Program TV

CZWARTEK 27.06
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 18: Pasja (229)
od 20:35serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
Ocaleni
23:30reality show
Gdziekolwiek jesteś
0:35dramat obyczajowy
TVP 2
Dance Dance Dance: Część 1 (2)
od 20:10program rozrywkowy
Dance Dance Dance: Część 2 (2)
21:15program rozrywkowy
Różowa Pantera
22:30komedia sensacyjna
Ja wam pokażę!
0:10film obyczajowy
Polsat
Czego pragną kobiety
od 20:10komedia
Sprzymierzeni
22:45thriller
TVN
Milionerzy (167)
od 20:55teleturniej
Gliniarz z Beverly Hills 2
22:30komedia sensacyjna
Top Model (3)
0:40reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zasypani
od 20:00film katastroficzny
zdjęcieJej mały sekret
21:50komedia romantyczna
TV 4
Wieczny student 2
21:00komedia obyczajowa
Kobiety i mafia (6)
23:00serial dokumentalny
TV 6
CSI: Cyber (15)
21:00serial kryminalny
CSI: Cyber (16)
22:00serial kryminalny
Siła taktyczna
22:55film sensacyjny
STOP Drogówka
0:50magazyn policyjny
TV Puls
Sztos 2
od 20:00komedia sensacyjna
Job, czyli ostatnia szara komórka
22:00komedia obyczajowa
Górka Dolna: Dzik (4)
0:00serial obyczajowy
TVN 7
Podejrzani
22:20thriller
Zagubieni (9/25)
0:35serial przygodowy
TVP Polonia
PitBull (1)
od 20:45serial sensacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:10magazyn
W rytmie disco
22:55program rozrywkowy
Focus on Poland (124)
23:10program informacyjny
Korona królów (230)
0:30telenowela historyczna

FILMOWE

AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (23)
21:00serial kryminalny
zdjęcieAgenci NCIS: Los Angeles 10 (17)
21:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (13)
22:50serial sensacyjny
Zabójcze umysły 13 (14)
23:45serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (12)
0:45serial kryminalny
CANAL+
Premiera: Sanktuarium Zła (4)
21:00serial sensacyjny
Złote miasto
23:40film przygodowy
CANAL+ 1
Pływając z facetami
od 19:35komedia
Nieznajomi (4)
21:15serial sensacyjny
Premiera: Sanktuarium Zła (4)
22:00serial sensacyjny
Złote miasto
0:40film przygodowy
CANAL+ Family
Taxi 5
21:05komedia sensacyjna
Wszystkie pieniądze świata
22:45dramat sensacyjny
Palimpsest
0:55thriller
CANAL+ Seriale
Upadek królestwa 3 (4)
od 20:55serial historyczny
zdjęcieSanktuarium Zła (2)
21:50serial sensacyjny
Złoto Gujany 2 (3)
22:40serial sensacyjny
Odprawa
23:40film krótkometrażowy
Belfer (7)
0:00serial kryminalny
Belfer (8)
0:55serial kryminalny
CBS Europa
Chicago
21:00musical
Niebezpieczny umysł
23:10dramat kryminalny
HBO 3
zdjęcieWielkie kłamstewka 2 (3)
21:00serial obyczajowy
Sprawa idealna 3 (9)
22:00serial obyczajowy
Szkolna imprezka 3
22:50komedia
Supersamiec
0:50komedia
Kino Polska
Wściekły
od 20:00film kryminalny
Haker
22:00komedia sensacyjna
Ewa
23:55dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Ulubieńcy Ameryki
od 20:00komedia romantyczna
Premiera: Poniedziałek
22:05film sensacyjny
Ambassada
0:00komedia
TNT
zdjęcieCzłowiek prezydenta
21:00film sensacyjny
Człowiek Demolka
0:35film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 20:30podsumowanie sezonu 2018/2019
zdjęcieBundesliga Highlights Show
21:30magazyn piłkarski
O co biega?
22:30magazyn sportowy
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 21. kolejka
23:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
0:15mecz: Wisła Płock - Legia Warszawa
nSport+
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
od 20:50rewanżowy mecz finałowy fazy play-off
Boks: Walka o pasy IBF World i WBA World w Inglewood
23:00waga superkogucia: Danny Roman - TJ Doheny
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Piast Gliwice
0:10serial dokumentalny
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
0:45serial dokumentalny
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk
0:30waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Oleksander Usyk
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Antalyi
od 20:302. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Antalyi
22:303. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Antalyi
0:304. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!