Program TV

WTOREK 26.02
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (93)
20:30telenowela
Głębia ostrości (7)
21:00cykl reportaży
Echo serca (7)
21:40serial obyczajowy
Kompania X 3 (3/10)
22:35serial wojenny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (396)
19:30serial komediowy
World War Z
20:10horror SF
Ślad (30)
22:35serial kryminalny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Milionerzy (229)
20:55teleturniej
Diagnoza (1/13)
21:30serial obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
City Lights
19:00program rozrywkowy
Królowa Południa (2)
19:30telenowela
Heheszki na całego (56)
20:30program rozrywkowy
Rodzinna sielanka
21:00komedia romantyczna
TV 6
Galileo (127)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Pocałunek smoka
20:00dramat sensacyjny
S.W.A.T. Jednostka specjalna
21:55film sensacyjny
TVN 7
Brzydula (208)
od 18:55serial komediowy
Inwazja
20:00thriller SF
Ostatni bastion
22:10film sensacyjny
TVP Kultura
Prawie jak matka
od 17:30komediodramat
Chuligan literacki
19:30magazyn o książkach
Lekkie obyczaje: Czworo do pary
22:55dramat obyczajowy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (1931)
od 18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 16: Antyk (203)
20:45serial kryminalny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (398)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn

FILMOWE

ale kino+
Chór
od 18:15dramat obyczajowy
Premiera: Podróż
20:10dramat obyczajowy
Przemytnik
21:50dramat kryminalny
AXN
Seal Team (10)
20:00serial akcji
Premiera: MacGyver 3 (3)
21:00serial akcji
Premiera: Rekrut (8)
22:00serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieNić widmo
od 18:55dramat obyczajowy
Jej twarz
21:00dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Dziewczyna we mgle
od 17:30thriller
Nie przegap
19:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:50chochliki telewizyjne
Nić widmo
19:55dramat obyczajowy
Jej twarz
22:00dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Zaginiony bez śladu
od 17:45dramat obyczajowy
zdjęcieMagiczne buty
19:30film familijny
zdjęcieKłopotliwa żałoba
21:10komediodramat
CANAL+ Film
Jutro będziemy szczęśliwi
od 17:55komediodramat
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
Zawierucha w Hollywood
20:00film dokumentalny
Oscary 2019
20:55skrót gali
Złe psy
22:25thriller
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę (6)
19:05serial sensacyjny
Płacz (1)
20:00serial kryminalny
Płacz (2)
21:00serial kryminalny
Płacz (3)
22:00serial kryminalny
CBS Europa
Kate i Leopold
od 17:00komedia romantyczna
Amityville
21:00horror
HBO
Pułapka czasu
od 17:25film fantasy
Syrena 2 (2)
19:15serial obyczajowy
Premiera: Szkoła zabójców (2)
20:55serial kryminalny
Stacja Berlin 3 (10)
21:45serial szpiegowski
Czarna Pantera
22:50film sensacyjny
HBO 2
Press (3)
od 18:30serial obyczajowy
Sully
19:25dramat obyczajowy
Midnight special
21:00dramat SF
HBO 3
Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks
od 17:45dramat obyczajowy
Gra o tron 2 (3/10)
19:20serial fantasy
Gra o tron 2 (4/10)
20:10serial fantasy
Opowieść podręcznej (3/10)
21:00serial obyczajowy
Opowieść podręcznej (4/10)
21:50serial obyczajowy
Opowiedz mi bajkę (8)
22:45serial sensacyjny
Kino Polska
Kabaretowy rejs (6)
19:00program rozrywkowy
Miś
20:00komedia
Cudowne lato
22:30czarna komedia
Kino TV
Poirot: Bombonierka
19:55serial kryminalny
Obława
21:00dramat wojenny
Stopklatka TV
Córka
20:00thriller
Air Force One
22:10thriller
TNT
Critters
od 17:30film SF
Critters 2
19:15film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 17:55mecz fazy grupowej: Minchanka Mińsk - Budowlani Łódź
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
20:25mecz fazy grupowej: Imoco Volley - ŁKS Commercecon Łódź
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 16:55mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Beziers VB
Magazyn Velux EHF
19:30magazyn piłki ręcznej
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
20:00mecz: MMTS Kwidzyn - PGE Vive Kielce
Basket+
22:15newsy sportowe
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
od 18:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Sporty walki: UFC Fight Night: Błachowicz vs. Santos
20:00waga półciężka: Jan Błachowicz - Thiago Santos
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 18:30mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord
Magazyn freestyle
20:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Puchar Francji
21:05mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain - Dijon FCO
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 18:00mecz: Calzedonia Werona - Revivre Axopower Mediolan
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
20:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Gol Ekstra
od 18:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:55mecz półfinałowy: SS Lazio - AC Milan

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!