Program TV

WTOREK 26.02
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 3: Wybory (40)
od 10:35serial kryminalny
Korona królów (180)
11:30telenowela historyczna
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
Elif (433)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Dorastanie (120)
11:25serial komediowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2009)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (204)
12:30teleturniej
zdjęcieMiłosne potyczki (31)
13:15serial obyczajowy
M jak miłość (1423)
14:10serial obyczajowy
Polsat
Dlaczego ja? (846)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (127)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (793)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2830)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (874)
14:45serial paradokumentalny
TVN
zdjęcieUkryta prawda (991)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (880)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (643)
13:00serial paradokumentalny
19+ (344)
14:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Buffy, postrach wampirów (2)
12:00serial przygodowy
Detektywi w akcji (126)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
V.I.P. (2)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Mikołajki (77)
12:00serial komediowy
Niesamowite rekordy (5)
13:35program rozrywkowy
MacGyver (17)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Mango
od 10:05telezakupy
19+ (27/38)
11:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda: Niewierna (282)
12:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Sanatoryjna miłość (21/52)
13:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (57)
14:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Dorastanie: 1972 (1/7)
11:00serial obyczajowy
Dorastanie: 1972 - 1973 (2/7)
12:10serial obyczajowy
Julia wraca do domu
13:20dramat obyczajowy
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (397)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:35magazyn informacyjny
Nad Niemnem (273)
12:50magazyn Polaków na Białorusi
Barwy szczęścia (1931)
13:10serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Dzień (8)
11:05serial obyczajowy
Tajny dziennik
12:05dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Nie ma jak w domu
14:10blok filmów krótkometrażowych
AXN
Agenci NCIS 12 (13)
11:05serial sensacyjny
Detektyw Monk 3 (3/16)
12:00serial kryminalny
Detektyw Monk 3 (4/16)
13:00serial kryminalny
Grimm 2 (17)
14:00serial fantasy
CANAL+
U2: Live in London
od 10:25koncert
Mrówka wychodzi za mąż
11:20film krótkometrażowy
zdjęcieQui pro quo
11:40komedia obyczajowa
Mjanma - Złota kraina
13:05film dokumentalny
Song to song
13:55dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Twój Vincent
od 9:50film animowany
U2: Live in London
11:25koncert
Mrówka wychodzi za mąż
12:20film krótkometrażowy
zdjęcieQui pro quo
12:40komedia obyczajowa
Mjanma - Złota kraina
14:05film dokumentalny
Song to song
14:55dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Córunia tatunia
11:05komediodramat
Happy End
12:35dramat obyczajowy
Studniówk@
14:20komedia
CANAL+ Film
Frantz
od 9:55dramat historyczny
Nie przegap
11:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
Antwone Fisher
12:00dramat obyczajowy
Osobliwość
13:55dramat SF
CANAL+ Seriale
Gwiazdy wesela (9)
11:00serial komediowy
Gwiazdy wesela (10)
11:45serial komediowy
Materiał nieemisyjny (3)
13:15film krótkometrażowy
"Nielegalni" - making of serialu
13:30film dokumentalny
Pewnego razu w listopadzie
13:55dramat obyczajowy
CBS Europa
Cztery kąty (2-ost.)
od 9:30dramat obyczajowy
Duet serc
11:20film obyczajowy
HBO
Gdzie mieszkają dzikie stwory
od 9:50film familijny
zdjęciePiotruś Królik
11:30film familijny
HBO 2
Avatar
od 9:55film SF
Beyond (1/10)
12:35serial przygodowy
Kłamstwa na sprzedaż (10/12)
13:20serial komediowy
HBO 3
Gra o tron 2 (1/10)
11:00serial fantasy
Gra o tron 2 (2/10)
11:50serial fantasy
Klika 2 (5)
12:45serial obyczajowy
All American (9)
13:30serial obyczajowy
Temple Grandin
14:20dramat biograficzny
Kino Polska
Ławeczka
od 10:45film obyczajowy
Wiedźmin: Falwick (12)
12:50serial fantasy
Serce, serduszko
13:50dramat obyczajowy
Kino TV
Ostatni legion
od 9:00dramat historyczny
Poirot: Niedziela na wsi (3)
11:10serial kryminalny
Żółte cytrynki
13:15komedia romantyczna
Polsat Film
Janosik
od 10:10film przygodowy
Młody Mesjasz
12:55film religijny
TNT
Tylko dla orłów
11:05film wojenny
Troja
14:10dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Leicester City FC - Crystal Palace FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: Sevilla FC - FC Barcelona
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
13:15serial dokumentalny
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
14:55mecz fazy grupowej: Eczacibasi VitrA Stambuł - Dinamo Kazań
nSport+
Ekstraklasa po godzinach
od 10:35magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 23. kolejka
11:35magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
12:30mecz fazy play-off: Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
11:00mecz: Calzedonia Werona - Revivre Axopower Mediolan
Piłka nożna: Liga holenderska
13:30mecz: ADO Den Haag - AFC Ajax

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!