Program TV na poniedziałek 22.04.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Niebezpieczne miłostki (55)
8:00serial kryminalny
Ranczo 5: Doktor Wezół (59)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 19: Gangsterskie tajemnice (240)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 28: Jeden pancerny (366)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (157)
11:35telenowela historyczna
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Okrasa łamie przepisy: Galicyjski strudel
11:15magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2986)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Jedyny świadek (735)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Oświecenie (736)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Umowa (127)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Droga do piekła (814)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Alibi doskonałe (721)
11:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (2)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Smile (3)
9:05program rozrywkowy
Remont na 5 (2)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (4)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
TV 4
STOP Drogówka
8:00magazyn policyjny
STOP Drogówka
9:00magazyn policyjny
Trudne sprawy: Matka podrywa partnera córki, żeby udowodnić, że zależy mu tylko na pieniądzach (982)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Idealny tata (983)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1145)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (22)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (1)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (37)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (38)
11:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Zmartwychwstanie - część 1 (9)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Zmartwychwstanie - część 2 (10)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (190)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (191)
11:00telenowela
TVN 7
Ukryta prawda (1105)
od 7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (832)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (833)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (88)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Portrety: Barbara Sier - Janik
8:40magazyn kulturalny
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (13)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (14)
9:40serial przygodowy
35 lat minęło. Program Jonasza Kofty
11:35program rozrywkowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Przystanek Ameryka (96)
11:10cykl reportaży
Barwy szczęścia (2942)
11:30serial obyczajowy
WP
Wariaci za kierownicą 3 (2)
od 7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 5 (11)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 5 (12)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (6)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż 4 (9)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (815)
11:50program informacyjny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Maskarada
8:00film krótkometrażowy
Obława 2 (1)
8:30serial kryminalny
Obława 2 (2)
9:30serial kryminalny
Przeżyć
10:30film dokumentalny
AXN
Seal Team 5 (3)
od 7:55serial sensacyjny
Seal Team 5 (4)
8:50serial sensacyjny
Rekrut (14)
9:50serial kryminalny
Seal Team 5 (5)
10:45serial sensacyjny
Seal Team 5 (6)
11:40serial sensacyjny
CANAL+ 1
W kogo ja się wrodziłem?
od 7:15film obyczajowy
Dzikie psy (1)
8:25film dokumentalny
Dzikie psy (2)
9:20film dokumentalny
Pimi z Krainy Tygrysów
10:15film przygodowy
Pan Tadeusz
11:50film kostiumowy
CANAL+ Family
Marta mówi! (1)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 (9)
9:00magazyn kulinarny
Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 (10)
9:25magazyn kulinarny
Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 (11)
10:00magazyn kulinarny
Bitwa na smaki: David vs Matteo 3 (12)
10:25magazyn kulinarny
Remont w 48h 11 (9)
11:00magazyn poradnikowy
Remont w 48h 11 (10)
11:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:05chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
8:20magazyn filmowy
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
8:50film familijny
I znów 10 dni z tatą
10:30komedia
CANAL+ Premium
Dzikie psy (1)
od 7:25film dokumentalny
Dzikie psy (2)
8:20film dokumentalny
Pimi z Krainy Tygrysów
9:15film przygodowy
Pan Tadeusz
10:50film kostiumowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20serial dokumentalny
CBS Europa
Powiew luksusu
od 7:50komedia romantyczna
Mów mi Dave
9:45komedia
Zaklinacze randek
11:35komedia romantyczna
Epic Drama
Inspektor George Gently 2: Noc (2)
od 7:50serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Dzień w sądzie (9)
9:50serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Braterstwo krwi (10)
10:45serial kryminalny
Panna Marple: Hotel Bertram
11:35film kryminalny
HBO 2
Miłość na nowo
od 7:45komedia romantyczna
Straszny dom
9:30film animowany
Pępek świata 7: Hecks at a Movie (15)
11:05serial komediowy
Pępek świata 7: The Man Hunt (16)
11:25serial komediowy
Mężczyźni na skraju załamania nerwowego
11:50komedia
HBO 3
Gran Turismo
od 6:00dramat przygodowy
Świąteczna tajemnica
8:10film familijny
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 2: The Financial Permeability (14)
9:40serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 2: The Maternal Capacitance (15)
10:00serial komediowy
Alvin i wiewiórki 3
10:25film familijny
Dalíland
11:50dramat biograficzny
Kino Polska
Nowy kabaretowy rejs 3 (1)
od 7:55program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 3 (2)
8:55program rozrywkowy
Człowiek na torze
9:55dramat psychologiczny
Gdzie jest generał...
11:45komedia wojenna
Kino TV
Zabójczy miesiąc miodowy
od 6:55thriller
Celnicy 3 (10)
8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (11)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Trzecia lokatorka
9:50serial kryminalny
Na pokuszenie
11:55thriller
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Bez odwrotu (1)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (29)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (30)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Pięć minut (56)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Pływak żółtobrzeżek (57)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Pała, czyli dwója (194)
11:30serial komediowy
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (8)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Zabójczy dowód (95)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Jedyny świadek (96)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Czyny zmarłych (97)
11:00serial kryminalny
Warner TV
Alf 4: Żyj i pozwól umrzeć (9)
8:00serial komediowy
Alf 4: Kłócimy się, godzimy (10)
8:30serial komediowy
Kochane kłopoty (12)
9:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (13)
9:55serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (1)
10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (2)
11:35serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 7:15magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
8:00
Liga+ Extra
9:45magazyn piłkarski
Żużel: PGE Ekstraliga
11:30mecz: Tauron Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 7:002. dzień
Lekkoatletyka: Maraton w Londynie
8:30lekkoatletyka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:002. dzień
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:003. dzień
Eurosport 2
Lekkoatletyka: Maraton w Londynie
od 7:00lekkoatletyka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:302. dzień
Lekkoatletyka: Maraton w Londynie
10:00lekkoatletyka
Kolarstwo: Wyścig Liege-Bastogne-Liege
11:30kolarstwo
Polsat Sport Extra
Atleci
od 7:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
8:30tenis
Boks
11:00boks
Polsat Sport News
Cafe Futbol
8:00magazyn piłkarski
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Tepic
10:00mecz o 3. miejsce kobiet
Siatkówka plażowa: Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Tepic
11:00mecz o 3. miejsce mężczyzn
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 7:55mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Hokej
10:10mecz towarzyski: Polska - Słowenia
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!