Program TV

POPULARNE

TVP 1
Elif (426)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Ojciec Mateusz 3: Skandal (34)
10:35serial kryminalny
TVP 2
Coś dla ciebie
od 6:55magazyn
Na sygnale: Dług (1)
7:20serial fabularno-dokumentalny
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (636)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (637)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (77)
10:00serial paradokumentalny
TVN
Mango
od 6:20telezakupy
Nowa Maja w ogrodzie (32)
7:25magazyn ogrodniczy
Akademia ogrodnika (32)
7:55magazyn ogrodniczy
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Muzyczna pobudka
od 5:50program muzyczny
TV 4
Przygody Kota w Butach (45)
7:05serial animowany
Przygody Kota w Butach (46)
7:35serial animowany
Nasz nowy dom (39)
8:00reality show
Septagon (30)
9:00serial kryminalny
TV 6
Strażnik Teksasu (181)
7:00serial sensacyjny
Medicopter (74)
8:00serial przygodowy
Policjantki i Policjanci (229)
9:00serial obyczajowy
Galileo (118)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
zdjęcieSąd rodzinny: Kto rano wstaje (14/52)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (212)
8:00serial paradokumentalny
Brzydula (194)
8:55serial komediowy
Mango
10:05telezakupy
TVP Polonia
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
Scott i Bailey (7)
7:00serial kryminalny
Scott i Bailey (8-ost.)
8:00serial kryminalny
WP Express (65)
9:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (14)
9:30program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (16)
10:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Chór
8:00dramat obyczajowy
Safe House 2 (3)
10:00serial kryminalny
AXN
Detektyw Monk 2 (5)
od 6:10serial kryminalny
Detektyw Monk 2 (6)
7:10serial kryminalny
Grimm 2 (3)
8:10serial fantasy
Grimm 2 (4)
9:10serial fantasy
CANAL+
My Little Pony. Film
od 6:25film animowany
Wino truskawkowe
8:00dramat obyczajowy
Mrówka wychodzi za mąż
9:50film krótkometrażowy
Step. Życiowa szansa
10:05film dokumentalny
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
My Little Pony. Film
7:25film animowany
Wino truskawkowe
9:00dramat obyczajowy
Mrówka wychodzi za mąż
10:50film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Czym chata bogata!
od 6:00komedia
Nie przegap
7:30magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:40chochliki telewizyjne
Letnia szkoła życia
7:50dramat obyczajowy
Małe zwierzaki i przyjaciele (8)
9:40serial dokumentalny
Małe zwierzaki i przyjaciele (9)
10:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Dziennik maszynisty
od 6:00komediodramat
Aktualności filmowe+
9:00magazyn filmowy
Muzyka ciszy
9:30film biograficzny
CANAL+ Seriale
Jeźdźcy burzy 2 (9)
od 6:30serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (10)
7:30serial kryminalny
Aktualności filmowe+
8:30magazyn filmowy
HBO
Trudne słówka
od 6:00komedia romantyczna
Współczesna rodzina 10 (2)
8:10serial komediowy
Młody Sheldon 2 (11)
8:35serial komediowy
Moja kolacja z Hervé
9:00dramat biograficzny
Kryptonim HHhH
10:45thriller
HBO 2
Ghost Rider
od 6:00thriller
Avatar
7:50film SF
Coco
10:30film animowany
HBO 3
Auta
od 6:00film animowany
Auta 2
7:55film animowany
Kino Polska
Prawo i pięść
od 6:00film sensacyjny
zdjęciePiąte: Nie odchodź!
8:45dramat obyczajowy
Imagine
10:10film obyczajowy
Kino TV
Burmistrz Mary
od 6:40komediodramat
Pies prezydenta
8:50film familijny
Polsat Film
Ewa gotuje (272)
od 6:45magazyn kulinarny
Stołeczna drogówka (61)
7:15serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (62)
7:45serial dokumentalny
Przyjaciółki (123)
8:15serial obyczajowy
Lalka
9:15dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport+
7:00magazyn sportowy
Piłka z góry
8:00magazyn piłkarski
Eurosport 2
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
9:00mecz: Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
nSport+
O co biega?
7:00magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
9:30mecz: Energa MKS Kalisz - KS SPR Chrobry Głogów
Polsat Sport
7. strefa
9:00magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
10:30mecz: GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski
od 6:00mecz półfinałowy
zdjęcieSiatkówka mężczyzn: Liga włoska
8:30mecz: Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena
Polsat Sport News
Monster Jam
7:00program sportowy
Piłka nożna: Liga holenderska
8:00mecz: FC Groningen - Feyenoord
7. strefa
10:30magazyn siatkarski
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
8:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
10:00mecz 1. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!