Ukryta prawda (1214)

Ukryta prawda

sezon 19 odc. 1214

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Ewa pragnie dziecka. Ponieważ jej partner, Grzegorz, wyjechał bez jej zgody za granicę w celach służbowych, postanawia poprosić swojego wieloletniego przyjaciela, by został dawcą nasienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieści o zwykłych ludziach, które napisało życie. Każdy odcinek to nowa historia, pełna zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć. Jedne są zabawne, inne mają dramatyczny przebieg i finał.

W tym odcinku

Ewa uzmysławia sobie, że pragnie dziecka. Ponieważ jej partner, Grzegorz, wyjechał bez jej zgody za granicę w celach służbowych, porzucona i rozżalona kobieta postanawia poprosić swojego wieloletniego przyjaciela, homoseksualnego Mariusza, by został dawcą nasienia. Po przemyśleniu sprawy mężczyzna decyduje się spełnić jej prośbę. Ewa wkrótce rodzi córkę, a Mariusz z zapałem angażuje się w jej wychowanie. Jest nawet gotów przedstawić dziewczynkę rodzinie. Sprawy komplikują się, kiedy do stolicy powraca Grzegorz i odnawia znajomość z Ewą. Mariusz nie chce, by jego córką zajmował się obcy mężczyzna. Wpada na pewien pomysł.

Zobacz także