Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Kolarstwo: Tour de Pologne
16:151. etap: Chorzów - Katowice
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Kolarstwo: Tour de Pologne
17:351. etap: Chorzów - Katowice
Jeden z dziesięciu
18:50teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (630)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Va banque (68)
18:30teleturniej
Polsat
Dlaczego ja? (707)
od 14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:20magazyn informacyjny
Interwencja
16:25magazyn reporterów
Gliniarze (188)
16:45serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (158)
17:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Detektywi: Towar (624)
od 14:50serial fabularno-dokumentalny
Milionerzy (307)
15:25teleturniej
Fakty po południu (100)
16:00program informacyjny
Ukryta prawda (859)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (94)
15:00serial kryminalny
Słoneczny patrol (20)
16:00serial przygodowy
zdjęciePamiętniki z wakacji (32)
17:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (600)
18:00serial obyczajowy
TV 6
Buffy, postrach wampirów (20)
od 14:15serial przygodowy
Buffy, postrach wampirów (21)
15:15serial przygodowy
Medicopter 117 (41)
16:15serial przygodowy
Medicopter 117 (42)
17:15serial przygodowy
TVN 7
Ukryta prawda (656)
od 14:55serial paradokumentalny
Szkoła (450)
15:55serial paradokumentalny
19+ (296)
16:55serial paradokumentalny
19+ (297)
17:30serial paradokumentalny
Usta Usta 2 (10)
18:00serial komediowy

FILMOWE

ale kino+
Kobieta pracująca
od 13:45dramat obyczajowy
Czy koń wie, że wygrał
15:35film dokumentalny
Kobiety za kamerą (3)
16:15serial dokumentalny
Techno
17:25etiuda filmowa
22 lipca (5)
18:00serial obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (9)
od 14:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (10)
15:45serial kryminalny
S.W.A.T. (14)
16:40serial sensacyjny
S.W.A.T. (15)
17:30serial sensacyjny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (11)
18:25serial kryminalny
CANAL+ 1
Łapu-capu extra
od 14:45chochliki telewizyjne
Miasta rytm: Gdańsk
16:50serial dokumentalny
Miasta rytm: Kraków
17:40serial dokumentalny
Łapu-capu
18:30chochliki telewizyjne
Podwójne życie
18:35komediodramat
CANAL+ Family
Tropicielki rodzinnych historii (3)
15:00serial dokumentalny
Anna tysiąca dni
16:00dramat historyczny
Skanalizowani: Legiony
18:30magazyn filmowy
Rodzina
18:45film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Moja córcia
15:00komediodramat
Nic nie mów
16:25komediodramat
Premiera: Hollywood Buzz
18:05magazyn filmowy
Kronika
18:30dramat SF
CANAL+ Premium
Miasta rytm: Gdańsk
15:50serial dokumentalny
Miasta rytm: Kraków
16:40serial dokumentalny
Łapu-capu
17:30chochliki telewizyjne
Podwójne życie
17:35komediodramat
CANAL+ Seriale
Dlaczego kobiety zabijają (6)
od 14:50serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
15:40serial komediowy
Łapu-capu
15:55chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (1)
16:00film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (3)
16:15film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (5)
16:30serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (6)
16:40serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (8)
16:50serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (9)
17:00serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (12)
17:05serial komediowy
Łapu-capu extra
17:15chochliki telewizyjne
Strefa mroku (1)
17:45serial grozy
Story
18:30film animowany dla dorosłych
Belgravia (3)
18:35serial kostiumowy
CBS Europa
Wallenberg
od 13:25dramat biograficzny
Gniewna ławniczka
15:15dramat obyczajowy
Handlarze dziećmi
17:00dramat obyczajowy
Hellboy
18:45horror SF
HBO
100 rzeczy
od 13:35komedia
Piękna i Bestia
15:30film familijny
Kraina lodu 2
17:40film animowany
HBO 2
Aniołki Charliego
od 14:40film sensacyjny
Meg
16:35film SF
Syrena 3 (10-ost.)
18:30serial obyczajowy
Kino Polska
Wenecja
od 13:45dramat obyczajowy
Fetysz
16:05komedia obyczajowa
Kabaretowy rejs (84)
18:00program rozrywkowy
Kino TV
Wykrętasy
od 13:40komedia romantyczna
Wyspa skarbów
15:45film przygodowy
Zatańcz ze mną
17:45komedia romantyczna
Polsat Film
George prosto z drzewa
od 14:35komedia
zdjęcieOficer Blart
16:35komedia sensacyjna
TNT
Martwy farciarz
od 13:45komedia
Legalna blondynka
15:30komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
15:00mecz: Arsenal FC - Tottenham Hotspur FC
O co biega?
17:10magazyn sportowy
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:00najlepsi strzelcy 2019/2020
Jutro albo pojutrze
18:40film dokumentalny
nSport+
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
15:00mecz: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Boks: Walka o pas WBO World w Uncasville
17:40waga superkogucia: Tramaine Williams - Angelo Leo
Polsat Sport
Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
od 14:00mecz: BKS Visła Bydgoszcz - KGHM Cuprum Lubin
Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
15:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
17:00mecz: Trefl Gdańsk - BKS Visła Bydgoszcz
Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
18:30mecz: KGHM Cuprum Lubin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga włoska
od 13:30mecz: Cagliari Calcio - Juventus FC
Sporty walki: KSW 46: Narkun vs. Khalidov 2
16:00walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun 1.12.2018
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
18:30finałowy mecz barażowy: Warta Poznań - Radomiak Radom
Polsat Sport News
Boks: Gala Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim
od 13:30waga półśrednia: Przemysław Runowski - Sergiej Mołczanow 20.12.2019
Piłka nożna: Liga szkocka
16:00mecz: Celtic FC - Hamilton Academical FC
Boks: Gala Babilon Promotion w Raszynie
18:30waga średnia: Robert Talarek - Alex Strecki 30.11.2019
TVP Sport
zdjęcieKolarstwo: Tour de Pologne
od 14:401. etap: Chorzów - Katowice
zdjęcieKolarstwo: Tour de Pologne
17:001. etap: Chorzów - Katowice

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!