Program TV

NIEDZIELA 17.02
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Noc w muzeum 2
od 10:55film przygodowy
TVN
Co za tydzień
11:00magazyn informacyjny
Potop (2-ost.)
11:45film historyczny
Johnny English
14:45komedia sensacyjna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zagadkowa wyspa
od 9:30program interaktywny
Zimowa jazda na maksa (5)
11:30program rozrywkowy
Uliczni magicy (11)
12:10program rozrywkowy
Nieźle kliknięci
12:40program rozrywkowy
Zaginiony synek
13:00thriller
Nieźle kliknięci
14:40program rozrywkowy
TV 4
Galileo (709)
od 10:20program popularnonaukowy
Galileo (710)
11:20program popularnonaukowy
Nie można pocałować panny młodej
14:25komedia romantyczna
TVN 7
Brzydula (194)
od 10:40serial komediowy
Hop
14:00film familijny
TVP Kultura
Breakdance w rytmie Bacha
od 10:10film dokumentalny
Trzeci punkt widzenia
11:10program publicystyczny
Kareta
11:45komedia
Chce się żyć
12:30dramat obyczajowy
Chuligan literacki
14:25magazyn o książkach
WP
Królowie kiczu 2 (2)
11:00reality show
Klika Pudelka (34)
12:00magazyn
Mam talent Ameryka (13)
12:30program rozrywkowy
Titanic 2
14:15film katastroficzny

FILMOWE

ale kino+
Żegnaj, królowo
od 9:35dramat historyczny
Ale krótkie: Paryżanka
11:20film krótkometrażowy
Geniusz
11:50dramat biograficzny
Perfekcjonista
13:45thriller
AXN
Aniołki Charliego
od 10:00film sensacyjny
Faceci w czerni 2
12:00komedia SF
Iluzja (4)
13:50serial kryminalny
Iluzja (5)
14:50serial kryminalny
CANAL+
zdjęciePodatek od miłości
od 10:25komedia romantyczna
Zawierucha w Hollywood
12:10film dokumentalny
Nić widmo
13:05dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Najfutbolniejsi
od 9:30komedia
Uwięzieni
11:10film krótkometrażowy
Podatek od miłości
11:25komedia romantyczna
Zawierucha w Hollywood
13:10film dokumentalny
Nić widmo
14:05dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (7)
od 10:50serial dokumentalny
Żegnaj, Christopher Robin
11:40dramat biograficzny
Szukając misia
13:25komedia
Potworna rodzinka
14:45film animowany
CANAL+ Film
Powrót do Montauk
od 10:50dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
12:35film krótkometrażowy
Na pokuszenie
12:50thriller
Łapu-capu extra
14:20chochliki telewizyjne
Inna kobieta
14:50komediodramat
CANAL+ Seriale
Obława (3)
od 10:40film kryminalny
Gwiazdy wesela (1)
13:15serial komediowy
Gwiazdy wesela (2)
14:00serial komediowy
CBS Europa
Henryk VIII (2-ost.)
od 10:15dramat historyczny
Ace Ventura Junior
12:10film przygodowy
Klątwa Tutenchamona (1/2)
14:00film przygodowy
HBO
Marzyciel
od 10:35dramat biograficzny
zdjęcieKról Artur: Legenda miecza
12:20film przygodowy
Somalijscy piraci
14:25dramat biograficzny
HBO 2
Proza życia
od 9:40komedia
Arthur
11:25komedia
Emotki. Film
13:15film animowany
Ghost Rider
14:45thriller
HBO 3
Dom wygranych
od 9:50komedia kryminalna
Wampiry: Dziedzictwo (6)
11:20serial fantasy
Pępek świata 9 (19)
12:50serial komediowy
Syrena (6/10)
13:15serial obyczajowy
Syrena (7/10)
13:55serial obyczajowy
Syrena (8/10)
14:35serial obyczajowy
Kino Polska
Złote Koło
od 10:40dramat kryminalny
Kilka opowieści o człowieku
12:55film dokumentalny
Przygody psa Cywila: Pościg (4)
13:20serial przygodowy
Kino TV
Klątwa Tutenchamona (2-ost.)
11:00film przygodowy
Nasz bezlitosny świat
12:50komediodramat
Przygody Merlina 3 (4)
14:45serial fantasy
Polsat Film
Krokodyl Dundee
11:00komedia przygodowa
Lot "Feniksa"
13:05dramat sensacyjny
TNT
Godziny szczytu
14:05komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka z góry
11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:00mecz: FC Barcelona - Real Valladolid
Piłka nożna: Liga+
14:00magazyn ligi polskiej
Eurosport 1
Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata w Are
od 10:301. przejazd slalomu mężczyzn
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Cogne
12:15bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata w Are
14:002. przejazd slalomu mężczyzn
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga włoska
od 9:10mecz: Igor Gorgonzola Novara - Il Bisonte Firenze
Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
11:45serial dokumentalny
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
12:45mecz: Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów
Polsat Sport
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski
od 10:10mecz półfinałowy
Piłka nożna: Liga holenderska
12:10mecz: AFC Ajax - NAC Breda
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
od 8:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Trans World Sport
13:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga holenderska
14:30mecz: FC Groningen - Feyenoord
TVP Sport
Piłka nożna: Liga Mistrzów
od 10:45mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Borussia Dortmund

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!