Niesamowite!: Drugie dno (3)

Niesamowite!: Drugie dno (3)

serial dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Kazimierz prowadzi hurtownię alkoholi razem ze wspólnikiem. Drugi z mężczyzn ma problem z hazardem. Pewnego dnia znika. Jego żona podejrzewa porwanie. Kazimierz jednak bagatelizuję sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 27 października
za 7 dni
1:50 TV Puls 2 (z napisami)
niedziela, 3 listopada
za 14 dni
3:15 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Niezwykłe historie, które wydarzyły się naprawdę. Zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne, niewyjaśnione sprawy, skrywane tajemnice to tylko niektóre tematy poruszane w tym niezwykłym serialu paradokumentalnym.

W tym odcinku

Kazimierz Olbrycht prowadzi hurtownię alkoholi razem ze swoim wspólnikiem Marianem Wróblem. Drugi z mężczyzn ma problem z hazardem. Pewnego dnia Marian znika. Jego żona podejrzewa porwanie. Kazimierz jednak bagatelizuję sprawę. Zmienia zdanie dopiero wtedy, gdy rodzina Wróbla otrzymuje list z żądaniem okupu. Wraz z żoną uprowadzonego, Teresą, udaje się na policję. Jednak porywacze nie dają za wygraną i szantażem zmuszają kobietę do przekazania okupu, a następnie porywają ją. Zdruzgotany Kazimierz dowiaduje się, że małżeństwo sprzedało swój dom i udziały w ich firmie. Okup zaś wymusili drogą oszustwa. Mężczyzna, który pożyczył żonie wspólnika pieniądze na ten cel, zostaje z długami.

Zobacz także