Ogólnotematyczne

5:00program muzyczny
6:00program informacyjny
7:35program dla dzieci
od 3:45interaktywny program rozrywkowy
5:05programy powtórkowe
5:15magazyn reporterów
5:45telezakupy
4:00program muzyczny
5:00program muzyczny
6:00serial animowany
6:35serial animowany
7:05serial animowany
7:35serial animowany
4:00program muzyczny
5:00program muzyczny
7:00program rozrywkowy
7:30program rozrywkowy
5:10serial dokumentalny
5:35program kulinarny
6:00serial sensacyjny
6:50serial komediowy
7:25serial komediowy
7:55serial komediowy
od 3:45film dokumentalny
4:10magazyn muzyczny
od 1:30
5:00program rozrywkowy
5:35program rozrywkowy
5:50program muzyczny
6:50program rozrywkowy

Filmowe

4:05film krótkometrażowy
4:25komedia
5:35film krótkometrażowy
5:55film dokumentalny
6:00serial kryminalny
6:55serial kryminalny
7:50serial kryminalny
od 2:55dramat sensacyjny
4:35film obyczajowy
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:30film obyczajowy
7:40komedia
od 3:55dramat sensacyjny
5:35film obyczajowy
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:30film obyczajowy
od 3:00dramat obyczajowy
6:00film przygodowy
7:15komediodramat
5:00film krótkometrażowy
6:00film krótkometrażowy
6:15dramat biograficzny
od 3:45dramat obyczajowy
5:30chochliki telewizyjne
6:00serial sensacyjny
6:45serial sensacyjny
7:35magazyn informacyjny
7:45chochliki telewizyjne
4:00dramat obyczajowy
6:00dramat obyczajowy
7:45film animowany
od 2:55thriller
6:50film animowany
od 3:05film kryminalny
6:00dramat obyczajowy
7:50dramat psychologiczny
od 3:30komediodramat
5:35etiuda filmowa
5:55dramat obyczajowy
od 3:55serial obyczajowy
4:55serial fabularno-dokumentalny
5:30serial fabularno-dokumentalny
6:00serial obyczajowy
7:00serial obyczajowy
od 2:45dramat obyczajowy
5:00film krótkometrażowy
5:40film krótkometrażowy
6:50serial kryminalny
od 3:05film sensacyjny
4:45dramat społeczny
6:00serial sensacyjny
6:55komedia muzyczna

Sportowe

od 2:30mecz: Golden State Warriors - Boston Celtics
5:15magazyn piłkarski
6:00mecz: Borussia Dortmund - SC Freiburg
4:00mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
5:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
6:00mecz finałowy gry mieszanej
6:00mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
od 3:00waga półśrednia: Lucas Martin Matthysse - Tewa Kiram
7:00mecz fazy grupowej: Chemik Police - Marica Płowdiw

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!