Lombard. Życie pod zastaw 6 (310)

Lombard. Życie pod zastaw 6 (310)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Klaudia Pollesch
W skrócie:Sylwia, chcąc się zemścić za popsuty blender, sprzedaje w lombardzie SUP Szymona. Wszystko to odbija się na ich córce - trzynastoletniej Dominice. Drzewiecka wykrada mężowi konsolę do gry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Szymon i Sylwia są świeżo po rozstaniu. By zdobyć środki na nowe lokum dla mężczyzny, para stwierdza, że przez jakiś czas będzie mieszkała pod jednym dachem. Ich 13-letnia córka Dominika chce tylko, by jej rodzice przestali się kłócić. Po rozwodzie konflikty Szymona i Sylwii przybierają na sile. Sylwia, chcąc się zemścić za popsuty blender, sprzedaje w lombardzie SUP Szymona. Wszystko to odbija się na Dominice, która zwierza się ze swoich problemów Mariuszowi. Rodzice dziewczynki opamiętują się dopiero wtedy, kiedy dochodzi do pewnego wydarzenia. Drzewiecka wykrada mężowi konsolę do gry i zastawia ją w lombardzie, mówiąc, że należy do jej wnuczka. Tego samego dnia Drzewiecki próbuje ją odzyskać.