Ogólnotematyczne

11:05serial kryminalny
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
13:55serial obyczajowy
14:55telenowela historyczna
11:00magazyn informacyjny
11:25serial komediowy
zdjęcie
11:55serial obyczajowy
12:30teleturniej
13:05serial obyczajowy
14:00teleturniej
14:30serial komediowy
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
od 10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
od 10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
11:00serial sensacyjny
12:00serial obyczajowy
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
11:00program edukacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
14:15film dokumentalny
11:00serial przygodowy
12:05serial przygodowy
13:05magazyn kulturalny
13:25dramat wojenny

Filmowe

od 10:10serial sensacyjny
11:10serial przygodowy
12:10serial przygodowy
13:10serial sensacyjny
14:05serial sensacyjny
12:10chochliki telewizyjne
zdjęcie
12:40film familijny
14:25magazyn filmowy
14:55komediodramat
11:05magazyn sportowy
13:10chochliki telewizyjne
13:40film familijny
od 10:55film krótkometrażowy
11:15chochliki telewizyjne
11:45komediodramat
13:35film obyczajowy
14:45serial animowany
14:55film krótkometrażowy
od 10:15dramat obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10chochliki telewizyjne
12:15komedia romantyczna
13:50dramat obyczajowy
11:00serial kryminalny
12:00serial kryminalny
13:00komedia obyczajowa
od 9:40film przygodowy
11:30film przygodowy
13:15dramat obyczajowy
od 10:45komediodramat
12:40dramat obyczajowy
14:25melodramat
11:05komedia romantyczna
12:40serial obyczajowy
13:30serial komediowy
14:00film animowany
od 9:40film SF
11:25serial komediowy
11:55serial komediowy
12:25serial obyczajowy
12:55serial obyczajowy
od 10:05film historyczny
11:50komedia
od 9:00komedia
11:20dramat obyczajowy
od 10:50serial komediowy
11:15serial kryminalny
13:40serial dokumentalny
14:35komedia wojenna
od 10:40film muzyczny
12:40film fantasy
14:55dramat wojenny

Sportowe

od 9:00mecz: Crystal Palace FC - Tottenham Hotspur FC
11:15magazyn sportowy
zdjęcie
11:30magazyn ligi polskiej
13:00magazyn ligi polskiej
14:00magazyn sportowy
od 10:30magazyn piłkarski
11:30magazyn piłkarski
12:30magazyn sportowy
13:00mecz fazy grupowej: HC Motor Zaporoże - Skjern Handbold
14:55mecz ćwierćfinałowy
11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
od 9:10mecz 1. rundy gry pojedynczej
11:20mecz: AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
13:30mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
11:00mecz finałowy gry pojedynczej
12:00program informacyjny
12:07mecz finałowy gry pojedynczej
13:00program informacyjny
13:07magazyn piłkarski
14:00program informacyjny
14:07magazyn piłkarski
14:55mecz fazy grupowej: Fenerbahce SK Stambuł - Agel Prostejov

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!