Program TV

PONIEDZIAŁEK 27.05
19:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (124)
20:30telenowela
TVP 2
Na sygnale: Ratujcie naszą mamę! (67)
19:10serial fabularno-dokumentalny
Barwy szczęścia (2071)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2072)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1448)
20:55serial obyczajowy
Za marzenia 2 (12/13)
21:55serial obyczajowy
Zainwestuj w marzenia (12)
22:50serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (460)
19:30serial komediowy
Ślad (79)
22:30serial kryminalny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Milionerzy (279)
20:55teleturniej
Projekt Lady (2)
21:30reality show
Miasto złodziei
22:35dramat kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wojna z mafią (8/16)
od 18:50serial kryminalny
Krym Powraca do Ojczyzny (1/2)
20:00film dokumentalny
TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (555)
19:00serial obyczajowy
Gwiazdy Kabaretu (24)
21:00program rozrywkowy
Galileo (750)
22:00program popularnonaukowy
TV 6
zdjęcieMiodowe lata: Strajk (119)
19:00serial komediowy
Galileo (216)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Ugotowani (5/10)
od 18:25reality show
Big Brother (57/74)
20:00reality show
Listy do M. 2
21:00komedia romantyczna
TVP Polonia
Barwy szczęścia (1980)
od 18:55serial obyczajowy
Nad Niemnem (285)
19:25magazyn Polaków na Białorusi
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 9 (10/13)
20:45serial komediowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (447)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
WP
Porwania - godziny grozy (2)
19:00serial dokumentalny
Niezwyciężony
22:00dramat sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Frankie i Johnny
od 18:00komediodramat
Premiera: W matni
20:10dramat obyczajowy
Purpurowe rzeki
22:00thriller
AXN
Kości 11 (12)
19:05serial kryminalny
Premiera: Seal Team 2 (3)
21:00serial sensacyjny
Elizjum
21:55dramat SF
CANAL+
Nie przegap
19:05magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:15chochliki telewizyjne
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
19:20film biograficzny
Zanurzeni
22:20dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Prawdziwe kłamstwa
od 17:50komedia sensacyjna
Nie przegap
20:05magazyn informacyjny
Łapu-capu
20:15chochliki telewizyjne
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
20:20film biograficzny
CANAL+ Family
Manifesto
od 17:55dramat obyczajowy
Życie na wrotkach
19:30komedia muzyczna
W ułamku sekundy
22:55dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Premiera: Instynkt (7)
20:00serial kryminalny
Premiera: Instynkt (8)
20:45serial kryminalny
Kiedy ranne wstają zorze
21:30film krótkometrażowy
Purpurowe rzeki (4)
22:05serial kryminalny
CBS Europa
Gra w serca
od 18:45film obyczajowy
Ekstrakt
22:55komedia kryminalna
HBO
Niebezpieczny umysł
od 18:15dramat kryminalny
zdjęcieGra o tron: Ostatnia warta
20:10film dokumentalny
Kokainowy Rick
22:10dramat kryminalny
HBO 2
Avatar
od 18:20film SF
Książę Persji: Piaski czasu
21:00film przygodowy
Fargo 3 (9)
22:55serial kryminalny
HBO 3
Atak paniki
od 18:35komedia
The Act (6)
20:15serial obyczajowy
zdjęcieObsesja Eve 2 (4)
21:15serial sensacyjny
Gra o tron: Ostatnia warta
22:00film dokumentalny
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (4)
19:00program rozrywkowy
Dublerzy
20:00komedia sensacyjna
Pokłosie
22:30dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Spartan
20:00thriller
Dobre zabijanie
22:05dramat obyczajowy
TNT
Jackie Brown
od 17:55film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:00mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
19:30serial dokumentalny
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:00mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Golden State Warriors - Portland Trail Blazers
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
22:00magazyn piłki ręcznej
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
21:15magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
21:40magazyn informacyjny
Pojedynek dnia
21:50magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:4515. etap: Ivrea - Como
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
21:0015. etap: Ivrea - Como
Wiadomości Eurosportu
22:40magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
22:45mecz 1. rundy gry pojedynczej
nSport+
Magazyn PGE Ekstraliga
19:00magazyn żużlowy
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
21:00magazyn piłki ręcznej
Premiera: Czarny charakter
22:00cykl reportaży
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
22:30mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Rhein-Neckar Löwen
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz półfinałowy fazy play-off: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Boks: Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze
21:30waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Janeth Perez
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn
od 17:30mecz towarzyski: Polska - Niemcy
Piłka nożna: MLS
20:00mecz: Sporting Kansas City - Seattle Sounders FC
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
22:30mecz półfinałowy fazy play-off: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News
Cafe Futbol
od 18:10magazyn piłkarski
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
20:00mecz: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PGG ROW Rybnik
Sztuki walki: Gala Armia Fight Night 5 w Łomży
22:10walka: Patryk Surdyn - Sylwester Miller
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
od 17:35mecz fazy grupowej: Katar - Ukraina
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
20:10mecz fazy grupowej: USA - Nigeria
Sportowy wieczór
22:45program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!