Program TV

CZWARTEK 25.04
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
Ocaleni
23:50reality show
TVP 2
Barwy szczęścia (2050)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2051)
20:10serial obyczajowy
Big Music Quiz (6)
23:20teleturniej muzyczny
Polsat
Nasz nowy dom (139)
20:05reality show
zdjęciePrzyjaciółki (155)
21:10serial obyczajowy
zdjęcieŚlad (63)
22:15serial kryminalny
Szkoła uwodzenia 2
23:30komediodramat
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (31)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2864)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (262)
20:55teleturniej
Last Minute
22:35komedia

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Krwawe anioły
20:00horror
Bieguny śmierci
22:05film katastroficzny
Miłosna rozgrywka
23:50film erotyczny
TV 4
zdjęciePark jurajski 3
21:00film przygodowy
Śmierć na talerzu (1)
23:00serial dokumentalny
TV 6
Galileo (184)
20:00program popularnonaukowy
CSI: Cyber (15)
21:00serial kryminalny
CSI: Cyber (16)
21:55serial kryminalny
Gniew Caina
22:55film sensacyjny
TV Puls
Ślubne wojny
20:00komedia romantyczna
Kabaretowe gogle i boks (1)
21:50program rozrywkowy
Kabaretowe gogle i boks (2)
22:20program rozrywkowy
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (431)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (85)
23:10program informacyjny
Misja
23:30reportaż
WP
Top Gear 14 (3)
20:00magazyn motoryzacyjny
Danny Trejo testuje broń (8)
22:00serial dokumentalny
Światowe kraksy (4)
22:55program rozrywkowy
Dzień zagłady: Odliczanie (4)
23:55serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Spotkanie na szczycie
od 18:05dramat polityczny
Toni Erdmann
22:10komediodramat
AXN
Agenci NCIS 12 (21)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (9)
21:00serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (6)
23:00serial sensacyjny
CANAL+
Maria Magdalena
od 18:20dramat historyczny
Mała doboszka (8)
20:15serial sensacyjny
Premiera: Imię róży (7)
21:00serial kryminalny
Premiera: Imię róży (8-ost.)
21:50serial kryminalny
Kickboxer: Odwet
22:45dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Maria Magdalena
od 19:20dramat historyczny
Mała doboszka (8)
21:15serial sensacyjny
Premiera: Imię róży (7)
22:00serial kryminalny
Premiera: Imię róży (8-ost.)
22:50serial kryminalny
Kickboxer: Odwet
23:45dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Najfutbolniejsi
od 19:30komedia
Rodzinne zdjęcie
21:15komedia
Szmaragdowe wyspy
22:50film dokumentalny
Księga wielkich życzeń
23:50dramat obyczajowy
CANAL+ Film
zdjęcieChata
20:00dramat psychologiczny
Nowe oblicze Greya
22:10melodramat
Oskarżona
23:55thriller
CANAL+ Seriale
Grzesznik (5)
20:00serial kryminalny
Moscow Noir (3)
20:45serial kryminalny
Moscow Noir (4)
21:30serial kryminalny
Odciąć pępowinę
22:20film krótkometrażowy
Purpurowe rzeki (3)
22:30serial kryminalny
CBS Europa
Pieśń serca
od 19:10dramat obyczajowy
Pokojówka na Manhattanie
21:00komedia romantyczna
Wzgórze nadziei
23:00melodramat
HBO
Fargo 3 (5)
od 19:05serial kryminalny
Premiera: Leaving Neverland (1/2)
20:10film dokumentalny
HBO 2
Figurantka 7 (4)
20:00serial komediowy
Barry 2 (4)
20:30serial komediowy
Król Artur: Legenda miecza
21:35film przygodowy
Osiem dni (6)
23:45serial katastroficzny
HBO 3
Premiera: Tajemnice Laketop 2 (2/8)
od 19:15serial kryminalny
Castle Rock (6)
20:15serial grozy
zdjęcieGra o tron 8 (2/6)
21:00serial fantasy
Premiera: Snowfall 2 (9/10)
22:00serial kryminalny
Premiera: Snowfall 2 (10-ost.)
22:45serial kryminalny
Kryptonim HHhH
23:30thriller
Kino Polska
Huśtawka
20:00komediodramat
Mniejsze zło
22:00film obyczajowy
Polsat Film
John Tucker musi odejść
od 19:05komedia romantyczna
Salt
23:00thriller
Stopklatka TV
Ajlawju
20:00komedia
Dziewczyny z przemytu (2-ost.)
21:55dramat kryminalny
Być jak Kazimierz Deyna
23:50film obyczajowy
TNT
Legenda pijanego mistrza
od 18:55komedia karate
Constantine
21:00horror
Węże w samolocie
23:30thriller

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 17:40mecz: Wisła Płock - Korona Kielce
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:10mecz: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Piłka nożna: Liga+ Extra
22:30magazyn ligi polskiej
Eurosport 2
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:00mecz: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 18:15mecz ćwierćfinałowy: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Orlen Wisła Płock
Premiera: Speedway+
20:30magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:50mecz ćwierćfinałowy: HC Vardar - MOL-Pick Szeged
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
22:30mecz: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Speedway+
23:30magazyn sportowy
Polsat Sport
7. strefa
20:00magazyn siatkarski
Sporty walki: KSW 47: The X-Warriors
21:30walka: Phil De Fries - Tomasz Narkun; walka: Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki
Polsat Sport Extra
KOTV Classics
od 19:30magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga holenderska
20:40mecz: Willem II - PSV Eindhoven
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
22:50mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 18:45mecz: Żalgiris Kowno - Fenerbahce Beko Stambuł
Siatkówka mężczyzn: 1. liga
20:30mecz finałowy fazy play-off: Stal Nysa - MKS Ślepsk Suwałki
Sporty walki: KSW
22:30sporty walki
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:40rewanżowy mecz półfinałowy: Atalanta BC - ACF Fiorentina
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
23:45mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!