Program TV

PIĄTEK 21.06
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wieczna miłość 2 (199)
od 15:45telenowela
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (397)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (245)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (69)
17:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (480)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (422)
16:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (14)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (679)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:00program rozrywkowy
Wojna z mafią 2 (13)
16:25serial kryminalny
Wojna z mafią 2 (14)
17:30serial kryminalny
Heheszki na całego
18:35program rozrywkowy
7 metrów pod ziemią
19:20talk-show
TV 4
Policjantki i Policjanci (508)
16:00serial obyczajowy
Joker (27)
17:00teleturniej
Septagon (1)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (509)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (33)
od 15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (5)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (8)
17:15serial przygodowy
Miodowe lata: Eksmisja (19)
18:15serial komediowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (136)
od 15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (297)
16:20serial paradokumentalny
Milionerzy (8/113)
17:20teleturniej
Żony Hollywood 2 (6/11)
19:00program rozrywkowy
TVP Kultura
Biała sukienka
od 15:35film obyczajowy
Cała zima bez ognia
16:55dramat obyczajowy
Kronos
19:20program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Flashdance
16:00film muzyczny
zdjęcieSnowden
17:45dramat biograficzny
AXN
Bezsenność w Seattle
od 14:05komedia romantyczna
Hancock
16:15film sensacyjny
Faceci w czerni 2
18:10komedia SF
CANAL+
zdjęcieNić widmo
od 15:00dramat obyczajowy
Zawrotna prędkość
17:05film sensacyjny
Nie przegap
18:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:45chochliki telewizyjne
Taxi 5
18:50komedia sensacyjna
CANAL+ 1
zdjęcieNić widmo
16:00dramat obyczajowy
Zawrotna prędkość
18:05film sensacyjny
Nie przegap
19:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Taxi 5
19:50komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Bezkresne niebo
od 15:35film dokumentalny
Gnomy rozrabiają
17:05film animowany
Żegnaj, Christopher Robin
19:30dramat biograficzny
CANAL+ Film
Ostatnia szansa
od 14:35thriller
Nie przegap
16:10magazyn informacyjny
Madame
16:20komediodramat
Lato
17:50dramat biograficzny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Nieznajomi (3)
od 15:30serial sensacyjny
Biuro szpiegów 4 (7)
16:15serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (8)
17:05serial szpiegowski
Płacz (1)
18:00serial kryminalny
Płacz (2)
18:55serial kryminalny
Płacz (3)
19:55serial kryminalny
CBS Europa
Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną
od 15:35dramat obyczajowy
Nora Roberts: Niebo Montany
17:25film obyczajowy
Płatki na wietrze
19:15dramat obyczajowy
HBO 2
Piotruś Królik
od 15:15film familijny
Młody Sheldon 2 (22)
16:50serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (18)
17:15serial komediowy
Zachowaj spokój
17:40komediodramat
Muppety: Poza prawem
19:10komedia przygodowa
HBO 3
All American (8)
19:10serial obyczajowy
Kino Polska
Janosik. Prawdziwa historia (3)
16:00serial przygodowy
Janosik. Prawdziwa historia (4)
17:00serial przygodowy
Kabaretowy rejs Deluxe (11)
18:00program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Rejs (3)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Przygody Merlina 4 (5)
od 15:45serial fantasy
Kate i Leopold
17:20komedia romantyczna
Polsat Film
New York Taxi
od 14:35komedia sensacyjna
zdjęcieStep Up: All In
16:35film muzyczny
Madagaskar 3
19:00film animowany
TNT
Niebezpieczny umysł
od 15:30dramat kryminalny
zdjęcieCena honoru
17:45dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 15:30BMW International Open - 2. runda
O co biega?
18:30magazyn sportowy
nSport+
Motocross: AMA Motocross
od 15:25zawody w Sacramento
Motocross: AMA Motocross
16:25zawody w San Bernardino
FIM enduro: Grand Prix Grecji
17:25magazyn sportów motorowych
NBA Action
18:00magazyn koszykarski
Speedway+
18:35magazyn sportowy
Boks: Walka o pas WBC World w Inglewood
19:00waga superpiórkowa: Srisaket Sor Rungvisai - Juan Francisco Estrada
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Halle
16:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Halle
18:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Londynie
od 15:002. mecz ćwierćfinałowy
Tenis: Turniej ATP w Londynie
17:003. mecz ćwierćfinałowy
Tenis: Turniej ATP w Londynie
19:004. mecz ćwierćfinałowy
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Birmingham
od 14:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-21 - Włochy i San Marino 2019
19:252. połowa meczu fazy grupowej: Anglia - Rumunia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!