Program TV

POPULARNE

TVP 1
Elif (626)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (300)
8:40telenowela historyczna
Ranczo 6: Świadek koronny (73)
9:20serial obyczajowy
TVP 2
Familiada
od 6:40teleturniej
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (218)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (219)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (133)
10:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Nasz nowy dom (97)
8:00reality show
Miłość na zakręcie (3)
9:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (4)
9:30serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (5)
10:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (6)
10:30serial obyczajowy
TV 6
MacGyver (101)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (102)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (368)
9:00serial obyczajowy
Detektywi w akcji (58)
10:00serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
Mango
od 6:00telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (314)
7:35serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieUkryta prawda (504)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (505)
9:35serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (5/52)
10:40serial fabularno-dokumentalny
WP
zdjęcieOdwołać święta
7:00komedia fantasy
Mistrzowie kabaretu 8: Chyba (2)
9:00program rozrywkowy
Królowie kiczu (2)
10:00reality show

FILMOWE

ale kino+
Otwarcie
9:40film krótkometrażowy
AXN
Skorpion 4 (10)
od 6:15serial sensacyjny
Skorpion 4 (11)
7:10serial sensacyjny
Designated Survivor (3)
8:05serial kryminalny
Designated Survivor (4)
9:05serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (2)
10:00serial kryminalny
CANAL+
Wino truskawkowe
od 6:15dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
8:05magazyn filmowy
Uwiedzenie Joe Tynana
8:35dramat sensacyjny
O co biega?
10:20magazyn sportowy
Rodzinne zdjęcie
10:50komedia
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Wino truskawkowe
7:15dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
9:05magazyn filmowy
Uwiedzenie Joe Tynana
9:35dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Zawód: Lekarz
7:00dramat obyczajowy
Okna, okna
8:30komedia
Nie przegap
9:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:45chochliki telewizyjne
Bardzo dziki wschód (7)
10:00serial dokumentalny
Bardzo dziki wschód (8)
10:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
Aktualności filmowe+
od 6:40magazyn filmowy
Rydwany ognia
7:10dramat obyczajowy
Łapu-capu
9:10chochliki telewizyjne
Europa Filmowa 2: Węgry (4)
9:15serial dokumentalny
Odprawa
10:00film krótkometrażowy
Kiler
10:20komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Materiał nieemisyjny (2)
7:05film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
7:20magazyn filmowy
Mrówka wychodzi za mąż (5)
7:50serial animowany
Instynkt 2 (3)
7:55serial kryminalny
Łapu-capu
8:35chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż (1)
8:45serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (2)
8:50serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (3)
8:55serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (4)
9:00serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (5)
9:05serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (6)
9:10serial animowany
Mrówka wychodzi za mąż (7)
9:15serial animowany
Nie przegap
9:20magazyn informacyjny
Obława (2)
9:30film kryminalny
Bull (13)
10:20serial kryminalny
HBO
Wyspa
od 6:00thriller SF
Hook
8:15film przygodowy
Młody Sheldon 3 (5)
10:35serial komediowy
HBO 2
Kraina lodu
od 6:25film animowany
Pamiętniki z Oslo
8:10film dokumentalny
Alfa
9:55film przygodowy
HBO 3
Gęsia skórka 2
od 6:00komedia
Nocna jazda
7:35komedia
Złap mnie, jeśli potrafisz
9:00komedia kryminalna
Kino Polska
Poza układem
od 6:40film krótkometrażowy
Komedia małżeńska
8:25komedia obyczajowa
Pierwszy dzień wolności
10:25dramat obyczajowy
Kino TV
Burmistrz Mary
od 6:45komediodramat
Omamamia
8:55komedia
Polsat Film
Nasz nowy dom (125)
od 6:30reality show
Przyjaciółki (120)
7:30serial obyczajowy
Awantura o Basię
8:30film obyczajowy
Żona dla Australijczyka
10:40komedia muzyczna
Stopklatka TV
Złotopolscy (264)
7:05telenowela
Plebania (156)
7:35serial obyczajowy
Plebania (157)
8:05serial obyczajowy
TNT
Cudotwórcy: 12 Days
7:00serial komediowy
Cudotwórcy: 6 Days
7:30serial komediowy
Nell
7:55dramat obyczajowy
Akademia policyjna
10:10komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 6:10mecz: ACH Volley Lublana - Kuzbass Kemerowo
Premier League Netbusters
8:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Manchester City FC - Manchester United FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: Real Valladolid - Real Sociedad
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Planeta Ekstraklasa (18)
9:45magazyn piłkarski
LaLiga World
10:15magazyn piłkarski
Ekstraklasyka (18)
10:45magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
7:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
9:30mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 6:00mecz: Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare Frusinate Sora
Magazyn alpejski
8:30magazyn sportowy
Trans World Sport
9:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga holenderska
10:00mecz: SBV Vitesse - Feyenoord
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
7:07mecz: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
8:07mecz: AC Sparta Praga - FK Mlada Boleslav
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
9:07mecz: AC Sparta Praga - FK Mlada Boleslav
Sport flesz
10:00program informacyjny
Hokej: Liga Mistrzów
10:07rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Lulea Hockey - Lausanne HC
TVP Sport
Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata
od 5:50mecz 1. rundy: Al-Sadd SC - Hienghene Sport
Coppa Italia (2)
7:50podsumowanie 4. rundy
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
10:35mecz: : NMC Górnik Zabrze - PGE VIVE Kielce

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!