Program TV

PIĄTEK 28.02
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (676)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (119)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Polsat
Pierwsza miłość (3023)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (877)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (420)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (410)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Detektywi: Hazardzista (396)
od 13:45serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Nadia (397)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Na Wspólnej (3029)
14:55serial obyczajowy
Milionerzy (233)
15:25teleturniej
Szpital (332)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 9:45
Coś śmiesznego
14:20program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
15:00program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
16:00serial grozy
Kabaretowy Szał
17:00program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (622)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (71)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (74)
16:30serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (79)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (80)
17:30serial obyczajowy
TV 6
Bumerang (34)
od 13:40serial komediowy
Diagnoza: Morderstwo (46)
16:15serial kryminalny
Diagnoza: Morderstwo (47)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (367)
od 13:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (776)
14:15serial paradokumentalny
Ukryta prawda (492)
15:15serial paradokumentalny
19+ (482)
16:15serial paradokumentalny
Brzydula (154/180)
16:50serial komediowy
Brzydula (155/180)
17:25serial komediowy
TVP Polonia
M jak miłość (1486)
od 13:45serial obyczajowy
M jak miłość (1487)
14:40serial obyczajowy
Rok 1920. Kalendarium (8)
17:20cykl felietonów
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Powrót do Montauk
od 13:35dramat obyczajowy
Drzewo i ja
15:30film krótkometrażowy
Nie do opisania
16:15dramat obyczajowy
Atlantis
17:15film krótkometrażowy
AXN
30 minut lub mniej
od 13:20komedia sensacyjna
Ghost Rider
15:10thriller
Granice wytrzymałości
17:25film przygodowy
CANAL+ Family
Ekstremalny czas wolny (5)
14:00serial dokumentalny
Ekstremalny czas wolny (6)
14:45serial dokumentalny
Lincoln
15:35dramat biograficzny
CANAL+ Film
Pożegnanie z nocą
od 13:15dramat obyczajowy
Nie przegap
15:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:10chochliki telewizyjne
Szpieg
15:40dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Strefa mroku (5)
od 13:30serial grozy
Dlaczego kobiety zabijają (9)
14:20serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (10)
15:15serial kryminalny
Bull (11)
16:10serial kryminalny
Bull (12)
16:50serial kryminalny
Pamiętnik kierowcy Ubera (5)
17:30serial komediowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (6)
17:55serial komediowy
CBS Europa
Żandarm w Nowym Jorku
od 13:00komedia
Ekstrakt
16:50komedia kryminalna
HBO 2
Aquaman
od 13:05film SF
Zachowaj spokój
15:25komediodramat
Armageddon
16:55film SF
HBO 3
Frida
od 12:30dramat biograficzny
All American 2 (8)
15:20serial obyczajowy
Cztery pokoje
16:05czarna komedia
Rodzina od zaraz
17:40komedia
Kino Polska
Blizna
od 12:40dramat społeczny
Chleba naszego powszedniego
14:50film obyczajowy
Ambassada
15:55komedia
Kino TV
Mistrzyni kierownicy
od 13:35film obyczajowy
zdjęcieMiłość i inne kłopoty
15:15komedia romantyczna
TNT
Straszny film 3
od 13:45horror komediowy
zdjęciePrzyjemniaczek
15:25komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 23. kolejka
od 13:15magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
14:15magazyn piłkarski
Kroniki La Liga
15:15El Clasico
Premiera: Premier League MatchPack
15:45magazyn piłkarski
Premiera: LaLiga Show
16:15magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
16:45newsy sportowe
Liga gra
17:00zapowiedź 24. kolejki
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:30mecz: Raków Częstochowa - Piast Gliwice
nSport+
zdjęciePiłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 13:45mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Liga gra
16:00zapowiedź 24. kolejki
Siatkówka kobiet: Liga włoska
16:30mecz: Savino Del Bene Scandicci - Imoco Volley Conegliano
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
16:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:45mecz: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Arka Gdynia
Polsat Sport Extra
Magazyn snowboardowy
17:00magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:45mecz: Asseco Resovia Rzeszów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!