Program TV

POPULARNE

TVP 2
Quo vadis
od 5:40dramat historyczny
Na szlaku Alleluja
8:35western komediowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Mała Syrenka
7:30film animowany
Gdzie jest Nemo?
9:15film animowany
TVN
Mango
od 6:20telezakupy
Nowa Maja w ogrodzie (8/39)
7:25magazyn ogrodniczy
Akademia ogrodnika (8/39)
7:55magazyn ogrodniczy
Bociany
8:00film animowany

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Przygody Kota w Butach (33)
7:05serial animowany
Dragon Ball Super (16)
7:35serial anime
Flintstonowie (35)
8:05serial animowany
Flintstonowie (36)
8:35serial animowany
Mrówka Z
9:05film animowany
Król Lew
10:50film animowany
TV 6
Pan Peabody i Sherman Show (8)
7:00serial animowany
Dzielna Mysz Greenfinger
7:30serial animowany
Powrót na wyspę Nim
7:45film familijny
TV Puls
Czy to ty, czy to ja?
7:00film familijny
Moja dziewczyna
8:50komediodramat
Trzy życzenia
10:45film obyczajowy
TVN 7
Mango
od 6:45telezakupy
Przyjaciele (12/25)
9:55serial komediowy
Rango
10:35film animowany
TVP Polonia
Złoty środek
od 6:00komedia
Wielka moc
7:45koncert wielkanocny Telewizji Polskiej i Radia Plus
Szatan z siódmej klasy
8:40film przygodowy

FILMOWE

ale kino+
Złodziej w hotelu
10:25film kryminalny
AXN
Iluzja (10)
od 6:10serial kryminalny
Iluzja (11)
7:10serial kryminalny
Iluzja (12)
8:10serial kryminalny
Iluzja (13-ost.)
9:10serial kryminalny
Bohater ostatniej akcji
10:10komedia sensacyjna
CANAL+
zdjęcieKobieta sukcesu
od 6:15komedia romantyczna
zdjęcieDotknij nieba
8:00dramat biograficzny
Paddington 2
9:50film familijny
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Mrówka wychodzi za mąż (7)
7:10serial animowany
Kobieta sukcesu
7:15komedia romantyczna
zdjęcieDotknij nieba
9:00dramat biograficzny
Paddington 2
10:50film familijny
CANAL+ Family
Qui pro quo
od 6:30komedia obyczajowa
Wolta
7:55film krótkometrażowy
Horton słyszy Ktosia!
8:10film animowany
Nie przegap
9:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:45chochliki telewizyjne
Zwierzęta z rezerwatu Masai Mara
10:00film dokumentalny
Gru, Dru i Minionki
10:55film animowany
CANAL+ Film
Nie przegap
7:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:20chochliki telewizyjne
Obdarowani
9:20dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę (1)
7:00serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (2)
7:55serial sensacyjny
Biuro szpiegów 4 (1)
8:50serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (2)
9:45serial szpiegowski
Mrówka wychodzi za mąż
10:40film krótkometrażowy
HBO
Mężowie i żona
od 6:00komedia
Współczesna rodzina 10 (10)
8:00serial komediowy
Premiera: Coldplay
8:25koncert w Sao Paulo
Jerry Maguire
10:30dramat obyczajowy
HBO 2
Rodzinka Robinsonów
od 6:00film animowany
Miś Yogi
7:35film familijny
LEGO. Przygoda
9:00film animowany
Uniwersytet Potworny
10:45film animowany
HBO 3
Zoolander
od 6:00komedia
Rok pod psem
7:25komediodramat
Obłędny rycerz
8:45komedia przygodowa
Kino Polska
Sekret Enigmy
od 6:00film historyczny
Piąta pora roku
9:30film obyczajowy
Kino TV
Wampirzyce
od 5:55horror komediowy
Ucieczka Pippi
7:25film familijny
Komandosi z Navarony
9:10film wojenny
Polsat Film
Stołeczna drogówka (47)
od 6:45serial dokumentalny
Nasz nowy dom (65)
7:15reality show
Przyjaciółki (59)
8:15serial obyczajowy
Przyjaciółki (60)
9:15serial obyczajowy
Kogel-mogel
10:15komedia obyczajowa
Stopklatka TV
Scena śmiechu (5)
8:55program rozrywkowy
Scena śmiechu (6)
9:55program rozrywkowy
TNT
Bodyguard
od 6:00film kryminalny
Bitwa o Ardeny
7:15dramat wojenny
Cop Land
10:25film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport+
od 6:35magazyn sportowy
Piłka z góry
7:55magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: Villarreal CF - CD Leganes
Siatkówka kobiet: Liga włoska
9:30mecz półfinałowy fazy play-off: Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 6:00mecz: PGE FKS Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
zdjęcieŻużel: Turniej o Złoty Kask
8:30zawody finałowe w Pile
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 6:00mecz: PSV Eindhoven - ADO Den Haag
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
8:30mecz finałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
7:07mecz: Chicago Fire - Colorado Rapids
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
8:07mecz: FC Groningen - AFC Ajax
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
9:07mecz: FC Groningen - AFC Ajax
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
10:07mecz: AC Sparta Praga - MFK Karviná
TVP Sport
Piłka nożna
od 5:55mecz reprezentacji do lat 20: Polska - Japonia
Piłka nożna: 2. liga
8:00mecz: Radomiak Radom - Elana Toruń
Piłka nożna: Liga Mistrzów
10:05rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Manchester City FC - Tottenham Hotspur FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!