Przyjaciele 6: The One with Joey's Fridge (19)

Przyjaciele 6: The One with Joey's Fridge (19)

(Friends: The One with Joey's Fridge)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Ben Weiss
W skrócie:Rachel otrzymuje zaproszenie na ekskluzywny bal charytatywny. Poszukuje towarzysza na ten wieczór i ostatecznie postanawia zaprosić Joeya.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Rachel otrzymuje zaproszenie na ekskluzywny bal charytatywny. Poszukuje towarzysza na ten wieczór. Chandler i Monica proponują, żeby zabrała ze sobą kolegę Chandlera. Phoebe natomiast stara się nakłonić ją do spotkania z jednym z jej klientów. Rywalizacja przyjaciół przybiera tak ostry wymiar, że w końcu Rachel, aby nikogo nie urazić, postanawia zaprosić na bal Joeya. Tymczasem on ma problem - nie posiada pieniędzy na naprawę zepsutej lodówki. Kosztami próbuje obciążyć swoją tymczasową współlokatorkę, Rachel. Kiedy to nie skutkuje, prosi gotówkę Chandlera. Kiedy i on odmawia, Joey szuka innych sposobów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także