Ogólnotematyczne

20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
21:20magazyn interwencyjny
22:20talk-show
23:25film dokumentalny
20:05serial obyczajowy
20:40program rozrywkowy
21:05serial obyczajowy
21:55thriller
23:35dramat obyczajowy
20:05komedia romantyczna
zdjęcie
22:05dramat obyczajowy
od 19:55magazyn reporterów
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
22:30komedia
20:00program popularnonaukowy
23:00film SF
20:00komedia
22:10komediodramat
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
23:40talk-show
20:00film sensacyjny
22:10program rozrywkowy
22:30program rozrywkowy
23:05film erotyczny

Filmowe

od 18:25dramat obyczajowy
22:15dramat obyczajowy
od 18:40komedia sensacyjna
20:15serial kryminalny
21:00serial kryminalny
21:45serial kryminalny
22:35komedia
od 19:40komedia sensacyjna
21:15serial kryminalny
22:00serial kryminalny
22:45serial kryminalny
23:35komedia
od 18:35dramat obyczajowy
20:15dramat obyczajowy
23:30film dokumentalny
20:00serial historyczny
20:55serial historyczny
21:55serial historyczny
22:45serial kryminalny
23:45serial kryminalny
od 19:05film obyczajowy
21:00melodramat
23:25dramat obyczajowy
23:10dramat biograficzny
od 19:10film biograficzny
zdjęcie
21:35thriller
23:05serial historyczny
23:50serial szpiegowski
20:05serial kryminalny
zdjęcie
21:00serial obyczajowy
22:00serial obyczajowy
23:00dramat obyczajowy
20:00komedia
22:35thriller
od 18:40komedia romantyczna
23:05komedia sensacyjna
20:00thriller
22:00melodramat
23:55dramat kryminalny
od 19:00komedia sensacyjna
21:00film sensacyjny
23:25film sensacyjny

Sportowe

20:00magazyn koszykarski
21:25mecz ćwierćfinałowy: CD Leganes - Real Madryt CF
23:30magazyn sportowy
23:45mecz: SPR Stal Mielec - KS Azoty-Puławy
20:00newsy sportowe
20:25mecz: Savino Del Bene Scandicci - Il Bisonte Firenze
23:00mecz: Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
od 17:55mecz fazy grupowej: PAOK Saloniki - VfB Friedrichshafen
20:25mecz fazy grupowej: Trentino Diatec - Arkas Izmir
23:00waga ciężka: Muhammad Ali - Jerry Quarry
od 19:50magazyn sportowy
20:20mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik
22:30magazyn sportowy
23:00mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel
20:00program informacyjny
20:07mecz: Olympiacos Pireus - Maccabi Fox Tel Awiw
23:30bieg ze startu wspólnego kobiet

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!