Program TV

NIEDZIELA 1.09
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Uliczni magicy
9:30program rozrywkowy
Test z czarów
10:35program rozrywkowy
Ziemia. Podwodny świat (9/17)
11:00serial dokumentalny
TV 4
Flintstonowie (71)
od 7:55serial animowany
Flintstonowie (72)
8:35serial animowany
Obcy na poddaszu
9:00film fantasy
Galileo (745)
10:50program popularnonaukowy
Galileo (758)
11:50program popularnonaukowy
TV 6
Columbo: Ślady zbrodni
od 6:35dramat kryminalny
Galileo (123)
8:35program popularnonaukowy
Galileo (124)
9:35program popularnonaukowy
Harry i Hendersonowie
10:45film familijny
TV Puls
Łowcy skarbów 2 (15)
od 7:55serial przygodowy
Łowcy skarbów 2 (16)
8:55serial przygodowy
Następny proszę! (10)
10:40program rozrywkowy
Syn prezydenta
11:40komedia
TVN 7
Ukryta prawda (409)
od 7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (410)
8:55serial paradokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Otwarcie
8:00film krótkometrażowy
Bye Bye Germany
8:45dramat kostiumowy
Maudie
10:40dramat biograficzny
AXN
Carter (3)
8:00serial kryminalno-komediowy
Carter (4)
8:50serial kryminalno-komediowy
zdjęcieJa, szpieg
9:45komedia sensacyjna
Ryzykanci
11:35dramat sensacyjny
CANAL+
Pianista
od 6:00dramat wojenny
Czas mroku
9:45dramat historyczny
Kwatery Hitlera (1)
11:45serial dokumentalny
CANAL+ 1
Pianista
od 7:00dramat wojenny
Czas mroku
10:45dramat historyczny
CANAL+ Film
Letnia szkoła życia
od 6:40dramat obyczajowy
Maria Magdalena
8:30dramat historyczny
The World is Yours
10:25komedia kryminalna
CANAL+ Seriale
Instynkt (10)
8:05serial kryminalny
Instynkt (11)
8:50serial kryminalny
Instynkt (12)
9:30serial kryminalny
Instynkt (13)
10:15serial kryminalny
The Village (6)
11:00serial obyczajowy
The Village (7)
11:45serial obyczajowy
CBS Europa
Za drzwiami Trzeciej Rzeszy (1/2)
od 6:10dramat historyczny
Dolina światła
10:55dramat obyczajowy
HBO
Speed Racer
8:05film przygodowy
Młodzi Tytani: Akcja! Film
10:20film animowany
Kroniki Spiderwick
11:45film fantasy
HBO 2
Gęsia skórka 2
od 7:30komedia
Chicago
9:05musical
Angielski pacjent
10:55melodramat
HBO 3
Nie ma jak u siostry
od 7:50komedia
Krypton 2 (7)
11:25serial SF
Kino Polska
Śluby panieńskie
od 6:05komedia kostiumowa
Fan
8:50film dokumentalny
Monidło
9:15komedia
Kino TV
W rodzinie
od 7:45komedia kryminalna
Czekolada
11:15komediodramat
Polsat Film
Szeregowiec Dolot
8:00film animowany
Tarzan
9:35film animowany

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 6:45mecz: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Southampton FC - Manchester United FC
Premiera: La Liga+
11:00magazyn ligi hiszpańskiej
Piłka nożna: Premier League+
11:30magazyn ligi angielskiej
nSport+
Piłka nożna: Liga+
od 7:45magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:10mecz: CA Osasuna - FC Barcelona
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
11:15mecz: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Polsat Sport
Hokej: Liga Mistrzów
od 6:00mecz: GKS Tychy - Djurgarden IF
Boks: Summer Boxing Night II w Kałuszynie
8:30waga ciężka: Mateusz Cielepała - Jacek Chruślicki
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn lekkoatletyczny
8:07lekkoatletyka
Sport flesz
9:00program informacyjny
Hokej: Liga Mistrzów
9:07mecz: Belfast Giants - Augsburger Panthers
Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Polski
10:00mecze półfinałowe mężczyzn
Sport flesz
11:00program informacyjny
Hokej: Liga Mistrzów
11:07mecz: Belfast Giants - Augsburger Panthers
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 7:15mecz: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata - Chiny 2019
9:20mecz fazy grupowej: Kanada - Australia
Jeździectwo: Mistrzostwa Europy - Luhmühlen 2019
11:25wszechstronny konkurs konia wierzchowego - skoki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!