Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wielka moc
14:15koncert wielkanocny Telewizji Polskiej i Radia Plus
Jack Hunter i Gwiazda Niebios
15:10film przygodowy
Polsat
Gdzie jest Dory
od 11:35film animowany
Zaplątani
16:30film animowany
TVN
Weronika Mars
od 11:40dramat kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Rosyjska piękność (1)
16:00serial kostiumowy
TV 4
Flintstonowie
od 12:45komedia
Dżungla
14:40film animowany
TV 6
Jem i Hologramy
od 12:05film obyczajowy
zdjęcieCzarna ryba
14:45film dokumentalny
Wyścig
16:35film sensacyjny
TV Puls
zdjęcieSahara
13:50film przygodowy
Taxi 2
16:15komedia sensacyjna
TVN 7
Granice czasu
od 12:50film fantasy
Lego przygoda
15:15film animowany

FILMOWE

ale kino+
Cena odwagi
od 12:20dramat biograficzny
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
14:20komedia romantyczna
Świadek
16:15dramat sensacyjny
AXN
Karate Kid 4: Mistrz i uczennica
od 12:45komedia sensacyjna
Designated Survivor (12)
15:00serial kryminalny
Designated Survivor (13)
16:00serial kryminalny
CANAL+ Family
Chata
od 12:25dramat psychologiczny
Nowa Tonacja
14:35magazyn muzyczny
Mrówka wychodzi za mąż
15:05film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
15:20chochliki telewizyjne
Lady Bird
15:50komediodramat
CANAL+ Film
K-Pax
od 11:25dramat psychologiczny
Łapu-capu
15:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
15:15magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Zrobione na czysto (1)
od 12:30serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
13:20serial obyczajowy
Zrobione na czysto (3)
14:10serial obyczajowy
Zrobione na czysto (4)
15:00serial obyczajowy
Zrobione na czysto (5)
15:50serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
16:40serial obyczajowy
CBS Europa
Wzgórze nadziei
od 10:35melodramat
zdjęciePokojówka na Manhattanie
13:30komedia romantyczna
Żandarm i kosmici
15:30komedia
HBO
Na skraju jutra
od 12:50film SF
zdjęcieMission: Impossible - Fallout
14:45film sensacyjny
HBO 2
Potwory i spółka
od 12:30film animowany
Pierwsza gwiazdka
14:05film animowany
Piotruś Królik
15:35film familijny
HBO 3
Barry 2 (3)
od 12:50serial komediowy
Czarny poniedziałek (10)
13:20serial komediowy
Moja kolacja z Hervé
16:30dramat biograficzny
Kino TV
Zaślubiny
od 11:55komedia
Next
13:50thriller SF
Polsat Film
Koń wodny: Legenda głębin
od 12:30film fantasy
Shrek 2
16:50film animowany
Stopklatka TV
Templariusze. Miłość i krew
od 11:00film przygodowy
Francuski pocałunek
13:45komedia romantyczna
Ja cię kocham, a ty śpisz
15:55komedia romantyczna
TNT
Mistrz kierownicy ucieka 3
od 12:35komedia sensacyjna
Kuloodporny
16:35film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 11:05mecz: Cardiff City FC - Liverpool FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:10mecz: Real Madryt CF - Athletic Bilbao
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:10mecz: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
nSport+
Witaj w klubie: Korona Kielce
13:05serial dokumentalny
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
13:40mecz: Energa MKS Kalisz - SPR Stal Mielec
Siatkówka kobiet: Liga włoska
15:55mecz półfinałowy fazy play-off: Igor Gorgonzola Novara - Savino Del Bene Scandicci
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
od 12:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
15:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 11:00mecz półfinałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa
Magazyn kolarski InCycle
13:10magazyn sportowy
Żużel: Turniej o Złoty Kask
14:00zawody finałowe w Pile
Trans World Sport
16:30magazyn sportowy
Polsat Sport News
Magazyn lekkoatletyczny
od 12:40lekkoatletyka
Piłka nożna: Liga holenderska
13:10mecz: Feyenoord - AZ Alkmaar
Magazyn kolarski
15:20magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga czeska
16:00mecz: AC Sparta Praga - MFK Karviná
TVP Sport
Żużel
14:35studio
Żużel
14:55mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!