Program TV

NIEDZIELA 1.03
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
od 17:45magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
18:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Wyklęty
21:15dramat obyczajowy
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Na sygnale: Poryw serca (260)
19:25serial fabularno-dokumentalny
Anatomia zemsty
20:00komedia kryminalna
Kino bez granic: J. Edgar
21:45dramat biograficzny
Polsat
Nasz nowy dom (139)
od 17:40reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
TVN
Transformers 3
od 15:45film SF
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Raport smogowy
19:44program informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
zdjęciePodwodna pułapka
20:00thriller
Nagła śmierć
21:55film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieKabaretowy Szał
18:00program rozrywkowy
zdjęcieKabaretowy Szał
19:00program rozrywkowy
Hirokin
20:00dramat przygodowy
TV 4
119 dni na Pacyfiku
od 17:00dramat przygodowy
Galileo (791)
19:00program popularnonaukowy
zdjęcieWykonać wyrok
20:00film sensacyjny
Zakładnik z Wall Street
21:55film kryminalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (428)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (429)
19:00serial obyczajowy
Galileo (579)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
King Kong
od 16:05film przygodowy
TVP Polonia
M jak miłość (1489)
od 17:55serial obyczajowy
Polskie ślady (7)
18:50cykl reportaży
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Zniewolona (19)
20:45serial kostiumowy

FILMOWE

ale kino+
Rozwód po francusku
18:00komediodramat
Cardinal 3 (5)
20:10serial kryminalny
Cardinal 3 (6-ost.)
21:00serial kryminalny
Fantastyczny Pan Bill Murray
21:55film dokumentalny
AXN
zdjęcieZła kobieta
18:00komedia
Kapitan Phillips
20:00dramat biograficzny
CANAL+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:00mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: Liga+ Extra
19:30magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: Liga+ Extra
20:30magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:55mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona
CANAL+ Family
Dolina Muminków (6)
18:05serial animowany
Całe szczęście
18:30komedia romantyczna
Moja córcia
20:15komediodramat
Witajcie w Marwen
21:45film biograficzny
CANAL+ Seriale
Dziki Bill (4)
od 17:30serial kryminalny
Dziki Bill (5)
18:20serial kryminalny
Dziki Bill (6)
19:10serial kryminalny
Imię róży (7)
20:00serial kryminalny
Imię róży (8)
20:55serial kryminalny
Zbrukana (1)
21:50serial kryminalny
CBS Europa
W obliczu przeznaczenia
od 16:40dramat obyczajowy
Skrawki życia
18:45dramat obyczajowy
Mickey Niebieskie Oko
21:00komedia sensacyjna
HBO
Brexit
od 17:00dramat biograficzny
Holmes i Watson
18:35komedia kryminalna
Outsider (8/10)
21:55serial kryminalny
HBO 2
O psie, który wrócił do domu
od 17:40film familijny
Hotel Transylwania 3
19:20film animowany
Bumblebee
21:00film SF
HBO 3
Avenue 5 (6/9)
od 17:40serial komediowy
Ray Donovan 7 (7/10)
18:10serial obyczajowy
zdjęcieNowy papież (7/9)
19:00serial obyczajowy
Outsider (8/10)
20:00serial kryminalny
Premiera: Batwoman (11/22)
21:00serial przygodowy
Premiera: Potwór z bagien (7/10)
21:45serial sensacyjny
Kino Polska
Niezawodny system
od 17:30film obyczajowy
Kabaretowy rejs Deluxe (11)
19:00program rozrywkowy
Znachor
20:00dramat obyczajowy
Kino TV
Nigdy nie mów nigdy
od 17:45komedia obyczajowa
Chappie
20:00film SF
TNT
Podróż na tajemniczą wyspę
od 16:55film przygodowy
Edward Nożycoręki
18:50komediodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 17:15mecz: Everton FC - Manchester United FC
Twardzielki: Magdalena Loska
19:30serial dokumentalny
Boks: Gala we Frisco
20:00waga półśrednia: Mikey Garcia - Jessie Vargas
Koszykówka mężczyzn: NBA
21:30mecz: Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w La Thuile
od 17:35slalom do superkombinacji kobiet
Koszykówka mężczyzn: VTB United League
21:30mecz: Parma Basket Perm - Stelmet Enea BC Zielona Góra
nSport+
Piłka nożna: Liga austriacka
od 16:55mecz: Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg
Droga do El Clásico
19:00magazyn piłkarski
O co biega?
20:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:40mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 17:30mecz: Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: BKS Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom
Piłka nożna: Liga holenderska
20:00mecz: AFC Ajax - AZ Alkmaar

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!