Program TV na jutro, środa 20.03.2024
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 26: Wycinka (341)
od 10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (146)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Opowieści śródziemnomorskiego lasu: Ukryci mieszkańcy Sierra Morena
12:55cykl dokumentalny
Złoty chłopak (142)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Przepis dnia (63)
11:10magazyn kulinarny
Zrujnowani, odbudowani
11:15magazyn religijny
Barwy szczęścia (2964)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1653)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (305)
13:15telenowela
Va banque (736)
14:05teleturniej
Na sygnale: Ojciec chrzestny 2 (544)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Dlaczego ja?: Siostry (1272)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Informator (699)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Mój anioł (1244)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Niespodzianka dla mamy - zostanie babcią w wieku 37 lat (1290)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Łańcut, Dymarka (9/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (925)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (926)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (45)
14:45serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
E-miłość (7)
11:05program rozrywkowy
Telezakupy
11:40magazyn reklamowy
Muzyka
12:10program muzyczny
Telezakupy
12:25magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
13:10serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Tyranozaur - król myśliwych (2)
14:05serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy: Sara dowiaduje się, że w przeszłości jej mąż 'kupił' ich związek (939)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (289)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Ananasy (474)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Pani prezes (389)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Wymarzone macierzyństwo (390)
14:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (140)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (141)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (142)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (143)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (493)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (494)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (169)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (11)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (730)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (367)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Detektywi (66)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Rozpacz (601)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (986)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (137)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (570)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Pokolenie
od 10:10dramat wojenny
Tamte lata, tamte dni: Kazimierz Kaczor
11:50magazyn kulturalny
Mistrzowie muzyki filmowej: 1950s A New Dawn
12:30serial dokumentalny
Dziwak? - interpretacje
13:35film dokumentalny
Dzieci słońca
14:45dramat obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Studio Lwów
11:10program informacyjny
Barwy szczęścia (2925)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Jak żyje las: Leśnik chroni i pomaga
12:20magazyn przyrodniczy
Ojciec Mateusz 23: Ciemny van (292)
12:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 23: Ryzykowna teoria (293)
13:40serial kryminalny
Przykazanie miłości. Historia rodziny Ulmów z Markowej
14:35film dokumentalny
WP
Wymazane z historii 3 (4)
od 10:25serial dokumentalny
Nowy aranż 2: Toskańskie niebo (9)
11:20program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (793)
11:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (3)
11:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (3)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (4)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (5)
14:50serial dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
ale kino+
Monte Verita
od 10:45dramat obyczajowy
Film noir: Style (3)
12:45film dokumentalny
Brzuch straszliwej maszyny, wykrwawiającej się na śmierć
13:45film krótkometrażowy
Na pewno, być może
14:20komediodramat
AXN
MacGyver 3 (11)
od 10:45serial akcji
MacGyver 3 (12)
11:40serial akcji
Carter 2 (3)
12:30serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (3/18)
13:25serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (4/18)
14:25serial kryminalny
CANAL+ 1
Świąteczna komedia romantyczna
od 10:35komedia romantyczna
Zołza
12:05komedia
Łapu-capu extra
13:40chochliki telewizyjne
Czarodziejski flet
14:10film fantasy
CANAL+ Family
Tenis
od 9:00tenis
Naturalnie Polska 3 (5)
12:00serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (6)
12:25serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (7)
13:05serial dokumentalny
Naturalnie Polska 3 (8)
13:30serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (7)
14:10serial dokumentalny
Widelcem po mapie 4 (8)
14:35serial dokumentalny
CANAL+ Film
Wiek Adaline
od 9:50melodramat
Mała mama
11:45dramat obyczajowy
Dopóki mnie pamiętasz
13:05dramat obyczajowy
Masz ci los!
