Ogólnotematyczne

5:50serial obyczajowy
6:50telenowela dokumentalna
7:20telenowela dokumentalna
7:45magazyn interwencyjny
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40teleturniej muzyczny
6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
5:10magazyn reporterów
5:40telezakupy
8:00magazyn
6:20serial paradokumentalny
7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial fantasy
5:00program muzyczny
6:00serial sensacyjny
8:00serial przygodowy
od 4:50magazyn muzyczny
5:25magazyn kulturalny
8:15program publicystyczny
5:00program rozrywkowy
5:35program rozrywkowy
5:50program muzyczny
6:50program rozrywkowy

Filmowe

od 3:30komedia
5:10film krótkometrażowy
5:40film krótkometrażowy
8:00serial sensacyjny
6:05serial przygodowy
7:05serial przygodowy
8:05serial sensacyjny
od 3:10film kostiumowy
5:40film krótkometrażowy
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
7:50magazyn filmowy
8:20komedia romantyczna
od 4:10film kostiumowy
6:40film krótkometrażowy
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
8:50magazyn filmowy
od 3:40dramat psychologiczny
5:25film krótkometrażowy
5:50serial animowany
6:00chochliki telewizyjne
6:30film dokumentalny
7:25serial animowany
7:40serial animowany
7:55serial animowany
8:10serial animowany
8:25serial animowany
8:40serial animowany
8:55magazyn informacyjny
od 4:45chochliki telewizyjne
5:15film krótkometrażowy
6:00dramat biograficzny
7:25magazyn informacyjny
7:35chochliki telewizyjne
7:45dramat obyczajowy
5:00magazyn filmowy
5:30chochliki telewizyjne
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:15serial szpiegowski
7:10serial szpiegowski
8:05film krótkometrażowy
8:20film krótkometrażowy
8:30serial kryminalny
od 4:40serial komediowy
5:15serial komediowy
5:50melodramat
6:00dramat biograficzny
7:50dramat biograficzny
od 3:30dramat obyczajowy
5:30magazyn filmowy
6:00dramat obyczajowy
7:35film dokumentalny
6:00film animowany
7:20komedia
8:50dramat obyczajowy
od 4:35film obyczajowy
5:40etiuda filmowa
6:00film obyczajowy
8:40program rozrywkowy
6:15komedia
8:45komedia romantyczna
od 4:40serial fabularno-dokumentalny
5:10serial fabularno-dokumentalny
6:15magazyn kulinarny
6:45magazyn kulinarny
7:15serial obyczajowy
8:15serial obyczajowy

Sportowe

6:00mecz: Borussia Dortmund - FC Augsburg
8:10magazyn piłkarski
8:45newsy sportowe
6:00mecz: Wisła Płock - Cracovia
8:10magazyn sportowy
8:25mecz ćwierćfinałowy: Krylja Sowietow Samara - Spartak Moskwa
5:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
7:00magazyn siatkarski
8:50mecz fazy grupowej: Chaumont VB 52 Haute Marne - PGE Skra Bełchatów
od 4:30magazyn piłkarski
7:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 3:00mecz fazy grupowej: Knack Roeselare - Fenerbahce SK Stambuł
7:00mecz: SK Slavia Praga - Bohemians Praga 1905

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!