Program TV

NIEDZIELA 26.05
6:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Barwy szczęścia (2070)
od 5:55serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2071)
6:25serial obyczajowy
M jak miłość (1447)
7:00serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Studio Polsat SuperHit Festiwal 2019
9:00magazyn informacyjny
TVN
zdjęcieMango
od 5:45telezakupy
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zagadkowa wyspa
9:30program interaktywny
TV 4
101 dalmatyńczyków (11)
6:00serial animowany
101 dalmatyńczyków (12)
6:35serial animowany
101 dalmatyńczyków (13)
7:05serial animowany
101 dalmatyńczyków (14)
7:35serial animowany
Dzielna mysz
7:55serial animowany
Atlantyda: Powrót Milo
8:10film animowany
Galileo (749)
9:50program popularnonaukowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Benny Hill
7:00program rozrywkowy
Detektywi w akcji (52)
7:35serial fabularno-dokumentalny
Galileo (213)
8:35program popularnonaukowy
Galileo (214)
9:35program popularnonaukowy
TV Puls
Flash 2 (5)
od 5:45serial akcji
Flash 2 (6)
6:25serial akcji
Jankes i dama (4)
7:20serial przygodowy
zdjęciePrzygody Merlina 5 (5)
8:20serial fantasy
Przygody Merlina 5 (6)
9:15serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda (582)
od 5:50serial paradokumentalny
zdjęcieMango
6:50telezakupy
Big Brother (54/74)
8:55reality show
Big Brother (55/74)
9:55reality show
TVP Polonia
Lajk!
7:20magazyn kulturalny
Mama - nic: Fotomodelka (1/4)
8:25serial obyczajowy
Baw się słowami
9:00program edukacyjny
Baw się słowami
9:10program edukacyjny
Ziarno: Nasza mama
9:30program dla dzieci
WP
Mniam!
6:00film animowany
Włoskie porządki (10)
7:50serial obyczajowy
Przebudowy pani Bryk 2 (10)
9:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Basen
8:00film krótkometrażowy
Na zawsze twoja
8:45melodramat
AXN
Zagadki z przeszłości 3 (19)
6:15serial przygodowy
Zagadki z przeszłości 3 (20)
7:15serial przygodowy
MacGyver 2 (2)
8:15serial akcji
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
9:10komedia sensacyjna
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Lincoln
6:25dramat biograficzny
Jaskiniowiec
8:55film animowany
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Lincoln
7:25dramat biograficzny
Jaskiniowiec
9:55film animowany
CANAL+ Family
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Fernando
6:30film animowany
Wolta
8:15film krótkometrażowy
Roboty
8:30film animowany
CANAL+ Film
Kontrola gniewu
6:00komedia
Łapu-capu extra
7:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
8:00magazyn informacyjny
Szukając misia
8:10komedia
Życie na wrotkach
9:30komedia muzyczna
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
60 kilo niczego
6:30film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
7:00magazyn filmowy
Bulletproof (3)
9:25serial kryminalny
CBS Europa
Ekstrakt
od 5:50komedia kryminalna
Nic nie trwa wiecznie (1/2)
7:30film obyczajowy
HBO 2
Angry Birds (20/60)
6:00serial animowany
Angry Birds (21/60)
6:15serial animowany
Bajeczki Maszy (6-10)
6:30serial animowany
Narzeczony mimo woli
7:25komedia romantyczna
HBO 3
Temple Grandin
6:00dramat biograficzny
zdjęcieTestament mamy
7:45dramat obyczajowy
Uniwersytet Potworny
9:25film animowany
Kino TV
Dwóch facetów w jednym
od 5:25komedia fantasy
zdjęcieMała syrenka
7:55film dla dzieci
Polsat Film
Stołeczna drogówka (42)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (43)
6:30serial dokumentalny
Przyjaciółki (143)
7:00serial obyczajowy
Hotel Transylvania 2
8:00film animowany
Stopklatka TV
Porozmawiajmy
6:00film krótkometrażowy
Wygrać, przegrać albo polec (4)
6:10program rozrywkowy
zdjęcieScena śmiechu (19)
6:35program rozrywkowy
TNT
Po tragedii "Posejdona"
6:00dramat sensacyjny
Tron
8:20film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:00mecz: Korona Kielce - Górnik Zabrze
zdjęcieBundesliga Highlights Show
8:05magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
6:3014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Kolarstwo: Giro d'Italia
8:3014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Eurosport 2
Tenis: Turniej ATP w Genewie
6:30mecz finałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:3014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Tenis: Turniej WTA w Norymberdze
8:30mecz finałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Genewie
9:30mecz finałowy gry pojedynczej
nSport+
Witaj w klubie: Korona Kielce
8:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Miedź Legnica
8:30serial dokumentalny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
9:00mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Polsat Sport
zdjęcieSiatkówka mężczyzn
6:00mecz towarzyski: Polska - Niemcy
Boks: Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze
8:30waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Janeth Perez
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: MLS
6:00mecz: Minnesota United FC - Houston Dynamo
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
8:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
6:00mecz półfinałowy fazy play-off
Sport flesz
7:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
7:07mecz półfinałowy fazy play-off
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
8:07mecz: Minnesota United FC - Houston Dynamo
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
9:07mecz: Minnesota United FC - Houston Dynamo

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!