Pingwiny z Madagaskaru 2: Dyrektor X/Miłość boli (18)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 18: Dyrektor X/Miłość boli

(The Penguins of Madagascar: The Officer X Factor/Love Hurts)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Miasto zalewa fala upałów. Pingwiny wiedzą, jak ją pokonać, lecz wcześniej muszą pozbyć się Alice. Szeregowy ulega czarowi pielęgniarki Shawny. Aby się z nią zobaczyć, musi ulec wypadkowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 listopada
pojutrze
2:45 Nicktoons
wtorek, 10 listopada
za 11 dni
9:00 Nickelodeon (z napisami)

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Miasto zalewa fala upałów. Pingwiny mają pomysł jak ją pokonać, lecz wcześniej muszą pozbyć się Alice. Jest jeszcze ktoś, kto chce im przeszkodzić. Tymczasem Szeregowy ulega czarowi pielęgniarki Shawny. Aby się z nią zobaczyć, zamierza ulec wypadkowi.

Zobacz także