Kobra - oddział specjalny: Anioł stróż (10)

Kobra - oddział specjalny: Anioł stróż (10)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Schutzengel)

serial sensacyjny Niemcy 2018   od 12 lat
Występują:Erdogan Atalay, Carina N. Wiese, Niels Kurvin, Daniela Wutte
Reżyseria:Christian Paschmann
W skrócie:Semir i Paul śledzą krwawiącego mężczyznę, który zmierza w kierunku kościoła. Uciekinier zwierza się pastorowi, po czym umiera. W rozmowie z policjantami duchowny zasłania się tajemnicą spowiedzi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Policjanci ścigają porywacza. Dochodzi do poważnego wypadku. Paul i Jenny aresztują przestępcę, którym okazuje się szef firmy komputerowej. Mężczyzna zaprzecza, jakoby miał udział w uprowadzeniu dziewczynki. W wyniku obrażeń doznanych w wypadku Semir zapada w śpiączkę. Podczas gdy lekarze walczą o jego życie, znajduje w swoich wspomnieniach wskazówki mogące naprowadzić funkcjonariuszy na trop uprowadzonej.

W tym odcinku

Semir i Paul śledzą krwawiącego mężczyznę, który podąża w kierunku kościoła w pobliżu autostrady. Uciekinier zwierza się napotkanemu tam pastorowi, po czym umiera. Gdy komisarze rozmawiają z duchownym, ten zaprzecza rozmowie z mężczyzną, mówiąc, że ze względu na tajemnicę spowiedzi nie może ujawnić żadnych informacji. Policjanci dowiadują się, że żona i dziecko zmarłego są przetrzymywani jako zakładnicy. Prawdopodobnie mężczyzna był szantażowany. Wszystko wskazuje na to, że za porwaniem i morderstwem stoi płatny morderca znany jako "Czerwony anioł".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także