x
Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)

Ojciec Mateusz 24: Ośrodek (311)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Przemysław Redkowski, Piotr Polk, Ewa Porębska
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:Sandomierscy policjanci wybierają się na szkolenie do urokliwego ośrodka wypoczynkowego pod Starachowicami. Wkrótce dochodzi do brutalnej napaści na jedną z pracownic hotelu. Rozpoczyna się śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Sandomierscy policjanci wykorzystują rezerwy budżetowe i wybierają się na szkolenie do urokliwego ośrodka wypoczynkowego pod Starachowicami. Tak się składa, że ksiądz Mateusz spędza weekend w zaprzyjaźnionej parafii nieopodal. Wkrótce dochodzi do brutalnej napaści na jedną z pracownic hotelu. Wszystko wskazuje na to, że przestępstwa dokonał ktoś, kto w przeszłości miał już podobne czyny na sumieniu. Lokalna policja postanawia połączyć siły z funkcjonariuszami z Sandomierza. W miarę postępów w śledztwie Nocul i jego koledzy bardzo zbliżają się do żeńskiej części personelu ośrodka. Wszystko psuje niespodziewane pojawienie się żony jednego z aspirantów.

Występują (pokaż wszystkich)