Komisarz Alex: Dziedzictwo (9)

Komisarz Alex: Dziedzictwo (9)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Renata Dancewicz, Ireneusz Czop
Reżyseria:Robert Wichrowski
W skrócie:Nieznany sprawca zabija na cmentarzu jednego z kamieniarzy i zabiera coś z grobowca. Bromski rozpoczyna śledztwo. Wkrótce ginie stary profesor, który pomagał mu w dochodzeniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy trojga pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Bromski (Kuba Wesołowski), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu policjanci, zasadnicza Lucyna (Magdalena Walach) i specjalista od wyszukiwania informacji, Puchała (Ireneusz Czop). Serial jest polską wersją popularnej na całym świecie austriackiej serii kryminalnej "Komisarz Rex", która pojawiła się na ekranie po raz pierwszy w 1994 roku.

W tym odcinku

Nieznany sprawca zabija na cmentarzu jednego z kamieniarzy. Aleksandra Rajska (Renata Dancewicz) odkrywa, że morderca zabrał z jej rodzinnego grobowca tajemniczy przedmiot. Bromski rozpoczyna śledztwo i wpada na trop tajnego bractwa, które było bardzo zainteresowane artefaktem. Wkrótce ginie stary profesor, który pomagał komisarzowi w dochodzeniu. Okazuje się, że zabójca chce też pozbyć się Aleksandry.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)