Program TV na niedzielę 07.04.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 1
Kingsajz
od 1:20komedia
Jaka to melodia?
3:20teleturniej muzyczny
Bolero, hit wszech czasów
4:20film dokumentalny
Sprawa dla reportera
5:30magazyn interwencyjny
TVP 2
Legend
2:05dramat biograficzny
Rodzinka.pl
4:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2975)
5:25serial obyczajowy
Polsat
American Hustle
od 0:10dramat kryminalny
Świat według Kiepskich: Menda (173)
3:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Grzałka (174)
3:35serial komediowy
Świat według Kiepskich: Remoncik (175)
4:05serial komediowy
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
TVN
Meg
od 0:35film SF
Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka (4/6)
2:45reality show
Szpital (151)
3:15serial paradokumentalny
Uwaga!
4:05magazyn reporterów
Nauka jazdy (8/12)
4:20program rozrywkowy
Recepta na stary dom (6/14)
4:45program rozrywkowy
Kto was tak urządził?
5:10magazyn
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Wyluzuj, Scooby-Doo! (19/26)
5:55serial animowany
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Stander z Johannesburga
od 1:40film sensacyjny
Nieźle kliknięci (4)
4:00program rozrywkowy
Nieźle kliknięci (5)
4:25program rozrywkowy
Uśmiechnij się 3 (4)
4:50program rozrywkowy
Na osi (483)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
TV 4
Obcy 3
od 0:00horror SF
STOP Drogówka
2:25magazyn policyjny
Disco Polo Live (2299)
3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
TV 6
Spadkobiercy: Alicja Resich-Modlińska (43)
od 1:55program rozrywkowy
Cudownych rodziców mam: Natalia Czerwonka (2)
2:55cykl felietonów
Cudownych rodziców mam: Beata Mikołajczyk (12)
3:00cykl felietonów
Benny Hill (8)
3:05program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Matka manipulatorka (29)
3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Nadgorliwa córka (30)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Hiena cmentarna (15)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
12 rund 3
od 1:00dramat kryminalny
Zobacz to!: Dyżur 3 (37)
3:00serial dokumentalny
Taki jest świat 9 (14)
3:40program informacyjny
Menu na miarę (1/11)
4:20program kulinarny
Dyżur 3 (38)
5:00serial dokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Cnotliwa Martyna (24)
5:30serial paradokumentalny
TVN 7
Ostatni pasażer
od 0:35thriller
Medium z Long Island 4 (18/33)
2:30reality show
Mieszkając z duchem 2 (6/10)
3:00serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Izabela Sokołowska (8)
3:55talk-show
Druga strona medalu 4 (1/8)
4:25talk-show
Szkoła (635)
5:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Kino nocne: Volver
od 1:45komediodramat
Kobro/Strzemiński. Opowieść fantastyczna
3:55dokument fabularyzowany
Teledyski
4:55magazyn muzyczny
Podróże z historią
5:15serial dokumentalny
TVP Polonia
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
O mnie się nie martw (13)
2:10serial komediowy
O mnie się nie martw 2 (1/13)
3:00serial komediowy
Tyle słońca - przeboje Anny Jantar (1)
3:55koncert
Czterdziestolatek: Pocztówka ze Spitzbergenu, czyli oczarowanie (10/21)
4:50serial obyczajowy
Kabaret Hrabi: Piosenka ciążowa
5:50program rozrywkowy
WP
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (10)
od 1:45serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (11)
2:45serial kryminalny
Morderstwa w Midsomer (3)
3:50serial kryminalny
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
ale kino+
Fantazje
od 0:20komedia
Kruk. Szepty słychać po zmroku (6)
2:15serial kryminalny
W kręgu
3:30film krótkometrażowy
Poza biurem
4:05film krótkometrażowy
Silny niezależny kosmos
4:35film krótkometrażowy
Nie taki krokodyl straszny
5:00film krótkometrażowy
Powrót (5)
5:15serial komediowy
AXN
Hostel
od 0:25horror
FBI 3 (8/15)
2:25serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (6/15)
3:25serial kryminalny
Rekrut 5 (3)
4:20serial kryminalny
CANAL+ 1
Cicha ziemia
od 1:35dramat obyczajowy
Anatomia
3:25dramat obyczajowy
Superheroes
5:15film dokumentalny
CANAL+ Family
Transfer kosmicznej energii
od 1:45film krótkometrażowy
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Wypieki drożdżowe (6)
2:15magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Bułki (7)
2:40magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Pradawne zboża (8)
3:15magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Wypieki na zakwasie (1)
3:40magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Wypieki na zakwasie (1)
4:15magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Wypieki drożdżowe (2)
4:40magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 3: Baby (3)
5:15magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Konsekracja
od 0:40horror
Chleb i sól
2:15dramat obyczajowy
Planeta Singli. Osiem historii: Zjazd absolwentów (1)
3:55serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Grzesznica (2)
4:50serial komediowy
CANAL+ Premium
Cicha ziemia
od 0:35dramat obyczajowy
Anatomia
2:25dramat obyczajowy
Superheroes
4:15film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Django: Masquerade (9)
od 1:45serial przygodowy
Django: The Western Sea (10)
2:35serial przygodowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Wszystko albo nic
od 1:45dramat społeczny
Nora Roberts: Noc na bagnach Luizjany
4:15film obyczajowy
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Terapia szokowa (4)
od 1:20serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Pokój dla mordercy (5)
2:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
2:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i pokój zagadek (7)
3:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Państwo w państwie (8)
4:30serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch, kaliber 38 (9)
5:15serial kryminalny
HBO
Walka żywiołów
od 1:25dramat obyczajowy
Opancerzony
2:45film sensacyjny
Aftersun
4:15dramat obyczajowy
Kino Polska
W lesie dziś nie zaśnie nikt
od 0:30horror
Statyści
2:40komedia obyczajowa
Wojciech Cejrowski. Kura
5:00program rozrywkowy
Polsat Film
Ślad: Skąpiec (23)
od 1:15serial kryminalny
Ślad: Złe geny (24)
2:10serial kryminalny
Ślad: Śmiertelna fantazja (95)
3:05serial kryminalny
Ślad: Podwójna gra (96)
4:05serial kryminalny
Warner TV
Kosmiczni kowboje
od 1:35film SF
Poniedziałki na chirurgii: To nie takie proste (9)
4:11serial obyczajowy
Dzieci Hitlera
4:40dramat polityczny
SPORTOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
CANAL+ Sport
Boks: BKFC 60 w Milton Keynes
od 0:00waga lekka: James Lilley - Franco Tenaglia
Sędziowie 2: Daniel Stefański i Karolina Bojar (6)
3:00serial dokumentalny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:50mecz: Radomiak Radom - Raków Częstochowa
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 1:00mecz: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 1:30mecz finałowy
Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
3:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
4:306. etap
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
od 1:306. etap
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
3:00mecz półfinałowy
Lekkoatletyka: Maraton w Tokio
4:30lekkoatletyka
Lekkoatletyka: Maraton w Barcelonie
5:30lekkoatletyka
TVP Sport
Boks: Gala w Birmingham
2:50waga średnia: Tyler Denny - Macaulay McGowan
Boks: Gala w Birmingham
3:45waga półciężka: Joshua Buatsi - Paweł Stępień
Boks: Gala w Wolverhampton
4:45waga superlekka: Franck Petitjean - Adam Azim
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
5:35mecz finałowy: Athletic Club - RCD Mallorca
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!