Policjantki i Policjanci (570)

Policjantki i Policjanci (570)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Pewien mężczyzna twierdzi, że przyszedł do jego domu człowiek podszywający się pod komornika. Okazuje się, że egzekutor jest prawdziwy. Dłużnik zapewnia jednak, że nie zaciągnął żadnego kredytu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Pewien mężczyzna twierdzi, że przyszedł do jego domu człowiek podszywający się pod komornika. Okazuje się, że egzekutor jest prawdziwy. Dłużnik zapewnia jednak, że nie zaciągnął żadnego kredytu. Zieliński i Zatońska muszą ustalić, czy mężczyzna kłamie, czy może ktoś ukradł jego dowód osobisty. Policjanci udają się też do osiedlowego marketu, gdzie awanturuje się kierowca. Asia musi nagle pojechać do domu, żeby zająć się pijanym ojcem. Po powrocie na komendę widzi Szymona bawiącego się z Tymkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także