Program TV

PIĄTEK 20.12
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 19: Filmowcy (242)
11:05serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Elif (633)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2160)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (611)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (36)
13:35magazyn kulinarny
Polsat
zdjęcieDlaczego ja? (782)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (333)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (829)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2978)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (915)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (723)
11:00serial paradokumentalny
Szkoła (468)
12:00serial paradokumentalny
19+ (418)
13:00serial paradokumentalny
19+ (419)
13:30serial paradokumentalny
Ugotowani: Zamość (1/12)
14:00program kulinarno-rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Miłość na zakręcie (43)
11:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (44)
11:30serial obyczajowy
Septagon (29)
12:00serial kryminalny
Septagon (30)
13:00serial kryminalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Detektywi w akcji (45)
11:00serial fabularno-dokumentalny
Miodowe lata: Napad (53)
12:55serial komediowy
Bumerang (34)
13:40serial komediowy
TVN 7
Idealna niania (1/12)
od 10:35reality show
Mango
11:20telezakupy
Sąd rodzinny (11/52)
11:40serial fabularno-dokumentalny
Szpital (394)
13:20serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (321)
14:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Na sygnale: Dzikie harce (239)
13:10serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1471)
13:45serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Mamo, wróć (3)
od 10:20dramat obyczajowy
Otwarcie
11:35film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Sztuka dokumentu
12:15blok filmów krótkometrażowych
Kino Mówi: Ciało: Manifesto
13:50dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (15)
od 10:40serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (23)
11:30serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (24)
12:25serial sensacyjny
Agenci
13:25film sensacyjny
CANAL+
Wieczna młodość
11:00film dokumentalny
Pełnia życia
11:25dramat biograficzny
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
13:20serial komediowy
CANAL+ 1
Zieleńsza nie będzie
od 9:35komediodramat
Nowa Tonacja
11:30magazyn muzyczny
Wieczna młodość
12:00film dokumentalny
Pełnia życia
12:25dramat biograficzny
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
14:20serial komediowy
CANAL+ Family
Przeklęte mokradła kajmanów
od 10:55film dokumentalny
Rydwany ognia
11:45dramat obyczajowy
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Tropicielki rodzinnych historii (3)
14:00serial dokumentalny
Tropicielki rodzinnych historii (4)
14:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Eter
11:05dramat historyczny
Nie przegap
13:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
13:20magazyn filmowy
Na głęboką wodę
13:50dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta (5)
11:05serial kryminalny
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
The Village (8)
12:00serial obyczajowy
Łapu-capu extra
12:45chochliki telewizyjne
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
13:15serial komediowy
Instynkt 2 (10)
14:10serial kryminalny
A.B.C. (4)
14:55serial kryminalny
CBS Europa
zdjęcieKolęda primadonny
11:35film familijny
Dziś 13, jutro 30
13:20komedia romantyczna
HBO
Moulin Rouge!
od 10:50musical
zdjęcieGwiazdka w Grand Valley
13:00dramat obyczajowy
HBO 2
Holmes i Watson
11:10komedia kryminalna
Wiktoria (7/8)
12:45serial kostiumowy
Znajdź mnie w Paryżu 2 (8)
13:35serial familijny
Horton słyszy Ktosia
14:05film animowany
HBO 3
J. Edgar
od 9:30dramat biograficzny
Magicy 3 (3)
11:50serial fantasy
Magicy 3 (4)
12:35serial fantasy
Żony ze Stepford
13:25komedia SF
Kino Polska
Pajęczarki
od 10:45komedia obyczajowa
Casting
13:45film krótkometrażowy
Tydzień z życia mężczyzny
14:10dramat obyczajowy
Kino TV
Fuksia, mała czarodziejka
od 9:40film fantasy
Trattoria
13:25komedia
Polsat Film
Rękopis znaleziony w Saragossie
od 8:45film kostiumowy
Misiek w Nowym Jorku
12:40film animowany
Sam w domu - po raz trzeci
14:35komedia sensacyjna
TNT
The Losers: Drużyna potępionych
od 9:45film sensacyjny
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
11:45komedia sensacyjna
Ocean's Twelve: Dogrywka
14:10komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 9:00mecz: ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
11:15mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia
Kroniki La Liga
13:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Premier League World
14:05magazyn ligi angielskiej
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
14:40magazyn siatkarski
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 10:15mecz: Fenerbahce HDI Sigorta Stambuł - Cucuine Lube Civitanova
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
12:45mecz: ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Polsat Sport
Atleci
12:30magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
11:00mecz: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
Magazyn alpejski
13:30magazyn sportowy
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Annecy
11:07bieg sprinterski kobiet
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
14:30mecz: FC Banik Ostrawa - AC Sparta Praga

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!