Program TV

SOBOTA 1.02
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Postaw na milion
od 18:25teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Hit na sobotę: Saga wikingów
21:30film przygodowy
TVP 2
Lepsza połowa (8)
19:00serial komediowy
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (250)
19:30serial komediowy
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
20:05film animowany
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
zdjęciePolowanie na druhny
20:00komedia romantyczna
Chłopaki też płaczą
22:35komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
19:00program rozrywkowy
As wywiadu
20:00film sensacyjny
Czas zabijania
21:50thriller
TV 4
Galileo (770)
19:00program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (602)
20:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (603)
21:00serial obyczajowy
TV 6
Ofiary losu
od 18:10komedia
Galileo (550)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Listy do M. 2
od 17:45komedia romantyczna
Mumia
20:00film przygodowy
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Wojenne dziewczyny 3 (34)
20:45serial historyczny
Ostatnia akcja
22:35komedia sensacyjna

FILMOWE

ale kino+
Wymiana księżniczek
od 18:15dramat historyczny
Szybki konwój
20:10thriller
Zdarzenie
22:05dramat SF
AXN
Godzilla
od 17:15film SF
Azyl
22:25thriller
CANAL+
"Zła" macocha księżnej Diany
od 18:30film dokumentalny
Premiera: Nieposłuszni
21:00komediodramat
Chiński łącznik
22:55film sensacyjny
CANAL+ Film
Premiera: Wieczorówka
od 18:05komedia
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęcieTo my
20:00horror
Ulepszenie
21:55film SF
CANAL+ Seriale
Gra pozorów (6)
19:00serial kryminalny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Polityka (1)
20:00serial obyczajowy
Polityka (2)
20:45serial obyczajowy
CBS Europa
Człowiek roku
od 17:00komediodramat
Urzędowanie
19:10komediodramat
HBO
San Andreas
od 18:15dramat katastroficzny
HBO 2
Zachowaj spokój
od 17:35komediodramat
Na plaży Chesil
19:10melodramat
Projekt Koliber
21:00thriller
Ray Donovan 7 (3/10)
22:50serial obyczajowy
HBO 3
Babylon Berlin 2 (4/12)
od 18:25serial kryminalny
Mroczne materie (1/8)
20:00serial fantasy
Mroczne materie (2/8)
20:55serial fantasy
Mroczne materie (3/8)
21:50serial fantasy
Mroczne materie (4/8)
22:50serial fantasy
Kino Polska
Kabaretowy rejs (76)
19:00program rozrywkowy
Randka w ciemno
20:00komedia romantyczna
Wesele
22:00komediodramat
Stopklatka
Szczęśliwy dzień
od 17:50komedia romantyczna
Łowcy głów
20:00thriller
Narcos 3: Atak na szczyt (1)
22:00serial sensacyjny
TNT
Duży
od 18:55komedia
Edward Nożycoręki
21:00komediodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 18:25mecz: Manchester United FC - Wolverhampton Wanderers FC
Gorączka piłkarskiej soboty
20:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: Valencia CF - Celta Vigo
Eurosport 1
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
od 17:50mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Niżny Nowogród
Wiadomości Eurosportu
20:05magazyn informacyjny
Snooker: Turniej German Masters
20:10mecz półfinałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Cuprum Lubin - GKS Katowice
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:30mecz: Consar Ravenna - Vero Volley Monza
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Start Lublin - King Szczecin
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:30mecz: Consar Rawenna - Vero Volley Monza
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:05podsumowanie meczów ćwierćfinałowych
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
22:40podsumowanie meczów 1/8 finału

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!