Program TV na jutro, czwartek 28.03.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Dziedzictwo (245)
od 4:45serial obyczajowy
Złoty chłopak (147)
5:35serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:30magazyn publicystyczny
Projekt: Nadzieja: Wielki Czwartek
7:00cykl reportaży
Pełnia wiary
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: I nic nie było tak jak wcześniej, część 2 (39)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Agent (43)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1544)
5:10serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:00magazyn publicystyczny
Operacja zdrowie: Obrzęki limfatyczne (3)
6:20magazyn medyczny
Na sygnale: W godzinę skończył się świat (549)
6:50serial fabularno-dokumentalny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Tęczowy Mister (703)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Recepta na stary dom 3 (10/14)
5:05program rozrywkowy
Uwaga!
5:35magazyn reporterów
Ukryta prawda (905)
5:50serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Goszczanów, Ibis (9/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (481)
5:00magazyn motoryzacyjny
Uśmiechnij się (14)
5:40program rozrywkowy
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (1)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się 3 (2)
7:25program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 2 (7)
7:35program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
8:30program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (211)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (271)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Kłopoty z kontrolerami biletów (811)
8:00serial paradokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Kolega męża (5)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu 2 (18)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu 2 (19)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1128)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Skóra do skóry (221)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Dziewczyna znikąd (7)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Słodka Leilani (8)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Stłumiony ból (1)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (666)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (420)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (991)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1089)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (800)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Legenda czarnej wołgi (11)
5:00serial dokumentalny
Podróże z historią: Kruchy skarb (45)
8:05serial dokumentalny
Ukraińska czytanka: Pawło Korobczuk
8:40cykl felietonów
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2929)
5:00serial obyczajowy
Wędrowiec polski: Podlasie
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (833)
6:00teleturniej
Słownik polsko@polski (606)
6:30talk-show prof. Jana Miodka
Jak to działa - Ekologia: Wiatr
7:00magazyn popularnonaukowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (6)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 8: Smile (5)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (986)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 2 (5)
7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 6 (5)
8:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Opowiedz mi o mnie
od 4:45film krótkometrażowy
Klangor (3)
5:10serial kryminalny
Polska z góry 5: Nadodrze (6)
6:30serial dokumentalny
Cztery filiżanki kawy albo trzy
7:00film krótkometrażowy
Nie taki krokodyl straszny
7:30film krótkometrażowy
Plaża
8:00film krótkometrażowy
Vera 12 (4)
8:30serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (4)
6:05serial kryminalny
Carter 2 (8)
7:05serial kryminalny
MacGyver 3 (21)
8:00serial akcji
CANAL+ 1
Trzy minuty zawieszone w czasie
od 4:35film dokumentalny
Długi weekend
5:45film obyczajowy
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Kiler-ów 2-óch
7:05komedia
CANAL+ Family
Remont w 48h (4)
5:05magazyn poradnikowy
Remont w 48h (5)
5:30magazyn poradnikowy
Milo (30)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (26)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (20)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (21)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (22)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (10)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Żurek
od 4:15film obyczajowy
Mother Dear
5:30film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Przypadek Jana Pampucha
6:30etiuda filmowa
Moje pieczone kurczaki
6:50film obyczajowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Dopóki mnie pamiętasz
8:10dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Kiler-ów 2-óch
6:05komedia
Cały rok z pandą (1)
8:00film dokumentalny
Cały rok z pandą (2)
8:55film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Emigracja XD (2)
od 4:50serial komediowy
Podejrzani (1)
5:20serial kryminalny
Łapu Capu
5:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (9)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (10)
6:50serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (11)
7:15serial dokumentalny
Gliniarze na Gibraltarze (10)
7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Pomocna ręka boya (8)
8:25serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
CBS Europa
Samobójczo zakochani
od 3:40komediodramat
Bliżej gwiazd (48-ost.)
5:25serial dokumentalny
Przeznaczone do likwidacji
6:00dramat obyczajowy
Zawieszeni na drzewie
8:05komedia
Epic Drama
Biała księżniczka: Angielska krew na angielskiej ziemi (6)
od 4:15serial historyczny
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
5:10serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Została tylko nadzieja (3)
6:15serial obyczajowy
Grantchester 5 (1)
7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Klasa wyższa (2)
8:05serial kryminalny
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (2)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (3)
7:15serial dokumentalny
Och! Kabaret (7)
8:15program rozrywkowy
Kino TV
Bonanza: Niespełnione marzenie
od 4:45serial obyczajowy
Bonanza: Na pustkowiu
5:55serial obyczajowy
Samolot kontra wulkan
6:55film katastroficzny
Celnicy 2 (8)
8:50serial dokumentalny
Polsat Film
Ślad: Dzieci w klatce (20)
od 4:30serial kryminalny
Więzienie (88)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (89)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (90)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Między frontami (19)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (251)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
Nowa Scena Śmiechu 2 (7)
od 4:20program rozrywkowy
MiłośćKropka.pl 2: Wypadki miłosne (10)
5:25serial paradokumentalny
Skarby z odzysku 3 (6)
6:00reality show
Kabaretowe hity (4)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (17)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Okup (69)
8:55serial kryminalny
Warner TV
Cudotwórcy 2: Staż (4)
6:00serial komediowy
Cudotwórcy 2: Wakacje (5)
6:25serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Bliźniacze kłopoty (9)
6:50serial komediowy
Alf 3 (3)
7:50serial komediowy
Alf 3 (4)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (2)
8:55serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Basket+
6:00newsy sportowe
Sędziowie 2: Karol i Marek Arys (2)
6:15serial dokumentalny
Ligue1 Review
7:00magazyn piłkarski
Tenis: Turniej WTA w Miami
8:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
od 4:30konkurs drużynowy
Snooker: Turniej German Masters
6:30mecz finałowy: Judd Trump - Si Jiahui
Kolarstwo: Dwars door Vlaanderen
8:30kolarstwo
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
6:30supergigant kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
7:30zjazd kobiet
Snooker: Turniej German Masters
8:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
6:00magazyn piłkarski
Sporty walki: FEN 27 w Szczecinie
7:30walka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov 01.03.2020
Golf: Hero Indian Open
8:301. dzień
Polsat Sport News
Cafe Futbol
od 4:00magazyn piłkarski
Atleci
5:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Miami
6:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
8:30mecz: KPR Gminy Kobierzyce - MKS FunFloor Lublin
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
6:10finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Odliczanie do EURO 2024
8:25podsumowanie meczów barażowych
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!