Ogólnotematyczne

11:00magazyn informacyjny
zdjęcie
11:40mecz grupy E: Serbia - Szwajcaria
14:00teleturniej
14:35teleturniej
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:50serial obyczajowy
12:25serial obyczajowy
12:50reality show
13:55reality show
14:55reality show
od 10:15serial kryminalny
12:20film familijny
14:25dramat obyczajowy
od 10:55serial obyczajowy
11:55serial obyczajowy
12:55serial obyczajowy
13:55magazyn policyjny
od 10:45serial animowany
11:20komedia obyczajowa
13:00film wojenny
11:05serial obyczajowy
12:00serial obyczajowy
13:00serial obyczajowy
13:55komedia
od 10:55magazyn informacyjny
11:10magazyn
11:50magazyn
12:20serial kryminalny
od 10:55serial przygodowy
11:50film sensacyjny
13:50magazyn motoryzacyjny
14:30program rozrywkowy

Filmowe

od 10:10dramat SF
11:50komedia
13:45dramat wojenny
od 10:55serial kryminalny
11:50serial kryminalny
12:45serial akcji
13:45serial kryminalno-komediowy
14:45film SF
zdjęcie
od 10:45film animowany
12:25chochliki telewizyjne
12:55dramat obyczajowy
14:40film dokumentalny
od 9:55dramat obyczajowy
zdjęcie
11:45film animowany
13:25chochliki telewizyjne
13:55dramat obyczajowy
od 9:30dramat przygodowy
11:10film przygodowy
12:35film familijny
14:05film animowany
11:55magazyn informacyjny
12:05chochliki telewizyjne
12:10dramat obyczajowy
13:55komedia sensacyjna
11:00serial kryminalny
12:00serial kryminalny
13:00serial sensacyjny
13:45serial sensacyjny
14:30film krótkometrażowy
od 10:55dramat kryminalny
13:35film przygodowy
od 10:30film SF
14:45komedia
od 9:40film familijny
11:20komedia przygodowa
zdjęcie
13:05film sensacyjny
14:45komediodramat
11:05serial przygodowy
11:50serial fantasy
12:50serial fantasy
13:45serial fantasy
14:40serial fantasy
12:00kronika
12:25dramat polityczny
14:20komedia obyczajowa
od 10:40serial kryminalny
12:50serial obyczajowy
13:55serial obyczajowy
od 10:40film animowany
12:30film familijny
14:35film familijny
od 9:05komediodramat
11:15komedia sensacyjna
13:35komedia sensacyjna

Sportowe

11:00rewanżowy mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Real Madryt CF
13:00magazyn piłkarski
14:00BMW International Open - 3. runda
od 10:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Rafael Nadal - Dominic Thiem
12:00magazyn sportowy
13:00magazyn piłkarski
13:30magazyn piłkarski
14:00magazyn sportowy
14:30magazyn sportowy
od 10:30mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - GRUPA AZOTY Unia Tarnów
13:10skrót meczu: Falubaz Zielona Góra - BETARD Sparta Wrocław
12:30magazyn piłkarski
14:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
11:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!