Ogólnotematyczne

6:00film dokumentalny
zdjęcie
7:05serial obyczajowy
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
9:20serial obyczajowy
9:55film obyczajowy
6:00program informacyjny
7:45program dla dzieci
od 5:30telezakupy
8:30reality show
od 5:50serial paradokumentalny
6:50telezakupy
8:55serial obyczajowy
9:55serial obyczajowy
7:00program rozrywkowy
7:30program rozrywkowy
8:00program popularnonaukowy
7:40magazyn
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
9:15cykl felietonów
9:25program edukacyjny
od 5:50program muzyczny
6:50program rozrywkowy
9:35magazyn motoryzacyjny

Filmowe

8:00film krótkometrażowy
8:45film kryminalny
6:00serial kryminalny
7:00serial kryminalny
8:00serial kryminalny
9:00serial kryminalny
9:55serial kryminalny
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:25film krótkometrażowy
8:45film dokumentalny
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:25film krótkometrażowy
9:45film dokumentalny
6:00magazyn sportowy
6:30chochliki telewizyjne
7:00film familijny
8:40magazyn informacyjny
8:50film krótkometrażowy
9:00serial animowany
9:15serial animowany
9:30serial animowany
9:45serial animowany
6:00dramat obyczajowy
7:30magazyn informacyjny
7:40chochliki telewizyjne
7:55magazyn muzyczny
zdjęcie
8:15dramat obyczajowy
9:55magazyn filmowy
6:00serial sensacyjny
6:45serial sensacyjny
7:30magazyn informacyjny
7:40magazyn filmowy
8:10chochliki telewizyjne
8:30serial kryminalny
9:20serial kryminalny
6:00komedia
7:35film przygodowy
9:20film przygodowy
6:00film animowany
8:35film dokumentalny
9:55komedia
zdjęcie
6:00komediodramat
8:05komedia
9:45serial obyczajowy
6:00film SF
7:55magazyn filmowy
8:25musical
od 5:10film dla dzieci
9:15film animowany

Sportowe

6:00magazyn ligi angielskiej
7:00mecz: Everton FC - Chelsea FC
9:00mecz: Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
6:00magazyn sportowy
6:30magazyn sportowy
7:00magazyn sportowy
7:30magazyn sportowy
8:00magazyn sportowy
9:15bieg na dochodzenie mężczyzn
6:00mecz: Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:00mecz finałowy drużyn mieszanych: Kolumbia - USA
7:00mecz 1/8 finału
9:00mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź - Dinamo Moskwa
8:00mecz: New York Islanders - Winnipeg Jets
9:00hokej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!