Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Okrasa łamie przepisy: Na jagody
15:35magazyn kulinarny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Jeden z dziesięciu
18:25teleturniej
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (160)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Polsat
Dlaczego ja? (438)
od 14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (285)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (109)
17:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szkoła (464)
16:00serial paradokumentalny
zdjęcieSOS. Ekipy w akcji (54)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (719)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieTelezakupy
od 6:00
Heheszki na całego
16:00program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:55program rozrywkowy
Kapitanowa (7)
17:50serial obyczajowy
Kapitanowa (8)
18:55serial obyczajowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (549)
15:00serial obyczajowy
zdjęcieGliniarz i prokurator (39)
16:00serial kryminalny
Przeklęta (27)
17:00telenowela
Septagon (41)
18:00serial kryminalny
TV 6
MacGyver (2)
od 14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (74)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (14)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (49)
17:15serial przygodowy
Miodowe lata: Medium (107)
18:15serial komediowy
TVN 7
Szpital (337)
od 14:55serial paradokumentalny
Kości 3 (10/15)
15:55serial kryminalny
Dr House 2 (8/24)
16:55serial obyczajowy
Kryminalni: Uczta bogów (3)
17:55serial kryminalny
WP
Luksusowe rezydencje 4 (13)
15:00serial dokumentalny
Wiadomość z zaświatów (11)
16:00serial dokumentalny
Wiadomość z zaświatów (12)
16:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Cary Grant - szukając siebie
od 14:05film dokumentalny
Prawdziwa historia
15:10dramat przygodowy
Ale krótkie po polsku: Z Paryżem w tle
17:25blok filmów krótkometrażowych
Junction 48
18:20dramat obyczajowy
AXN
Faceci w czerni 2
od 13:50komedia SF
Nocna zmiana 2 (12)
15:35serial obyczajowy
Nocna zmiana 2 (13)
16:25serial obyczajowy
Rycerz króla Artura
17:20film przygodowy
CANAL+
Zimna wojna
od 13:50dramat obyczajowy
Szpieg
16:40dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Zimna wojna
od 14:50dramat obyczajowy
Szpieg
17:40dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Tropicielki rodzinnych historii (8)
od 14:45serial dokumentalny
Janka
15:30film dokumentalny
Nie przegap
16:20magazyn informacyjny
Luis i obcy
16:30film animowany
CANAL+ Film
Księgarnia z marzeniami
od 13:40dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
15:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:00magazyn informacyjny
Królowa balu
16:10thriller
Bezdroża
17:40komediodramat
CANAL+ Seriale
Bull (19)
od 14:30serial kryminalny
Bull (20)
15:15serial kryminalny
Łapu-capu extra
16:00chochliki telewizyjne
Nieznajomi (5)
16:30serial sensacyjny
Materiał nieemisyjny (2)
17:15film krótkometrażowy
Łapu-capu
17:30chochliki telewizyjne
Obława (3)
17:35film kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (1)
18:50serial komediowy
CBS Europa
Miasto duchów
od 13:25komedia
Cena honoru
15:25dramat wojenny
Zatańcz ze mną
17:55komedia romantyczna
HBO
Mary Poppins powraca
od 14:40film fantasy
Premiera: Na planie
16:50magazyn filmowy
Diabeł ubiera się u Prady
17:20komediodramat
HBO 2
W cieniu drzewa
od 13:45komediodramat
Venom
17:05film SF
HBO 3
Testament mamy
od 13:35dramat obyczajowy
Piękny umysł
15:20dramat psychologiczny
Deadwood
17:35western
Kino Polska
Człowiek z żelaza
od 12:55dramat społeczny
Barwy ochronne
16:00dramat obyczajowy
Kabaretowy rejs (19)
18:00program rozrywkowy
Kino TV
Miłość w Indiach
od 13:15komedia romantyczna
Hiperorkan
15:20film katastroficzny
Tajna agentka
18:00komedia sensacyjna
Polsat Film
Eryk Wiking
od 14:25komedia przygodowa
TNT
Zgrywus
od 14:00komedia
Wyścig
15:45film sensacyjny
Wyspa
18:15thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 13:20mecz: Borussia Dortmund - FC Augsburg
Premiera: LaLiga Highlights Show
16:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:30mecz: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Eurosport 2
Legends Live On
18:00magazyn sportowy
Camps to Champs
18:30magazyn igrzysk olimpijskich
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:40mecz: Villarreal CF - Granada CF
Piłka nożna: Liga austriacka
15:50mecz: spusu SKN St. Pölten - FC Red Bull Salzburg
Piłka nożna: Liga+ Extra
17:50magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
16:00mecz: OKS Odra Opole - OKS Stomil Olsztyn
Boks: Gala w Nowym Jorku
18:00waga ciężka: Adam Kownacki - Chris Arreola
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 13:10mecz: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Piłka nożna
15:20mecz towarzyski: AC Milan - AC Cesena
Piłka nożna: Liga holenderska
17:30mecz: Heracles Almelo - PSV Eindhoven
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 14:00mecz: Feyenoord - FC Utrecht
Piłka nożna: MLS
16:00mecz: Chicago Fire - Philadelphia Union
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
18:00mecz półfinałowy fazy play-off
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
16:55mecz: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!