Program TV

ŚRODA 3.06
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Elif (742)
14:00serial obyczajowy
Koronawirus - poradnik (39)
14:45magazyn medyczny
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Gliniarze (444)
od 11:50serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:30magazyn reporterów
Trudne sprawy (713)
13:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (663)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Afera fryzjera (6)
od 11:35program rozrywkowy
Ukryta prawda (814)
12:20serial paradokumentalny
Szpital (549)
13:15serial paradokumentalny
Detektywi: Furgonetka (533)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Szukajcie ich (534)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Milionerzy (272)
15:25teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieMango
12:00telezakupy
TV 4
STOP Drogówka
12:00magazyn policyjny
Emil, pogromca mandatów (5)
13:00program rozrywkowy
Emil, pogromca mandatów (6)
13:30program rozrywkowy
Pamiętniki z wakacji (35)
14:00serial paradokumentalny
Septagon (50)
15:00serial kryminalny
TV 6
Miodowe lata: Przepraszam cię (66)
od 11:55serial komediowy
Bumerang (55)
13:30serial komediowy
Bumerang (56)
14:00serial komediowy
Buffy, postrach wampirów (21)
14:30serial przygodowy
Buffy, postrach wampirów (22)
15:25serial przygodowy
TVN 7
Szpital (475)
od 11:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (123)
12:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (433)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (578)
14:50serial paradokumentalny
Szkoła (406)
15:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2192)
od 11:35serial obyczajowy
Wiadomości
12:15magazyn informacyjny
Magazyn z Wysp
12:30magazyn
Polonia 24
12:50magazyn informacyjny
Co dalej?: Biopolityka
13:10program publicystyczny
Cisza nad rozlewiskiem (2/13)
13:30serial obyczajowy
zdjęcieOśmiu wspaniałych (8)
14:20reality show
Wiadomości
15:15magazyn informacyjny
Jak nie wiadomo, o co chodzi...
15:30film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Aga
12:05dramat obyczajowy
Czy koń wie, że wygrał
13:55film dokumentalny
Paryż i dziewczyna
14:35dramat obyczajowy
AXN
Zabójcze umysły 14 (12)
od 11:30serial kryminalny
Agenci NCIS 12 (23)
12:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (24)
13:15serial sensacyjny
Rekrut (11)
14:05serial kryminalny
Rekrut (12)
14:55serial kryminalny
Erin Brockovich
15:50dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Moja miłość
od 11:25komedia romantyczna
Łapu-capu extra
14:55chochliki telewizyjne
Winni
15:25dramat kryminalny
CANAL+ Family
Van Gogh. U bram wieczności
od 11:55film biograficzny
Łapu-capu
13:50chochliki telewizyjne
Miasta rytm: Lublin
14:00serial dokumentalny
Miasta rytm: Toruń
14:55serial dokumentalny
Miasta rytm: Gdańsk
15:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Orbitowanie bez cukru
od 10:45komediodramat
Łapu-capu
12:20chochliki telewizyjne
Szalona mamuśka
12:25thriller
Planeta singli 2
13:55komedia romantyczna
Hotel Marigold
15:50komediodramat
CANAL+ Premium
Moja miłość
od 10:25komedia romantyczna
Łapu-capu extra
13:55chochliki telewizyjne
Winni
14:25dramat kryminalny
Miasta rytm: Gdańsk
15:55serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Bull (5)
od 11:55serial kryminalny
Bull (6)
12:40serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (4)
13:25serial komediowy
Łapu-capu extra
13:35chochliki telewizyjne
Dlaczego kobiety zabijają (7)
14:05serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (8)
14:55serial kryminalny
Przyjaciółki
15:45film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (1)
15:55serial komediowy
CBS Europa
Romeo i Julia
od 11:25melodramat
Obrazki Hollis Woods
14:05film obyczajowy
HBO
Toy Story 4
od 11:00film animowany
G.I. Joe: Czas Kobry
12:40film sensacyjny
G.I. Joe: Odwet
14:40film sensacyjny
HBO 2
Figurantka 5 (6/10)
12:00serial komediowy
Żony ze Stepford
12:30komedia SF
Wielkanocna niespodzianka
14:05dramat obyczajowy
Kino Polska
Statyści
12:25komedia obyczajowa
Ławeczka
14:40film obyczajowy
Kino TV
Moja dziewczyna
od 10:15komediodramat
Poirot: Niemy świadek (4)
12:15serial kryminalny
Miłość w Indiach
14:20komedia romantyczna
Polsat Film
Kazimierz Wielki (1/2)
od 11:30film kostiumowy
Safari
13:15film animowany
Tarapaty
15:00film przygodowy
TNT
Zmierzch
od 10:10film fantasy
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
12:25komedia sensacyjna
W akcie desperacji
14:40thriller

SPORTOWE

nSport+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 11:15mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Turbokozak
13:35magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Korona Kielce
14:15serial dokumentalny
Witaj w klubie: Lech Poznań
14:50serial dokumentalny
Ekstraklasyka (36)
15:25magazyn piłkarski
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:30mecz: Miedź Legnica - PGE FKS Stal Mielec
Tenis United
15:00magazyn tenisowy
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
15:30mecz: GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz
TVP Sport
GOL
14:40magazyn archiwalny
Pełnosprawni
15:50magazyn dla niepełnosprawnych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!