Przyjaciele 6: The One Where Phoebe Runs (7)

Przyjaciele 6: The One Where Phoebe Runs (7)

(Friends: The One Where Phoebe Runs)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Joey znajduje sobie współlokatorkę - seksowną australijską tancerkę Janine. Jest nią zafascynowany. Janine chce, by byli tylko przyjaciółmi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Joey znajduje sobie współlokatorkę - seksowną australijską tancerkę, Janine LeCroix (gościnnie Elle Macpherson). Joey jest zafascynowany nową znajomą. Przyjaciele radzą mu jednak, żeby nie wiązał się z osobą, z którą mieszka. Joey stara się więc nie flirtować z przeuroczą Janine, ale emocje biorą górę. Jednak Janine prosi Joeya, żeby pozostali tylko przyjaciółmi i współlokatorami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także