Straszny film 2

6.2/10 5.3/10

(Scary Movie 2)

HORROR KOMEDIOWY USA 2001   od 16 lat
Występują:Anna Faris, Marlon Wayans, James DeBello, Shawn Wayans
Reżyseria:Keenen Ivory Wayans
W skrócie:Akcja rozgrywa się w domu pełnym duchów. Szalony naukowiec zaprasza na weekend grupę przyjaciół. Przygotował dla nich dziwną niespodziankę.
Pastiszu ciąg dalszy: Pierwsza część była do zniesienia, ale od nadmiaru głowa czasem jednak może zaboleć. Nie do śmiechu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Profesor Oldman (Tim Curry) oraz jego asystent Dwight (David Cross) zapraszają grupę studentów do wzięcia udziału w weekendowym eksperymencie naukowym. Polega on na zbadaniu paranormalnych sił działających w pewnym nawiedzonym miejscu. Razem z szalonym naukowcem do domu, w którym rządzi stary kamerdyner Hanson (Chris Elliott) udają się Cindy (Anna Faris), Ray (Shawn Wayans), Shorty (Marlon Wayans) i Brenda (Regina Hall). Dołączają do nich również chłopak Cindy, Buddy (Christopher Masterson), oraz Theo (Kathleen Robertson) i Alex (Tori Spelling). Młodzi ludzie nie mają pojęcia, że w miejscu, do którego się udają grasuje duch dawnego właściciela, Hueya Kane'a. Kontynuacja przeboju kinowego z 2000 r. Parodia klasycznych horrorów m.in. "Egzorcysty", a zarazem drwina z innych znanych produkcji, takich jak "Aniołki Charliego", "Hannibal" czy "Mission Impossible 2".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)