Program TV

WTOREK 4.02
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Zniewolona (20/48)
21:05serial kostiumowy
zdjęcieOcaleni
23:00reality show
Głębia ostrości
0:05cykl reportaży
Frontera
0:35dramat obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1491)
od 20:55serial obyczajowy
Lepsza połowa (10)
21:50serial komediowy
Zainwestuj w marzenia 2 (17)
22:20serial obyczajowy
Młodzi lekarze 3 (10-ost.)
22:30telenowela dokumentalna
Zaginiona: Areszt (5/7)
0:55serial obyczajowy
Polsat
Pamięć absolutna
od 20:10dramat SF
Negocjator
22:45film sensacyjny
TVN
Bestsellery Empiku 2019
od 20:15widowisko
Naciągacze
22:15komedia kryminalna
Superwizjer
0:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nowy Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
Diabeł tasmański
22:00film SF
Pikantne historie
23:50film erotyczny
TV 4
Siła i honor
21:00dramat obyczajowy
Mgła
23:45horror
TV Puls
Con Air: Lot skazańców
od 20:00film sensacyjny
Operacja Samum
0:05dramat sensacyjny
TVN 7
Teoria wszystkiego
od 20:00dramat biograficzny
Batman: Początek
22:40film sensacyjny
TVP Kultura
Teatr Telewizji: Zbrodnia i kara
od 20:30sztuka Fiodora Dostojewskiego
zdjęcieLekkie obyczaje: Fúsi
22:45dramat obyczajowy
One. Kobiety kultury: Maria Dębska
0:30program publicystyczny
TVP Polonia
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (274)
23:10program informacyjny
Ocaleni
23:30reality show
Korona królów (310)
0:30telenowela historyczna
WP
Mistrzowie Kabaretu 9: Jurki (5)
23:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (27)
0:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Dzika grusza
od 20:10dramat obyczajowy
The Square
23:25komediodramat
AXN
zdjęcieZabójcze umysły 14 (5)
21:00serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (6)
22:00serial kryminalny
Azyl
22:55thriller
CANAL+
zdjęcieWymazać siebie
21:00dramat biograficzny
zdjęcieOni
22:55film biograficzny
CANAL+ 1
Planeta singli 2
od 20:00komedia romantyczna
zdjęcieWymazać siebie
22:00dramat biograficzny
Oni
23:55film biograficzny
CANAL+ Family
zdjęcieZwyczajna przysługa
21:05komedia kryminalna
Skejterka
23:00dramat obyczajowy
Fuga
0:45film psychologiczny
CANAL+ Film
Tolkien
21:55film biograficzny
Bracia Sisters
23:45western komediowy
CANAL+ Seriale
Premiera: Prawie rodzina (10)
od 20:45serial obyczajowy
Dwunastu (1)
21:30serial kryminalny
Dwunastu (2)
22:20serial kryminalny
Perpetual Grace, LTD (1)
23:10serial obyczajowy
Perpetual Grace, LTD (2)
0:00serial obyczajowy
Zasada przyjemności (9)
0:50serial kryminalny
CBS Europa
Zły Mikołaj
21:00komedia
Pulp Fiction
22:50dramat sensacyjny
HBO
Premiera: Ray Donovan 7 (4/10)
21:00serial obyczajowy
Bumblebee
21:55film SF
HBO 2
Narodziny gwiazdy
21:00film muzyczny
zdjęciePrzekręt
23:15komedia sensacyjna
HBO 3
Nowy papież (4/9)
21:00serial obyczajowy
Ray Donovan 7 (4/10)
21:50serial obyczajowy
Potwór z bagien (3/10)
22:40serial sensacyjny
Córka trenera
23:35dramat obyczajowy
Kino TV
Łowcy głów
21:00thriller
zdjęcieOsaczona
23:05thriller
Stopklatka
Ocean strachu 2
od 20:00thriller
Prawo ojca
21:55dramat sensacyjny
Miłość
0:00film obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
od 20:30mecz: Irlandia - Szkocja
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
22:30serial dokumentalny
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: Liga niemiecka
23:30mecz: Borussia Dortmund - 1. FC Union Berlin
Eurosport 2
Piłka nożna: Puchar Niemiec
od 20:30mecz 1/8 finału: Werder Brema - Borussia Dortmund
nSport+
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:30mecz: Top Volley Cisterna - Leo Shoes Modena
Polsat Sport Extra
Hokej: Liga Mistrzów
od 18:45mecz finałowy: Mountfield HK - Frölunda Indians
KOTV Classics
21:30magazyn bokserski
Polsat Sport News
7. strefa
od 20:00magazyn siatkarski
Magazyn koszykarski
22:00koszykówka
Piłka nożna: Liga holenderska
22:30mecz: AFC Ajax - PSV Eindhoven

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!