14:45komedia
CANAL+ Premium
Zołza
11:05komedia
Łapu-capu extra
12:40chochliki telewizyjne
Czarodziejski flet
13:10film fantasy
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
11:05serial komediowy
Interview 2 (1)
11:40serial obyczajowy
Interview 2 (2)
11:45serial obyczajowy
Interview 2 (3)
11:50serial obyczajowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
The Office PL: No to szkło (3)
13:00serial komediowy
The Office PL: Chrzest (4)
13:25serial komediowy
The Office PL: Równouprawnienie (5)
13:55serial komediowy
The Office PL: Klient (6)
14:20serial komediowy
Duff i Wazowski 3 (5)
14:50serial kryminalny
CBS Europa
Tatuaż
od 9:55komedia
Deszczowe serce
11:45dramat obyczajowy
Coś pożyczonego, coś niebieskiego
13:35film obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 15 (12)
od 10:55serial sensacyjny
Panna Marple: Hotel Bertram
11:50film kryminalny
Grantchester 4 (1)
13:50serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Niełatwa sprawa (4)
14:50serial obyczajowy
HBO
Garcia i Garcia
od 10:50komedia przygodowa
Legion superbohaterów
12:30film animowany
Człowiek roku
13:55komediodramat
HBO 2
Pępek świata 5: The Walk (17)
od 10:55serial komediowy
Pępek świata 5: The Smell (18)
11:15serial komediowy
Historia Gabby Petito
11:40dramat obyczajowy
Jedyna miłość razy dwa
13:05film obyczajowy
Amore na zawsze
14:45komedia romantyczna
HBO 3
Przyjaciele 9: The One with the Fertility Test (21)
od 10:50serial komediowy
Mrówka Z
11:20film animowany
Pełną parą
12:45komedia
Nitram
14:10thriller
Kino Polska
Jutro premiera
od 10:20komedia
Fik-mik
12:00film obyczajowy
Serce serduszko
13:05dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Kradzież biżuterii
od 10:55serial kryminalny
Panna Marple: Morderstwo na plebanii
12:00film kryminalny
Potop
14:00film SF
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Druga młodość (15)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Świat, który nie może zaginąć (214)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Łzy Wasyla (215)
12:20serial komediowy
Świat według Kiepskich: Gość w dom (98)
13:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Złote jajko (99)
13:40serial komediowy
Miłość do kwadratu
14:10komedia romantyczna
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Zemsta Rexa (61)
od 10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Pod presją (81)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Wyjaśnić za wszelką cenę (110)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Burza na południu (41)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Pilot zabójca (179)
14:55serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (21)
od 10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (22)
11:30serial sensacyjny
Alf 2 (16)
12:20serial komediowy
Alf 2 (17)
12:50serial komediowy
Alf 2 (18)
13:20serial komediowy
Kochane kłopoty (14)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (15)
14:45serial obyczajowy
SPORTOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:00mecz: CA Osasuna - Real Madryt CF
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: Villarreal CF - Valencia CF
Piłka nożna: Liga francuska
13:30mecz: RC Lens - OGC Nice
CANAL+ Sport 5
Ekstraklasa po godzinach
od 10:45magazyn piłkarski
Basket Office
11:50magazyn koszykarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:20mecz: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Eurosport 1
Surfing: World League Championship Tour w Sunset Beach
od 10:30sporty wodne inne
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
11:30bieg na 20 km stylem dowolnym kobiet
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun
12:00bieg na 20 km stylem dowolnym mężczyzn
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
12:303. dzień
Eurosport 2
Formuła E: ePrix Brazylii
od 10:30podsumowanie
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
11:302. etap
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
12:301. przejazd slalomu giganta kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
13:002. przejazd slalomu giganta kobiet
Cycling Show
13:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
14:002. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
11:00rewanżowy mecz finałowy: Asseco Resovia Rzeszów - SVG Lüneburg
KOTV Classics
13:30magazyn bokserski
KOTV Classics
14:30magazyn bokserski
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions 12 w Lubinie
11:00waga półciężka: Paweł Czyżyk - Dragan Lepei 05.11.2022
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
13:00mecz: MKS FunFloor Lublin - MKS URBiS Gniezno
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 10:30mecz: PSV Eindhoven - FC Twente
Piłka nożna: Liga czeska
13:00mecz: AC Sparta Praga - FC Hradec Kralove
TVP Sport
Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore
od 10:15bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Pełnosprawni
11:35magazyn dla niepełnosprawnych
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
12:10mecz: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Megafights - walki stulecia: Adonis Stevenson - Andrzej Fonfara (27)
14:15magazyn bokserski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!