Program TV na środę 03.04.2024
POPULARNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
TVP 1
Złoty chłopak (150)
od 5:35serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:30magazyn publicystyczny
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Bez nazwisk, bez zobowiązań (42)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Wymiana międzypokoleniowa (45)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Złom (224)
9:45serial kryminalny
TVP 2
Audycje komitetów wyborczych
6:00magazyn publicystyczny
Pożyteczni.pl
6:25magazyn
Na sygnale: Samemu trudniej (551)
6:55serial fabularno-dokumentalny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Wielkie wyzwanie (709)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Pechowe urodziny (710)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Domek na wrzosowisku (342)
9:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (909)
od 5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Kołobrzeg, Figa z Makiem (12/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
Tele 5
SAF3 - Oddział ratunkowy (7)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się (3)
7:25program rozrywkowy
Trucker Club (6)
7:35magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Ani Mru-Mru (12)
8:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
9:05program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (16)
9:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (21)
9:40program rozrywkowy
Remont na 5+ (8)
9:55magazyn poradnikowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (215)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (274)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Matka chce uratować swoją córkę ze środowiska prostytutek (817)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Bezwzględna babcia chce przemycić nóż do więzienia (818)
9:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (1)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (2)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1132)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (6)
9:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Nieudane spotkanie (13)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Niefortunny wypadek (14)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Tożsamość (4)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Bezboleśnie (5)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (424)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (994)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1092)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (806)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Słowobranie
8:25program publicystyczny
Pogranicze w ogniu (17/24)
9:05serial sensacyjny
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (836)
6:00teleturniej
Perły Bałtyku: Najmniejsze skarby morza
6:30serial dokumentalny
Kuchnia dwudziestolecia: Luksusowo i zwyczajnie. Zaklęte rewiry (22)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Cezary Pazura, część 1 (4)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (989)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (2)
7:30program rozrywkowy
Potop (2-ost.)
8:30film historyczny
FILMOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
ale kino+
Polska z góry 5: Bory Tucholskie (12)
6:30serial dokumentalny
Rachel nie biega
7:00film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
7:30film krótkometrażowy
Plaża
8:00film krótkometrażowy
Vera 13 (3)
8:30serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (7)
6:00serial kryminalny
Rekrut (1)
7:00serial kryminalny
MacGyver 4 (5)
8:00serial akcji
MacGyver 4 (6)
8:55serial akcji
Rekrut (1)
9:50serial kryminalny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Silent Love
7:05film dokumentalny
Opiekun
8:20film obyczajowy
Aktualności filmowe+
9:50magazyn filmowy
CANAL+ Family
Bing (69)
6:00serial animowany
Bing (70)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (5)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (6)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (4)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (6)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (7)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (8)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (14)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Guliwer
6:30film animowany
Mother Dear
9:45film krótkometrażowy
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Silent Love
6:05film dokumentalny
Opiekun
7:20film obyczajowy
Aktualności filmowe+
8:50magazyn filmowy
Alcarras
9:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
9:50serial dokumentalny
CBS Europa
Bliżej gwiazd (44/48)
6:00serial dokumentalny
Zabawna buzia
6:30komedia muzyczna
Tańczący pies
8:30komediodramat
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: Polowanie na lisa (12)
6:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Zabij bliźniego swego (13)
7:30serial kryminalny
Agenci NCIS 12: San Dominick (5)
8:30serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Opieka rodzicielska (6)
9:20serial sensacyjny
HBO
Sir Alex Ferguson: Never Give In
6:00film dokumentalny
Scott Pilgrim kontra świat
8:00komedia fantasy
Komedia romantyczna
9:55komediodramat
HBO 2
Pięcioletnie zaręczyny
6:00komedia romantyczna
Hollarsowie
8:05komediodramat
Batman: Dusza Smoka
9:30film animowany
HBO 3
To wspaniałe
6:00komediodramat
Raport
7:35dramat biograficzny
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Hamburger Postulate (5)
9:35serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Middle Earth Paradigm (6)
9:55serial komediowy
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (5)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (6)
7:00serial dokumentalny
Och! Kabaret 2 (2)
8:05program rozrywkowy
Och! Kabaret 2 (6)
9:05program rozrywkowy
Kino TV
Bonanza: Ostatni wiking
od 5:55serial obyczajowy
Recepta na święta
6:55dramat obyczajowy
Celnicy 2 (10)
8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (1)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Pięć małych świnek
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (94)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (95)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (96)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Zaginiona we mgle (5)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (3)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (4)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Nowa Scena Śmiechu: A jak Second Hand
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (46)
6:20program rozrywkowy
Złoty interes (2)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 4 (5)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Uciekinierzy (73)
9:00serial kryminalny
Warner TV
Cudotwórcy 2: Pierwsza randka (8)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Dziewczyna Cootera (12)
6:50serial komediowy
Alf 3 (9)
7:50serial komediowy
Alf 3 (10)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (8)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (9)
9:40serial obyczajowy
SPORTOWE
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
CANAL+ Sport
Magazyn skrótów LaLiga
6:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 26. kolejka
7:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
8:00magazyn piłkarski
Basket Office
9:00magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
6:00magazyn piłkarski
Basket+
7:45newsy sportowe
Telesprzedaż
8:00
Ekstrapaka: 26. kolejka
9:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
6:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Jannik Sinner - Daniił Miedwiediew
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
8:302. etap
Eurosport 2
Cycling Show
6:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej German Masters
6:30mecz finałowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8:30mecz finałowy kobiet
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 5:30program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
6:15finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
GOL
8:20magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!