Program TV

CZWARTEK 29.11
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Doktor Foster 2 (8/10)
od 20:45serial obyczajowy
Na sygnale: Skrawki pamięci (208)
23:20serial fabularno-dokumentalny
Tak to się teraz robi
23:55komedia sensacyjna
Polsat
Czarny motyl
22:45thriller
Chirurdzy (122)
0:45serial obyczajowy
TVN
Milionerzy (223)
od 20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (13)
21:30program rozrywkowy
Dlaczego nie!
22:30komedia romantyczna
Pod powierzchnią (6/7)
0:35serial obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Heheszki na całego
od 20:50program rozrywkowy
Wojna z mafią 5 (17)
21:20serial kryminalny
Spełnione marzenia
22:20program rozrywkowy
Złote oko
23:00film erotyczny
TV 4
Oko za oko (18-ost.)
21:00serial obyczajowy
Szyfry wojny
22:00dramat wojenny
Trampolina (14)
0:50program rozrywkowy
TV 6
1944
22:55dramat wojenny
TV Puls
Sztos 2
od 20:00komedia sensacyjna
Regulamin zabijania
0:10film sensacyjny
TVN 7
Komediowe czwartki: Dzika lokatorka
od 20:00komedia romantyczna
Porwani (8/12)
22:10serial kryminalny
Uciekinier
23:05film SF
TVP Polonia
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (354)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Korona królów (116)
0:15telenowela historyczna
Wiadomości
0:45magazyn informacyjny
WP
Seks Wpadki (2)
21:00serial dokumentalny
Seks Wpadki (3)
22:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (1)
23:15program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (3)
0:05program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Premiera. Kino Mówi: Trauma: Fikser
od 20:10dramat obyczajowy
Klub dla wybrańców
22:15dramat obyczajowy
Moja miłość
0:15melodramat
AXN
Premiera: Agenci NCIS 12 (13)
21:00serial sensacyjny
Znaki (8-ost.)
0:00serial kryminalny
CANAL+
Eva
23:00dramat obyczajowy
Pomiędzy słowami
0:40dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Złoto Gujany 2 (4)
21:05serial sensacyjny
Eva
0:00dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Obdarowani
21:00dramat obyczajowy
Dzikie Karaiby
22:40film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Cud. Tajemnica krwawych łez (6)
od 20:45serial obyczajowy
Próba niewinności (2)
21:40serial kryminalny
Snowfall 2 (9)
22:25serial kryminalny
Snowfall 2 (10)
23:10serial kryminalny
Nielegalni (5)
23:55serial sensacyjny
CBS Europa
Ostatnie lato
21:00dramat obyczajowy
Do szpiku kości
23:10thriller
HBO
Premiera: Nostalgia
od 20:10dramat obyczajowy
Premiera: To jeszcze w nas trwa
22:05film dokumentalny
Mały Gandhi
22:45film dokumentalny
Nixon
0:15dramat polityczny
HBO 2
zdjęcieDunkierka
21:35film wojenny
Patrick Melrose (4/5)
23:25serial obyczajowy
Ray Donovan 6 (1)
0:25serial obyczajowy
Kino Polska
Komedia małżeńska
od 20:00komedia obyczajowa
Wśród nocnej ciszy
0:10dramat kryminalny
Polsat Film
Romantyczny czwartek: Joy
21:00komediodramat
Last Vegas
23:40komedia obyczajowa
Stopklatka TV
Ambassada
od 20:00komedia
Królowie nocy
0:15dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rugby
od 20:30mecz towarzyski: Irlandia - USA
Witaj w klubie: Wisła Płock
22:30serial dokumentalny
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
23:30mecz: Bournemouth AFC - Arsenal FC
Eurosport 1
Wiadomości Eurosportu
23:25magazyn informacyjny
Piłka nożna: MLS
23:35mecz półfinałowy fazy play-off
Eurosport 2
Piłka nożna: MLS
21:00mecz półfinałowy fazy play-off
Piłka nożna: MLS
22:30mecz półfinałowy fazy play-off
Wiadomości Eurosportu
0:25magazyn informacyjny
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 20:00mecz fazy grupowej: Riihimaen Cocks - Orlen Wisła Płock
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
21:45mecz: PGE Vive Kielce - Energa Wybrzeże Gdańsk
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Kroniki La Liga
0:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata
od 20:30mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań
Boks
23:00boks
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Klubowe Mistrzostwa Świata
od 20:30mecz fazy grupowej: Khatam Ardakan - Sada Cruzeiro
7. strefa
23:00magazyn siatkarski
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 19:00mecz: Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk
Piłka nożna: Liga holenderska
21:30mecz: PSV Eindhoven - sc Heerenveen
Rallycross: Mistrzostwa Świata
23:30wyścig w Cape Town
TVP Sport
Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy we Francji
22:002. połowa meczu fazy grupowej: Francja - Rosja
Sportowy wieczór
22:50program informacyjny
Świat e-sportu (31)
23:35magazyn sportów elektronicznych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!