Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
5:10teleturniej
Jaka to melodia?
5:45teleturniej muzyczny
Przysięga (65)
6:20telenowela
zdjęcieElif (622)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (297)
8:40telenowela historyczna
Polsat
Disco Gramy
od 4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
zdjęcieNowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
od 4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (256)
5:05magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (93)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (94)
8:00serial sensacyjny
TV Puls
Menu na miarę (1/11)
od 4:45program kulinarny
Dyżur 2 (28)
5:35serial dokumentalny
112 - na każde wezwanie (19)
6:00serial sensacyjny
112 - na każde wezwanie (20)
6:30serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (127)
5:00serial paradokumentalny
zdjęcieMango
6:00telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (310)
7:35serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (496)
8:35serial paradokumentalny
TVP Polonia
Halo Polonia
od 4:40magazyn
Racja stanu (173)
5:25program publicystyczny
Focus on Poland (237)
5:55program informacyjny
Leśniczówka (76)
6:10telenowela
WP
Premiera: WP Raport (186)
6:00program informacyjny
Premiera: Money. To się liczy (137)
6:20program publicystyczny
zdjęcieWesołych teściów
7:00film familijny

FILMOWE

ale kino+
Nielegalni (8)
od 4:50serial sensacyjny
Dotyk pośredni
5:45film krótkometrażowy
Coincoin i nieludzie (1)
8:00serial komediowy
AXN
Skorpion 4 (6)
6:25serial sensacyjny
Skorpion 4 (7)
7:25serial sensacyjny
Nocna zmiana 2 (9)
8:25serial obyczajowy
CANAL+
Voodoo tata
od 4:20komedia
Granice wytrzymałości
5:45film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Kiler
6:15komedia sensacyjna
O co biega?
8:00magazyn sportowy
Loveling
8:30dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Kiedy ranne wstają zorze
od 4:50film krótkometrażowy
Voodoo tata
5:20komedia
Granice wytrzymałości
6:45film krótkometrażowy
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Kiler
7:15komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Dzielny Lew Eryk 5 (1)
6:00serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (2)
6:05serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (3)
6:10serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (4)
6:14serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (5)
6:15serial animowany
Marc, zielony pluszak 2 (1)
6:25serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak 2 (2)
6:30serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak 2 (3)
6:35serial dla młodzieży
Nie przegap
8:20magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Dług
od 4:00dramat sensacyjny
Odprawa
5:40film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Hollywood Buzz
6:40magazyn filmowy
Aria
7:05film krótkometrażowy
Listy miłosne
7:20dramat psychologiczny
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
5:05magazyn filmowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Wbić flagę
6:40film krótkometrażowy
Mrówka wychodzi za mąż
6:55film krótkometrażowy
Granice wytrzymałości
7:10film krótkometrażowy
Aria
7:25film krótkometrażowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
7:40serial komediowy
Zrobione na czysto (5)
7:55serial obyczajowy
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CBS Europa
Ostatni budowniczy Ameryki
6:05dramat obyczajowy
Życie w powieści
7:40film obyczajowy
HBO
Niebezpieczny umysł
od 3:30dramat kryminalny
Filmy i gwiazdy
5:25magazyn filmowy
Toy Story 3
6:00film animowany
Rampage: Dzika furia
7:40film przygodowy
HBO 2
Jak pies z kotem
6:00komediodramat
Na planie
7:45magazyn filmowy
Ella i John
8:15komedia przygodowa
HBO 3
zdjęcieMarzyciel
6:00dramat biograficzny
Kraina lodu
7:40film animowany
Kino Polska
Rh+
od 4:10thriller
Zaduma
5:55film dokumentalny
Licencja na wychowanie (23)
6:35serial komediowy
Licencja na wychowanie (24)
7:55serial komediowy
Sekret Enigmy
8:35film historyczny
Polsat Film
Malanowski i partnerzy (761)
od 4:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (762)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (66)
6:15serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (67)
6:45serial dokumentalny
Nasz nowy dom (121)
7:15reality show
Przyjaciółki (116)
8:15serial obyczajowy
Stopklatka TV
TV okazje
od 4:55magazyn reklamowy
Kolekcja
6:00film krótkometrażowy
Wojny kontenerowe (5)
6:15serial dokumentalny
Złotopolscy (260)
6:45telenowela
Plebania (148)
7:15serial obyczajowy
Plebania (149)
7:50serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
6:50serial dokumentalny
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
7:25magazyn siatkarski
Piłka nożna: Premier League World
8:30magazyn ligi angielskiej
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Getafe CF - UD Levante
Polsat Sport
Piłka nożna: Puchar Polski
6:00mecz 1/8 finału: Błękitni Stargard - PGE FKS Stal Mielec
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie -Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Turynie
7:30program krótki solistów juniorów
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
8:30mecz: SMS PZPS I Spała - MCKiS Jaworzno
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
6:00mecz: Legia Warszawa - Trefl Sopot
Sport flesz
7:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
7:07mecz: Legia Warszawa - Trefl Sopot
Sport flesz
8:00program informacyjny
7. strefa
8:07magazyn siatkarski
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Włoch
8:15mecz 4. rundy: SPAL 2013 - US Lecce

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!