Opowieści małżeńskie (4/24)

serial paradokumentalny Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Artur zmaga się z problemami małżeńskimi. Któregoś dnia zauważa swoją żonę z innym mężczyzną. Kobieta chce rozwodu. Przyjaciel Artura zabiera go na imprezę. Tam mężczyzna poznaje Zosię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie o miłości, wzlotach i upadkach w związkach. Życiu każdej pary towarzyszy wiele skrajnych emocji. Bohaterowie kochają się, kłócą, rozstają, odnawiają dawne kontakty, szukając wygasłych uczuć. Czekają ich chwile pełne uniesień i rozczarowań. Jedni potrzebują spokoju i szczęścia w miłości, innym bliżej do potajemnych romansów, ukrywania się i obłudy. Decyzje bohaterów mają zaskakujące konsekwencje. Pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji sytuacje wystawiają małżeństwa na próbę i odmieniają ich życie.

W tym odcinku

36-letni Artur zmaga się z problemami małżeńskimi. Wszystko zaczęło się, gdy wyszło na jaw, że mężczyzna jest bezpłodny. Któregoś dnia Artur widzi swoją żonę Alicję z innym mężczyzną. Kobieta od razu przyznaje, że ma kochanka i chce rozwodu. Przyjaciel porzuconego małżonka, chcąc wyciągnąć go z dołka, zabiera go na imprezę. Tam mężczyzna poznaje Zosię. Okazuje się, że zerwała niedawno z narzeczonym, który ją zdradzał. Mają więc podobne doświadczenia, co zbliża ich do siebie. Znajomość rozkwita, postanawiają razem zamieszkać i szukają mieszkania do wynajęcia. Znajdują idealne lokum i umawiają się na podpisanie umowy najmu. Zosia nie przychodzi jednak na spotkanie. Artur znajduje list, w którym ukochana prosi, by jej nie szukał, ponieważ nie mogą być razem.