Lombard. Życie pod zastaw 2 (57)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (57)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Krzesimir i Olga byli uczestnikami erotycznej imprezy. Po upojnej nocy mężczyzna chce sprzedać maskę. Adek nie chce jej przyjąć, jednak Marzena godzi się na zastaw. Nietypowy przedmiot zauważa Wika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

Krzesimir i Olga byli uczestnikami erotycznej imprezy dla singli. Po upojnej nocy mężczyzna chce sprzedać w lombardzie maskę wenecką. Adek nie chce jej przyjąć, jednak Marzena godzi się na zastaw. Nietypowy przedmiot zauważa Wika, która obiera swój tablet. Olga wraca do lombardu i wypytuje o tajemniczego klienta. Marzena obiecuje jej pomóc. Olga postanawia zrobić nieznajomemu niespodziankę. Ubrana w suknię, jaką miała na sobie pamiętnego wieczoru, z zasłoniętą twarzą puka do drzwi mężczyzny, które otwiera... jego żona. Następnego dnia w lombardzie pojawia się zirytowany Krzesimir. Po nim przychodzi tajemniczy chłopak o imieniu Iwo, który chce zastawić drogocenny wisiorek. Porzuciła go narzeczona. Marzena zbywa chłopaka, ale Iwo nie daje za wygraną. Do akcji wkracza Adek.

Występują (pokaż wszystkich)