Lombard. Życie pod zastaw 2 (89)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (89)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Do lombardu przychodzi złodziej Kołpak. Ma do sprzedania m.in. kamerkę samochodową. Adek przyjmuje rzeczy w zastaw. Wkrótce jeden z klientów odkrywa na kamerze nagranie wypadku drogowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi drobny złodziejaszek, Kołpak. Ma do sprzedania radio i kamerkę samochodową. Adek przyjmuje jego rzeczy w zastaw. Niedługo później w lombardzie pojawia się klient, który poszukuje czegoś, co mógłby podarować koledze. Podoba mu się sprzęt zastawiony przez Kołpaka. Żeby go sprzedać, Adek musi jednak zmienić umowę z właścicielem. Klient, majstrując przy kamerze, odkrywa zapisane w niej nagranie wypadku drogowego. Adek nie mogąc dogadać się z Kołpakiem, żąda od niego wycofania umowy i zwrotu pieniędzy. Wezwany na miejsce Beton stwierdza, że sprzęt jest kradziony z porzuconego na mieście samochodu. Marzena jest wdzięczna Adkowi za to, że pomógł Iwonowi, który chciał popełnić samobójstwo. Syn Kazimierza postanawia spędzić wieczór przed walką z Aliną. Marzenę odwiedza Kornel. Walkę przerywa niespodziewane wejście policji, która aresztuje Ryżego za udział w grupie przestępczej. Przy okazji zatrzymują też Patrycję, która... wyznaje miłość Adkowi. Marta wychodzi z domu po sprzeczce z Kazimierzem. Pokłócili się o syna Korynta. Kazimierz chce porozmawiać z córką, ale nie ma z nią kontaktu. Znika także Wojtek...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także