Program TV

WTOREK 17.12
6:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 5:40teleturniej muzyczny
Przysięga (72)
6:20telenowela
zdjęcieElif (629)
7:10serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (302)
8:40telenowela historyczna
Ranczo 6: Kontrrewolucja (75)
9:20serial obyczajowy
TVP 2
Familiada
6:40teleturniej
Polsat
zdjęcieNowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (224)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (225)
9:30serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 6
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (107)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (108)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (371)
9:00serial obyczajowy
TVN 7
Szkoła (134/156)
od 5:10serial paradokumentalny
Mango
6:10telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (317)
7:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (510)
8:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (511)
9:35serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pożarowisko
8:40film obyczajowy
Taxi - Teheran
9:25komediodramat
WP
Premiera: WP Raport (191)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (156)
6:30program publicystyczny
Świąteczna sprawa
7:00film familijny

FILMOWE

ale kino+
Vera 9 (2)
8:00serial kryminalny
Ale krótkie po polsku: Sztuka dokumentu
9:45blok filmów krótkometrażowych
AXN
Skorpion 4 (12)
6:00serial sensacyjny
Skorpion 4 (13)
6:55serial sensacyjny
Skorpion 4 (14)
7:50serial sensacyjny
Designated Survivor (9)
8:45serial kryminalny
Designated Survivor (10)
9:40serial kryminalny
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Pisarze. Serial na krótko (1)
6:15serial komediowy
Voodoo tata
6:25komedia
O co biega?
7:50magazyn sportowy
Nienawiść, którą dajesz
8:20dramat kryminalny
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Pisarze. Serial na krótko (1)
7:15serial komediowy
Voodoo tata
7:25komedia
O co biega?
8:50magazyn sportowy
Nienawiść, którą dajesz
9:20dramat kryminalny
CANAL+ Family
Księga dżungli 3 (11)
6:00serial animowany
Księga dżungli 3 (12)
6:10serial animowany
Larp
7:00etiuda filmowa
zdjęcieSerce nie sługa
7:30komedia romantyczna
Nowa Tonacja
9:05magazyn muzyczny
Nie przegap
9:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Hollywood Buzz
6:40magazyn filmowy
Łapu-capu
8:50chochliki telewizyjne
Nie przegap
8:55magazyn informacyjny
Europa Filmowa 2: Madryt (7)
9:05serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
60 kilo niczego
6:40film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (2)
7:10film krótkometrażowy
Łapu-capu
7:25chochliki telewizyjne
Prezent pod choinkę
7:30film krótkometrażowy
Instynkt 2 (6)
7:55serial kryminalny
HBO
Załoga G
6:00film familijny
zdjęcieRampage: Dzika furia
7:30film przygodowy
Dumbo
9:20film familijny
HBO 2
Powrót do Christmas Creek
6:00dramat obyczajowy
Ethiopiques: Muzyka duszy
7:25film dokumentalny
Dzień Dobry TV
8:35komedia obyczajowa
HBO 3
zdjęcieMała Stopa
6:00film animowany
Aeon Flux
7:35film SF
Bumblebee
9:10film SF
Kino Polska
Poza układem
6:35film krótkometrażowy
Człowiek z marmuru
8:05dramat obyczajowy
Kino TV
Mała syrenka
6:00film dla dzieci
Delikatność
6:55komedia romantyczna
Mali pogromcy duchów
9:40film familijny
Polsat Film
Stołeczna drogówka (55)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (56)
6:30serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (57)
7:00serial dokumentalny
Nasz nowy dom (128)
7:30reality show
Stopklatka TV
Wojny kontenerowe (10)
6:00serial dokumentalny
Złotopolscy (266)
6:35telenowela
Złotopolscy (267)
7:05telenowela
Plebania (162)
7:35serial obyczajowy
Plebania (163)
8:05serial obyczajowy
TNT
Prawdziwa zbrodnia
6:00thriller
Rajdowcy w akcji
8:35film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Ekstraklasa po godzinach
6:20magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
7:25serial dokumentalny
LaLiga Highlights Show
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Crystal Palace FC - Brighton & Hove Albion FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Athletic Bilbao - SD Eibar
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga austriacka
9:45mecz: TSV Hartberg - FC Red Bull Salzburg
Polsat Sport
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
7:00mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
9:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
6:00mecz: Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna
Piłka nożna: Liga holenderska
8:30mecz: FC Twente - SBV Vitesse
Trans World Sport
9:00magazyn sportowy
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
7:07mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
Sport flesz
8:00program informacyjny
Cafe Futbol
8:07magazyn piłkarski
Sport flesz
9:00program informacyjny
Cafe Futbol
9:07magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!