Program TV

ŚRODA 5.02
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Na sygnale: To się nie uda (257)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Geniusz (5/10)
0:30serial biograficzny
Polsat
Nie ma mocnych
od 20:05komedia
Agent XXL
22:10komedia
Nie kłam, kochanie
0:15komedia romantyczna
TVN
Milionerzy (218)
od 20:55teleturniej
zdjęcie60 sekund
21:35film sensacyjny
Ze śmiercią jej do twarzy
23:50czarna komedia

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nowy Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
Klub
23:45film erotyczny
TV 4
zdjęcieWściekły pies
21:00film sensacyjny
Wielka czerwona jedynka
23:05film wojenny
TV 6
Pokojówki
0:05film erotyczny
TV Puls
S.W.A.T.: Miasto w ogniu
od 20:00film sensacyjny
zdjęcieGunman: Odkupienie
21:50film sensacyjny
Zasady walki 3: Odkupienie
0:00film sensacyjny
TVN 7
Szczęki: Zemsta
22:20thriller
Kości 11 (5/22)
0:20serial kryminalny
TVP Polonia
Echo serca (8)
od 20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland
23:10program informacyjny
Fajna Polska: Rzeszów - Bieszczady zimą
23:30magazyn turystyczno-lifestylowy
Korona królów (311)
0:30telenowela historyczna
WP
Poszukiwana Sarah Pender
od 20:00dramat kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 8: Chyba (2)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Jurki (3)
23:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (28)
0:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Cardinal 2 (3)
22:10serial kryminalny
Cardinal 2 (4)
23:05serial kryminalny
Ale krótkie: Potwory, to tacy interesujący ludzie
23:55blok filmów krótkometrażowych
Alex. Brudny glina 2 (3)
0:30serial kryminalny
AXN
Premiera: Carter 2 (10-ost.)
21:00serial kryminalny
Premiera: Rekrut 2 (3)
22:00serial kryminalny
CANAL+
Labirynt
21:00thriller
Fighter
23:30film sensacyjny
CANAL+ 1
Nieposłuszni
od 20:05komediodramat
Labirynt
22:00thriller
Fighter
0:30film sensacyjny
CANAL+ Family
Miłość i miłosierdzie
od 19:30film religijny
Najlepsza gra pod słońcem
21:10film krótkometrażowy
Żmijowisko (3)
21:30serial kryminalny
Ciemno, prawie noc
23:40thriller
CANAL+ Film
Nienawiść, którą dajesz
od 20:00dramat kryminalny
Wdowy
22:10dramat kryminalny
Damulka
0:15western
CANAL+ Seriale
Rodzina
21:05film krótkometrażowy
Mr. Mercedes 3 (9)
21:30serial sensacyjny
Mr. Mercedes 3 (10)
22:20serial sensacyjny
Prawie rodzina (4)
23:20serial obyczajowy
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
0:40serial komediowy
CBS Europa
Obietnica
21:00dramat kryminalny
3000 mil do Graceland
23:20film sensacyjny
HBO
Kraina cudów
od 20:10film animowany
zdjęcieOutsider (5/10)
21:40serial kryminalny
Obrońcy skarbów
22:40dramat wojenny
Opowieść
0:40dramat obyczajowy
HBO 2
Westworld 2 (3/10)
21:00serial SF
Westworld 2 (4/10)
21:55serial SF
Babylon Berlin 2 (3/12)
23:10serial kryminalny
Babylon Berlin 2 (4/12)
23:55serial kryminalny
Batwoman (7/22)
0:45serial przygodowy
HBO 3
Premiera: All American 2 (5)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Santos Dumont (5/6)
21:45serial biograficzny
zdjęcieNowy papież (4/9)
22:40serial obyczajowy
Ocean's 8
23:30komedia kryminalna
Kino Polska
Tam i z powrotem
od 20:00film obyczajowy
1920 Bitwa Warszawska
22:05dramat wojenny
Projekt dziecko
0:35komedia obyczajowa
Kino TV
zdjęcieStarsky i Hutch
21:00komedia sensacyjna
Templariusze (6)
23:05serial historyczny
Stopklatka
Dzień świra
od 20:00komediodramat
Ludzie honoru
22:00dramat sensacyjny
Wtorek
0:50komedia
TNT
Donnie Brasco
21:00film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 18:55mecz: Allianz MTV Stuttgart - ŁKS Commercecon Łódź
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
23:10mecz: Denver Nuggets - Portland Trail Blazers
Eurosport 1
Piłka nożna: Puchar Niemiec
od 20:35mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 19:50mecz: Polski Cukier Toruń - Filou Ostenda
Wiadomości Eurosportu
0:30magazyn informacyjny
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
0:35mecz finałowy mężczyzn
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 20:45mecz: Denver Nuggets - Portland Trail Blazers
LaLiga World
22:50magazyn piłkarski
O co biega?
23:25magazyn sportowy
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
0:30mecz: Allianz MTV Stuttgart - ŁKS Commercecon Łódź
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: MKS Będzin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Piłka nożna: Liga włoska
22:30mecz: Juventus FC - ACF Fiorentina
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 20:30mecz: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Sir Safety Conad Perugia
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:30mecz: Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 20:30mecz: Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova
Hokej: Liga Mistrzów
22:30mecz finałowy
TVP Sport
Sportowy wieczór
23:45program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
0:30mecz ćwierćfinałowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!