Program TV

NIEDZIELA 24.02
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Zapowiedź
od 20:05thriller
Hardkor Disko
0:25film obyczajowy
Polsat
Następne 48 godzin
0:05komedia sensacyjna
TVN
Shrek Trzeci
od 20:00film animowany
Niezłomny
22:00dramat wojenny
Sztos
0:55film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nocny rajd
21:00dramat obyczajowy
Niezwykła kobieta
22:50komediodramat
Na osi (215)
0:45magazyn motoryzacyjny
TV 4
Babylon A.D.
od 20:00film SF
zdjęcieSpotlight
22:05dramat biograficzny
Tuż przed tragedią (6)
0:50serial dokumentalny
TVN 7
Superseans: Na krawędzi
od 20:00film sensacyjny
Inwazja
22:25thriller SF
Moc magii
0:40interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Pensjonat nad rozlewiskiem (10/13)
od 20:45serial obyczajowy
zdjęcieFotograf
21:40film kryminalny
M jak miłość (1414)
0:25serial obyczajowy
WP
Najbardziej ekstremalne... (4)
21:00program rozrywkowy
Modus (4)
22:00serial kryminalny
Widmo przeszłości
23:00thriller
Wskrzeszenie mistrza
0:50dramat obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Fortitude 3 (3)
od 20:10serial sensacyjny
Premiera: Fortitude 3 (4)
21:10serial sensacyjny
Pojedynek
22:15thriller
Sąsiedzi z dołu
23:55thriller
AXN
Karate Kid
od 19:10film przygodowy
Przekręt
22:00komedia sensacyjna
Constantine
0:10horror
CANAL+
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 20:00magazyn ligi polskiej
Zawierucha w Hollywood
23:30film dokumentalny
Oscary 2019
0:30gala wręczenia statuetek
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga+ Extra
21:00magazyn ligi polskiej
Zawierucha w Hollywood
0:30film dokumentalny
CANAL+ Film
Przysięga
od 20:00dramat kryminalny
Pierwszy śnieg
21:40film kryminalny
Tożsamość zdrajcy
23:35film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Grzesznik (1)
od 20:55serial kryminalny
Grzesznik (2)
21:40serial kryminalny
Alex. Brudny glina (5)
22:30serial kryminalny
Alex. Brudny glina (6)
23:15serial kryminalny
Belfer (10)
0:05serial kryminalny
CBS Europa
Romeo i Julia
21:00melodramat
Kate i Leopold
23:40komedia romantyczna
HBO
Niedzielna megapremiera: Bękarty
od 20:10komedia przygodowa
Detektyw 3 (7)
22:05serial kryminalny
Szkolna imprezka 3
23:10komedia
HBO 3
Premiera: Syrena 2 (2)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Stacja Berlin 3 (10)
22:00serial szpiegowski
Press (3)
23:00serial obyczajowy
Rekiny wojny
0:00komedia kryminalna
Kino Polska
Być jak Kazimierz Deyna
od 20:00film obyczajowy
Zgorszenie publiczne
22:00komedia romantyczna
Wiosna 1941
23:50dramat wojenny
Kino TV
Iron Sky
23:05komedia SF
Stopklatka TV
Jak zostać królem
od 20:00dramat historyczny
TNT
Zabójcza broń 3
21:00film sensacyjny
Zabójcza broń 4
23:25film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 18:00Mexico Championship - finał
Piłka nożna: Liga+ Extra: Dogrywka
21:30magazyn ligi polskiej
zdjęciePremiera: Sport+
23:00magazyn sportowy
Premiera: Sport News+
0:15magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:30mecz: Real Valladolid - Real Betis Balompie
nSport+
Premiera: Puchar Rosji
od 20:45rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: FK Rostów - FK Krasnodar
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
22:50mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
21:00mecz finałowy gry pojedynczej
Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
0:00waga superlekka: Michał Chudecki - Timur Kuzachmedow
Polsat Sport Extra
Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
od 20:00waga superlekka: Michał Chudecki - Timur Kuzachmedow
Piłka nożna: Liga czeska
0:00mecz: AC Sparta Praga - FC Banik Ostrawa
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
21:00mecz: Calzedonia Werona - Revivre Axopower Mediolan
zdjęcieBobsleje: Zawody Pucharu Świata w Calgary
21:301. i 2. przejazd czwórek mężczyzn
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
23:00mecz: Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!