×

Policjantki i Policjanci (754)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Z domu jednorodzinnego znika cenna figurka. Po przyjeździe na miejsce Wojtek i Natalia trafiają w środek małżeńskiej kłótni. Kobieta zarzuca partnerowi romans. Twierdzi, że okradła ich jego kochanka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Z domu jednorodzinnego znika cenna złota figurka. Po przyjeździe na miejsce Wojtek i Natalia trafiają w sam środek małżeńskiej kłótni. Kobieta zarzuca partnerowi romans. Twierdzi, że okradła ich jego kochanka. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna spotykał się z prostytutką. Załoga udaje się także do pobliskiego lasu. Dyżurny otrzymał anonimowe zgłoszenie o znalezieniu ludzkich kości. Wojtek oraz Diablo ścigają się autami na torze. Bandyta stosuje nieczyste zagrania. Tymczasem Witacki wraz z Natalią organizuje obławę na magazyn, w którym Kosta prowadzi nielegalne interesy.

Występują (pokaż wszystkich)