Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (427)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Trudne sprawy (787)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2824)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (713)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (176)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Szkoła (403)
13:00serial paradokumentalny
Szkoła (404)
15:30serial paradokumentalny
19+ (339)
16:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 8:00
Wytańczyć marzenia
14:55serial obyczajowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:10program rozrywkowy
Wkręcające małolaty
16:40program rozrywkowy
TV 4
Detektywi w akcji (121)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Gliniarz i prokurator (1)
15:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator: Laura (2)
16:00serial kryminalny
TV 6
Niesamowite rekordy (12)
13:35program rozrywkowy
MacGyver (11)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (30)
15:15serial kryminalny
Drużyna A (1)
16:15serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw (17)
13:00serial obyczajowy
Zaklinaczka duchów (5)
14:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (6)
15:00serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda: Karetka (276)
od 12:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Samotny więzień (15/52)
13:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (213)
15:20serial paradokumentalny
Gotowe na wszystko 3 (5/23)
16:20serial obyczajowy
TVP Kultura
Komediantka (9-ost.)
od 12:10serial obyczajowy
Kramarz
14:35dramat obyczajowy
TVP Polonia
Ocalone
od 12:50reportaż
Barwy szczęścia (1926)
13:10serial obyczajowy
Pensjonat nad rozlewiskiem (9/13)
13:45serial obyczajowy
Alicja Fiodorow
15:10film dokumentalny
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (156)
15:55telenowela historyczna
Żywy Bałtyk: Kaszuby (7)
16:25serial dokumentalny
Supełkowe ABC (141)
16:55program dla dzieci

FILMOWE

ale kino+
Buffalo Bill i Indianie
13:05western komediowy
Ale krótkie po polsku: Nie ma jak w domu
15:25blok filmów krótkometrażowych
AXN
zdjęcieDetektyw Monk 2 (8)
13:00serial kryminalny
Grimm 2 (5)
14:00serial fantasy
Grimm 2 (6)
15:00serial fantasy
Agenci NCIS 12 (2)
16:00serial sensacyjny
CANAL+
Maudie
od 11:30dramat biograficzny
Aktualności filmowe+
13:25magazyn filmowy
Kontrola gniewu
15:40komedia
CANAL+ 1
Maudie
od 12:30dramat biograficzny
Aktualności filmowe+
14:25magazyn filmowy
Kontrola gniewu
16:40komedia
CANAL+ Family
Wielkie zimno
13:00komedia
Fernando
16:15film animowany
CANAL+ Film
Interludium w Pradze
od 11:35dramat biograficzny
Zawierucha w Hollywood
13:20film dokumentalny
zdjęcieMoulin Rouge!
14:15musical
Wyspa psów
16:20film animowany
CANAL+ Seriale
"Kruk" - making of serialu
13:05film dokumentalny
Tam i z powrotem
13:25film obyczajowy
Zawierucha w Hollywood
15:05film dokumentalny
Bulletproof (2)
16:00serial kryminalny
Uprowadzona 2 (5)
16:50serial sensacyjny
CBS Europa
Zbuntowana mama
od 12:10komedia
Uczuciowy kołowrotek
13:45komedia romantyczna
Ekstrakt
15:30komedia kryminalna
HBO
Jednakowo inni
od 12:45dramat obyczajowy
zdjęciePaweł, apostoł Chrystusa
14:40dramat historyczny
Na skrzydłach orłów
16:30dramat historyczny
HBO 3
Czarny poniedziałek (3)
13:05serial komediowy
Ostra noc
13:40komedia
Tully
15:20komediodramat
Kino Polska
Wiedźmin: Calanthe (6/13)
od 12:40serial fantasy
Pejzaż horyzontalny
13:50film obyczajowy
Amator
15:45dramat obyczajowy
Kino TV
Żółte cytrynki
13:05komedia romantyczna
Wujek Nino
15:20komediodramat
Polsat Film
Sindbad: Legenda siedmiu mórz
od 12:30film animowany
Mercy
14:20melodramat
Lot "Feniksa"
16:10dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:45mecz: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
Piłka z góry
15:50magazyn piłkarski
Sport+
16:55magazyn sportowy
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 12:50mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain HB - HC PPD Zagrzeb
Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
14:40serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:15mecz: Real Betis Balompie - CD Alaves
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski
od 11:00mecz półfinałowy
Piłka nożna: Liga holenderska
13:10mecz: AFC Ajax - NAC Breda
Magazyn snowboardowy
15:20magazyn sportowy
Sporty walki: KSW
16:00sporty walki
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW 31: Materla vs. Drwal
od 12:00waga średnia: Michał Materla - Tomasz Drwal
zdjęcieCafe Futbol
14:30magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
16:40mecz: Cucine Lube Civitanova - Azimut Leo Shoes Modena
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
od 12:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
14:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!