Pingwiny z Madagaskaru 2: Wyobcowany/Biała dama (17)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 17: Wyobcowany/Biała dama

(The Penguins of Madagascar: Alienated/The Otter Woman)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Robot Lemmy wraca z Marsa. Tymczasem okazuje się, że w środku zoo zagnieździła się kosmiczna ośmiornica, która rośnie i niszczy je. Pingwiny muszą pokonać intruza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 18 sierpnia
za 4 dni
10:40 Paramount Channel
środa, 19 sierpnia
za 5 dni
9:30 Paramount Channel
poniedziałek, 24 sierpnia
za 10 dni
4:20 Paramount Channel

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Robot Lemmy wraca z Marsa. Tymczasem okazuje się, że w środku zoo zagnieździła się kosmiczna ośmiornica, która rośnie i niszczy je. Pingwiny muszą pokonać intruza. Alice nadużywa chloru sprzątając wybieg wydr i Marlenka ulega wybieleniu.

Zobacz także