Ślad: Nadzwyczajne środki (57)

Ślad: Nadzwyczajne środki (57)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Anita Jancia, Mariusz Jakus, Joanna Koroniewska, Marcel Sabat
W skrócie:Zastrzelono Leszka Iwańskiego. Mężczyzna był podejrzany o współudział w zabójstwie żony biznesmena. Z braku dowodów dostał jedynie dozór. Śledczy podejrzewają zemstę męża zabitej kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 6 października
za 10 dni
0:30 Polsat Seriale (z napisami)
piątek, 7 października
za 11 dni
2:40 Polsat Film (z napisami)
niedziela, 9 października
za 13 dni
3:00 Polsat Film (z napisami)

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

Zastrzelono Leszka Iwańskiego. Mężczyzna był podejrzany o współudział w zabójstwie żony biznesmena. Z braku wystarczających dowodów dostał jedynie zakaz opuszczania kraju i dozór. Śledczy podejrzewają zemstę męża zabitej kobiety. Niebawem ginie także adwokat Iwańskiego. Detektywi odkrywają, że prawnik dał sędziemu łapówkę w zamian za wypuszczenie jego klienta. Niebawem znajdują się dowody na winę Leszka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także