Program TV

PIĄTEK 21.06
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (509)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Sekrety rodziny (68)
od 13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (398)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (245)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (69)
17:40serial paradokumentalny
TVN
Agent - Gwiazdy (13-ost.)
14:00reality show
Szkoła (422)
16:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (14)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:00program rozrywkowy
Wojna z mafią 2 (13)
16:25serial kryminalny
Wojna z mafią 2 (14)
17:30serial kryminalny
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (507)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (508)
16:00serial obyczajowy
Joker (27)
17:00teleturniej
TV 6
Sekrety sąsiadów (59)
od 13:40serial obyczajowy
MacGyver (100)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (33)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (5)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (8)
17:15serial przygodowy
TV Puls
Lekarze na start (14)
od 13:30serial obyczajowy
Lekarze na start (15)
14:10serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (360)
od 13:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (99)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (136)
15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (297)
16:20serial paradokumentalny
Milionerzy (8/113)
17:20teleturniej
TVP Kultura
Biała sukienka
15:35film obyczajowy
Cała zima bez ognia
16:55dramat obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Trudne relacje
14:30blok filmów krótkometrażowych
Flashdance
16:00film muzyczny
Snowden
17:45dramat biograficzny
AXN
zdjęcieBezsenność w Seattle
14:05komedia romantyczna
zdjęcieHancock
16:15film sensacyjny
CANAL+
Łapu-capu extra
14:30chochliki telewizyjne
zdjęcieNić widmo
15:00dramat obyczajowy
Zawrotna prędkość
17:05film sensacyjny
CANAL+ 1
Łapu-capu extra
15:30chochliki telewizyjne
zdjęcieNić widmo
16:00dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Pływając z facetami
od 12:30komedia
Odprawa
14:10film krótkometrażowy
Ostatnia szansa
14:35thriller
Nie przegap
16:10magazyn informacyjny
Madame
16:20komediodramat
Lato
17:50dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Łapu-capu extra
14:25chochliki telewizyjne
"Nielegalni" - making of serialu
15:05film dokumentalny
Nieznajomi (3)
15:30serial sensacyjny
Biuro szpiegów 4 (7)
16:15serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (8)
17:05serial szpiegowski
HBO
Frida
od 12:40dramat biograficzny
Odpowiednik (9/10)
15:40serial SF
Odpowiednik (10)
16:30serial SF
Premiera: Filmy i gwiazdy
17:25magazyn filmowy
HBO 2
Aniołki Charliego
od 13:35film sensacyjny
zdjęciePiotruś Królik
15:15film familijny
Młody Sheldon 2 (22)
16:50serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (18)
17:15serial komediowy
Zachowaj spokój
17:40komediodramat
Kino Polska
Brylanty pani Zuzy
14:30dramat kryminalny
Janosik. Prawdziwa historia (3)
16:00serial przygodowy
Janosik. Prawdziwa historia (4)
17:00serial przygodowy
Kino TV
Bernie
od 12:40komediodramat
Przygody Merlina 4 (4)
14:45serial fantasy
Przygody Merlina 4 (5)
15:45serial fantasy
Kate i Leopold
17:20komedia romantyczna
Polsat Film
New York Taxi
14:35komedia sensacyjna
Step Up: All In
16:35film muzyczny
TNT
Jackie Brown
od 12:25film sensacyjny
zdjęcieNiebezpieczny umysł
15:30dramat kryminalny
Cena honoru
17:45dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rayo - więcej niż klub
od 13:30film dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
14:20serial dokumentalny
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
14:50serial dokumentalny
Golf: European Tour
15:30BMW International Open - 2. runda
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 12:40mecz: forBET Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Motocross: AMA Motocross
15:25zawody w Sacramento
Motocross: AMA Motocross
16:25zawody w San Bernardino
FIM enduro: Grand Prix Grecji
17:25magazyn sportów motorowych
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
od 12:45mecz: Francja - Australia
Trans World Sport
15:00magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Halle
16:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Londynie
od 13:001. mecz ćwierćfinałowy
Tenis: Turniej ATP w Londynie
15:002. mecz ćwierćfinałowy
Tenis: Turniej ATP w Londynie
17:003. mecz ćwierćfinałowy
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Birmingham
od 12:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Birmingham
14:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!