Septagon (14)

Septagon (14)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Anna jest oszustką matrymonialną, która przygotowuje się właśnie do ślubu z kolejnym mężczyzną. Nie wie, że jej narzeczony, Leszek, poprosił pracowników Septagonu o jej sprawdzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Fałszerz i kryminalista noszący pseudonim Grzebień podrabia dokumenty dla swojej żony, Anny. Kobieta jest wyrachowaną oszustką matrymonialną, która przygotowuje się właśnie do ślubu z kolejnym mężczyzną. Przestępczyni nie wie, że jej narzeczony, Leszek, który nie ma dobrych doświadczeń z poprzednich związków, prosi pracowników Septagonu o dyskretne sprawdzenie kobiety. Z początku detektywi nie znajdują nic niepokojącego, ponieważ posługuje się ona fałszywym nazwiskiem i zaprzestała kontaktów z prawdziwym mężem. Dopiero podczas wesela wychodzi na jaw zbrodniczy plan panny młodej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także