Septagon: Wypadek (50)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Do detektywów zgłaszają się rodzice chłopaka, który pół roku wcześniej został ranny w wypadku. Sprawca zbiegł, a dochodzenie umorzono. Syn klientów Septagonu potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.

W tym odcinku

Do detektywów zgłaszają się rodzice chłopaka, który pół roku wcześniej został ciężko ranny w wypadku samochodowym. Sprawca zbiegł, a dochodzenie zostało bardzo szybko umorzone. Syn klientów Septagonu przeżył wypadek, ale został kaleką i potrzebuje pieniędzy na kosztowną rehabilitację, której koszty powinien ponieść sprawca. Max szuka informacji o wypadku w sieci, a detektywi badają miejsce zdarzenia. Przejście dla pieszych, na którym doszło do potrącenia dziecka, zostało jednak odnowione i trudno na nim cokolwiek znaleźć. Detektywi próbują też dowiedzieć się czegoś od sąsiadów, nikt jednak nie chce im pomóc. Tylko pijaczek przesiadujący pod okolicznym sklepem, twierdzi, że widział wypadek i że samochody były dwa, ale policja nie chciała z nim rozmawiać. Jeden z sąsiadów przerywa rozmowę, a następnie do kogoś dzwoni. Wygląda na zdenerwowanego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także