Program TV

ŚRODA 11.12
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Przysięga (69)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3571)
18:00telenowela
Korona królów (300)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (634)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2153)
19:30serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (251)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (181)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2972)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (56)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (462)
16:00serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje (13)
17:00program rozrywkowy
Ukryta prawda (717)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niesamowite tajemnice
16:05serial grozy
zdjęcieKabaretowy Szał
17:05program rozrywkowy
zdjęcieKabaretowy Szał
18:05program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
19:05serial grozy
TV 4
Sekrety sąsiadów (44)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (47)
16:30serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (52)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (53)
17:30serial obyczajowy
Septagon (90)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (567)
19:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (439)
od 15:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (5/52)
16:15serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (56/60)
17:20serial paradokumentalny
Brzydula (67/180)
18:20serial komediowy
Brzydula (68/180)
18:55serial komediowy
TVP Kultura
Sprawa się rypła
od 14:55komedia
Wrota Europy
16:30dramat wojenny
Cecilia Bartoli i przyjaciele
18:00film dokumentalny
Teledyski
19:00magazyn muzyczny
August Zamoyski
19:30reportaż
WP
Premiera: Katastrofy na morzu (6)
17:00serial dokumentalny
Premiera: Porzucone budowle (2)
18:00serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą 2 (1)
19:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieCena odwagi
16:55dramat biograficzny
Bergman - rok z życia (2)
18:55serial dokumentalny
AXN
Siła rażenia
16:00film sensacyjny
zdjęciePrzekręt
18:00komedia sensacyjna
CANAL+
Uwiedzenie Joe Tynana
od 15:20dramat sensacyjny
Przerwa w programie
17:05thriller
Łapu-capu
18:35chochliki telewizyjne
Nie przegap
18:40magazyn informacyjny
Tylko dla odważnych
18:50dramat biograficzny
CANAL+ 1
Uwiedzenie Joe Tynana
16:20dramat sensacyjny
Przerwa w programie
18:05thriller
Łapu-capu
19:35chochliki telewizyjne
Nie przegap
19:40magazyn informacyjny
Tylko dla odważnych
19:50dramat biograficzny
CANAL+ Family
Gnomy rozrabiają
16:15film animowany
Twój Simon
17:40komediodramat
Pełnia życia
19:30dramat biograficzny
CANAL+ Film
Naga Normandia
16:05komedia
zdjęcieUłaskawienie
17:50dramat obyczajowy
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta (8)
od 15:55serial kryminalny
Łapu-capu
17:35chochliki telewizyjne
Bull (13)
17:40serial kryminalny
Bull (14)
18:20serial kryminalny
Obserwowani (1)
19:00serial kryminalny
Wbić flagę
19:45film krótkometrażowy
CBS Europa
Miasto wichrów
od 15:15film obyczajowy
Amerykańska marzycielka
17:15komedia przygodowa
Koszmar żony
19:15dramat sensacyjny
HBO
Wyspa
od 14:05thriller SF
Godziny
16:20dramat obyczajowy
Kokainowy Rick
18:15dramat kryminalny
HBO 2
Kraina lodu
od 15:40film animowany
Szukając Alaski (6)
17:25serial obyczajowy
Alfa
18:20film przygodowy
HBO 3
Nocna jazda
od 15:35komedia
Złap mnie, jeśli potrafisz
17:05komedia kryminalna
Magicy 2 (7)
19:25serial fantasy
Kino Polska
Pierścionek z orłem w koronie
od 15:50dramat wojenny
Kabaretowy rejs Deluxe (16)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (8)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
I tak, i nie
od 15:15komedia romantyczna
Pójdę twoim śladem
17:50dramat obyczajowy
Poirot: Zaginiona kopalnia
19:55serial kryminalny
Stopklatka TV
Castle: Duchy (8)
16:00serial kryminalny
Nowa Scena Śmiechu (34)
16:55program rozrywkowy
Wojny kontenerowe (7)
17:55serial dokumentalny
TNT
U progu sławy
od 15:15dramat obyczajowy
Tylko dla orłów
17:50film wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstraklasyka (18)
od 15:40magazyn piłkarski
Premiera: LaLiga World
16:45magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:15newsy sportowe
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara
Eurosport 2
Igrzyska olimpijskie
16:30magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
17:00magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:50mecz: Polski Cukier Toruń - Baxi Manresa
Koszykówka mężczyzn: Eurocup
19:55mecz: Asseco Arka Gdynia - Dolomiti Energia Trento
nSport+
Ekstraklasa po godzinach
16:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 18. kolejka
17:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:55mecz: ACH Volley Lublana - Kuzbass Kemerowo
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 15:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: Puchar Challenge
17:30mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hebar Pazardżik
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 14:00mecz: Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona
KOTV Classics
16:10magazyn bokserski
Magazyn koszykarski
17:20koszykówka
Atleci
17:50magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga czeska
18:20mecz: AC Sparta Praga - FK Mladá Boleslav
Polsat Sport News
Sport flesz
16:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
16:07mecz: PGE Spójnica Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Sport flesz
17:00program informacyjny
Hokej: Liga Mistrzów
17:07rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: EV Zug - Mountfield HK
Hokej: Liga Mistrzów
19:10rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: EHC Red Bull München - Djurgarden Stockholm
TVP Sport
Coppa Italia (2)
od 15:50magazyn piłkarski
Legia TV (18)
16:25magazyn piłkarski
Lech TV (18)
16:55magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
17:55mecz: KS SPR Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!