Program TV

SOBOTA 30.03
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Stulecie Winnych (4)
od 18:30serial obyczajowy
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Hit na sobotę: Herkules
20:30film przygodowy
Echo serca (11)
22:20serial obyczajowy
TVP 2
Postaw na milion
od 18:35teleturniej
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
zdjęcieDance Dance Dance: Część 1 (5)
20:05program rozrywkowy
zdjęcieDance Dance Dance: Część 2 (5)
21:10program rozrywkowy
Sierocki na sobotę (15)
22:15program rozrywkowy
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (418)
19:30serial komediowy
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (6)
22:00program rozrywkowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
zdjęcieChyłka - zaginięcie (1/7)
20:00serial kryminalny
Raj dla par
21:00komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Extra Mocne Light
od 18:50program rozrywkowy
Opętanie
20:00horror
TV 4
Galileo (734)
19:00program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (513)
20:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (514)
21:00serial obyczajowy
TV 6
Za wszelką cenę
od 17:25dramat obyczajowy
Galileo (159)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Zaplątani
od 17:55film animowany
Big Brother Raport (2/13)
20:00reality show
Powrót Batmana
20:35film sensacyjny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Sanatorium miłości (4)
20:45reality show
Przystań
21:40film obyczajowy
WP
Kabaret na żądanie (30)
od 18:55program rozrywkowy
Zemsta Christie
22:00thriller

FILMOWE

ale kino+
Chór
od 18:15dramat obyczajowy
Presidio
20:10dramat kryminalny
Straż dzienna
22:00thriller SF
AXN
Witajcie w dżungli
od 17:35film przygodowy
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
19:35komedia sensacyjna
Azyl
22:00thriller
CANAL+
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 18:20mecz: RB Lipsk - Hertha BSC
Potwory to tacy interesujący ludzie
20:35film krótkometrażowy
zdjęciePremiera: Raz się żyje
21:00komedia sensacyjna
Chwała bohaterom
22:50dramat biograficzny
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 17:10mecz: FC Barcelona - RCD Espanyol
Piłka nożna: Liga niemiecka
19:20mecz: RB Lipsk - Hertha BSC
Potwory to tacy interesujący ludzie
21:35film krótkometrażowy
Premiera: Raz się żyje
22:00komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Cudowny chłopak
od 17:40dramat obyczajowy
Mumia
19:30film przygodowy
CANAL+ Film
Lady Bird
od 18:30komediodramat
M jak morderca
20:00film kryminalny
Atomic Blonde
21:35thriller
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę (8)
od 18:55serial sensacyjny
Granica zbrodni (7)
20:00serial kryminalny
Granica zbrodni (6)
20:50serial kryminalny
Moscow Noir (1)
22:00serial kryminalny
Moscow Noir (2)
22:45serial kryminalny
CBS Europa
Dirty Dancing 2
od 17:30film muzyczny
Dla forsy
19:15komediodramat
Łzy słońca
21:00dramat wojenny
HBO
George prosto z drzewa 2
od 18:40film familijny
Superfly
20:10film sensacyjny
Ant-Man i Osa
22:10film sensacyjny
HBO 2
Król Artur: Legenda miecza
od 18:55film przygodowy
Moja kolacja z Hervé
21:00dramat biograficzny
I Am the Night (4)
22:50serial obyczajowy
HBO 3
Wampiry: Dziedzictwo (12)
od 18:25serial fantasy
Heathers (3/10)
19:15serial komediowy
Gra o tron 6 (1/10)
20:00serial fantasy
Gra o tron 6 (2/10)
20:50serial fantasy
Gra o tron 6 (3/10)
21:40serial fantasy
Gra o tron 6 (4/10)
22:30serial fantasy
Kino Polska
Cudowne lato
od 18:05czarna komedia
Obława
20:00dramat wojenny
Sztos 2
21:55komedia sensacyjna
Kino TV
Rodzina do wynajęcia
od 18:55komedia
zdjęcie80 milionów
21:00komedia sensacyjna
Stopklatka TV
Poirot: Wielka czwórka
od 18:15film kryminalny
Jak ugryźć 10 milionów
20:00komedia kryminalna
Chciwość
22:05thriller
TNT
Cop Land
od 18:50film sensacyjny
Uniwersalny żołnierz
21:00thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 17:40mecz: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:10mecz: Korona Kielce - Lech Poznań
Piłka nożna: Liga+
22:30magazyn ligi polskiej
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:55rewanżowy mecz 1/6 finału: HBC Nantes - Rhein-Neckar Löwen
Siatkówka kobiet: Liga włoska
20:40mecz: Pomi Casalmaggiore - Igor Gorgonzola Novara
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz fazy play-off o miejsca 7-12
Boks: Gala w Liverpoolu
20:00waga półśrednia: Liam Smith - Sam Eggington
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 17:30mecz: Odra Opole - GKS Katowice
Piłka nożna: Liga czeska
20:10mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
7. strefa
22:30magazyn siatkarski
Polsat Sport News
Piłka nożna: MLS
od 18:00mecz: Chicago Fire - New York Red Bulls
Piłka nożna: Liga holenderska
20:40mecz: AZ Alkmaar - FC Groningen

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!