Świat według Kiepskich: Emigranci (163)

Świat według Kiepskich

odc. 163: Emigranci

6.6/10
serial komediowy Polska 2004   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Mieszkańcy domu Kiepskich są zniechęceni brakiem perspektyw. Postanawiają wyemigrować. Ferdek Kiepski stara się zatrzymać ich w kraju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Mieszkańców kamienicy Kiepskich ogarnia nagle zniechęcenie i przekonanie, że w kraju nie mają żadnych perspektyw. Pewnego dnia wszyscy postanawiają, że jedynym rozwiązaniem ich sytuacji jest emigracja. Jedynym, który obawia się, że nie jest to słuszna decyzja, jest Ferdek. Kiepski wszelkimi sposobami stara się zatrzymać potencjalnych emigrantów w ojczystym kraju.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także