Polityka (3)

Polityka (3)

serial obyczajowy Polska 2019   od 16 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Ewa Kasprzyk, Janusz Chabior
Reżyseria:Patryk Vega
W skrócie:Skiba stara się odzyskać względy Julii. W tym celu składa jej wiele obietnic. Mówi, że razem stworzą rodzinę. Niespodziewanie pojawia się możliwość założenia przez niego nowej partii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jadwiga zostaje premierem. Od tej pory musi odnaleźć się w nowej roli, podobnie jak inni członkowie rządu. Arek, dopiero co mianowany szef gabinetu politycznego MON, odkrywa pokusy czyhające na ludzi u władzy. Prezes stara się kontrolować swoich podwładnych i chronić wizerunek partii. Wśród polityków szerzy się korupcja, dochodzi do skandali. Życie prywatne miesza się z zawodowym. Serialowa wersja filmu "Polityka" z 2019 roku. Patryk Vega skupia się na przedstawieniu wpływu władzy i pieniędzy na ludzi świata polityki.

W tym odcinku

Skiba stara się odzyskać względy Julii. W tym celu składa jej wiele obietnic. Mówi, że razem stworzą rodzinę. Niespodziewanie pojawia się możliwość założenia przez niego nowej partii. Absolwentka Basia otrzymuje specjalne zadanie od Ojca Dyrektora. Mężczyzna zleca jej zdobycie kontrowersyjnego materiału dla katolickiej telewizji. Dziewczyna zamierza zinfiltrować organizację antyfaszystowską. Prezes przechodzi rekonwalescencję po operacji nogi. Zapoznaje się z rehabilitantem Bartkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także