x
Kruk. Jak tu ciemno (4)

Kruk. Jak tu ciemno (4)

serial kryminalny Polska 2022   od 16 lat
Występują:Michał Żurawski, Magdalena Koleśnik, Tomasz Wołosok, Kinga Preis
Reżyseria:Maciej Pieprzyca, Adrian Panek
W skrócie:Stefaniuk jest podejrzany o zabójstwo córki. Może być też powiązany ze sprawą Maksa. Poszukiwania chłopca nadal trwają. Rudy chce dobić targu z Chłopem, a kartą przetargową ma być właśnie syn Kruka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) pragnie zemsty. Traumatyczne przeżycia sprawiają, że odsuwa się od wszystkich. Stara się zapewnić opiekę synowi, ale jednocześnie rzuca się w wir pracy, prowadząc własne śledztwo. Chce dopaść winnych tragedii, która go dotknęła. W trakcie dochodzenia poznaje bezdomnego Mariusza (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z Maksem. Dzięki jego pomocy Kruk może skupić się na sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się dekonspirujących ją dowodów. Nie pomaga jej w tym powrót Rudego (Tomasz Włosok), który zamierza przejąć nielegalne interesy w Białymstoku.

W tym odcinku

Stefaniuk jest podejrzany o zabójstwo córki. Może być też powiązany ze sprawą Maksa. Poszukiwania chłopca nadal trwają. Rudy chce dobić targu z Chłopem, a kartą przetargową ma być właśnie syn Kruka. Jego działania stają się dla Justyny poważnym problemem. Ich spotkanie ma dramatyczny przebieg.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także