Program TV

CZWARTEK 2.05
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Długie łodzie wikingów
od 9:05film przygodowy
Ja wam pokażę!
11:15film obyczajowy
Jak zostać księżną
14:25film biograficzny
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Agent Cody Banks 2: Cel Londyn
12:05komedia sensacyjna
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (495)
14:35teleturniej
Polsat
Dlaczego ja? (611)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (172)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (493)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2875)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (364)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1036)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (925)
12:00serial paradokumentalny
zdjęcieSzkoła (688)
13:00serial paradokumentalny
19+ (389)
14:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (12)
11:30serial obyczajowy
Mecenas Lena Barska 2 (15)
12:00serial obyczajowy
Detektywi w akcji (170)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
V.I.P. (5)
11:00serial sensacyjny
Sekrety sąsiadów (23)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (64)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Dzika lokatorka
11:00komedia romantyczna
Czterej muszkieterowie
13:15film przygodowy

FILMOWE

ale kino+
Protokolantka (2)
od 10:00serial kryminalny
Kino Mówi: Scenariusz: Egzamin
11:50dramat obyczajowy
Masaryk. Cena pokoju
14:25dramat biograficzny
AXN
Rekrut (9)
11:05serial kryminalny
Rekrut (10)
12:05serial kryminalny
Rekrut (11)
13:05serial kryminalny
xXx 2: Następny poziom
14:05film sensacyjny
CANAL+
Klejnot Nilu
od 10:40film przygodowy
Hollywood Buzz
12:30magazyn filmowy
Kobieta sukcesu
13:00komedia romantyczna
Łapu-capu extra
14:45chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Jaskiniowiec
od 10:10film animowany
Klejnot Nilu
11:40film przygodowy
Hollywood Buzz
13:30magazyn filmowy
Kobieta sukcesu
14:00komedia romantyczna
CANAL+ Family
Dzieci słońca
od 10:55film dokumentalny
Druga połowa kadru
11:50film dokumentalny
Nowa Tonacja
13:25magazyn muzyczny
Życie na wrotkach
13:55komedia muzyczna
CANAL+ Film
Nie przegap
12:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:35chochliki telewizyjne
Madame
12:40komediodramat
Szukając misia
14:10komedia
CANAL+ Seriale
Informator (4)
12:00serial sensacyjny
Zrobione na czysto (3)
13:00serial obyczajowy
Zrobione na czysto (4)
13:50serial obyczajowy
Pewnego razu w listopadzie
14:40dramat obyczajowy
CBS Europa
Ikona (2-ost.)
od 9:30thriller
Aż poleje się krew
11:15dramat obyczajowy
Napad na bank
14:20komedia kryminalna
HBO
Witamy w Trouilly!
od 10:35komedia
Gwiazdkowa miłość
12:00komedia romantyczna
HBO 2
Iniemamocni 2
od 9:15film animowany
Billions 3 (4/12)
12:50serial obyczajowy
Kłamstwa na sprzedaż 5 (9/10)
13:50serial komediowy
Genialny klan
14:25dramat obyczajowy
HBO 3
Pomniejszenie
od 9:00komedia
Tajemnice Laketop 2 (6)
11:15serial kryminalny
Castle Rock (9)
12:15serial grozy
Hugo i jego wynalazek
13:00film familijny
Kino Polska
Janosik. Prawdziwa historia (1)
11:00serial przygodowy
Tydzień z życia mężczyzny
12:25dramat obyczajowy
Siekierezada
14:05dramat obyczajowy
Kino TV
I tak, i nie
od 10:55komedia romantyczna
Burmistrz Mary
12:50komediodramat
Przygody Merlina (9)
14:40serial fantasy
Polsat Film
Mąż swojej żony
od 10:35komedia
Wyspa Nim
14:30film familijny
TNT
Good Morning, Vietnam
od 10:45dramat wojenny
Tylko dla orłów
13:15film wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 9:00Volvo China Open - 1. runda
Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
12:00serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga angielska
13:10mecz: Manchester United FC - Chelsea FC
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 10:00mecz: Arka Gdynia - Energa Wybrzeże Gdańsk
O co biega?
12:20magazyn sportowy
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:55mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
11:07mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
12:07mecz: Atlanta United FC - Colorado Rapids
Piłka nożna: Liga czeska
14:10mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
TVP Sport
Hokej: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A w Ałmaty
11:55mecz: Białoruś - Słowenia
Legia TV (5)
14:20magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!