Przyjaciele 6: The One with Ross's Teeth (8)

Przyjaciele 6: The One with Ross's Teeth (8)

(Friends: The One with Ross's Teeth)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Chandler prosi Joeya, aby nie pozwolił Janine wprowadzać w domu za wiele kobiecych elementów, bo mieszkanie straci swój męski charakter.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Chandler przestrzega Joeya, by nie pozwolił nowej współlokatorce, Janine, wprowadzać w mieszkaniu zbyt dużo kobiecych elementów, bo straci ono dotychczasowy męski charakter. Joey jednak stopniowo przyzwyczaja się do damskich drobiazgów, poduszek i fotografii, którymi Janine przyozdabia dom. Tymczasem Ross przygotowuje się na randkę z koleżanką Moniki. Postanawia wybielić sobie zęby, ale ponieważ zbyt długo trzyma na nich środek wybielający, efekt jest nienaturalny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także