Program TV

CZWARTEK 30.05
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
5:00teleturniej
Jaka to melodia?
5:35teleturniej muzyczny
Elif (494)
7:05serial obyczajowy
TVP 2
Fałszywy mąż
od 3:25thriller
Koło fortuny (344)
5:00teleturniej
zdjęcieNa dobre i na złe (745)
5:40serial obyczajowy
Na sygnale: Kibole (69)
7:05serial fabularno-dokumentalny
Ogrodowi (30)
7:35magazyn poradnikowy
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:10magazyn reporterów
zdjęcieMango
5:35telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zimowa jazda na maksa
od 3:10program rozrywkowy
Na osi (229)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Dragon Ball Super (41)
7:35serial anime
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Buffy, postrach wampirów (5)
7:00serial przygodowy
TV Puls
Z archiwum policji (5)
4:40serial dokumentalny
Dyżur 2 (14)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (4)
5:25serial dokumentalny
TVN 7
Moc magii
od 2:30interaktywny program rozrywkowy
Prawo Agaty 3 (5)
5:00serial obyczajowy
Ukryta prawda (586)
6:00serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (83)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (281)
7:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Kino nocne: Performer
od 3:50film obyczajowy
Afisz kulturalny
5:35magazyn kulturalny
Teledyski - muzyka klasyczna
7:00program muzyczny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (432)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Focus on Poland (105)
5:55program informacyjny
Korona królów (67)
6:10telenowela historyczna
Korona królów (68)
6:40telenowela historyczna
wojsko-polskie.pl (54)
7:10cykl reportaży
Zaczarowany świat (5)
7:35magazyn dla dzieci
WP
Megafabryki 2: Tesla model S (13)
5:00serial dokumentalny
WP Raport (77)
6:00program informacyjny
Tłit (54)
6:20program publicystyczny
B&B Słowa i słówka (1)
6:50serial obyczajowy
Sześć sióstr (43)
7:50serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Na drodze
od 3:40film krótkometrażowy
Rollercoaster
4:10film krótkometrażowy
Siedmiu mężczyzn w różnym wieku
4:50film krótkometrażowy
Belfer (4)
5:10serial kryminalny
AXN
Skorpion 3 (2)
6:25serial sensacyjny
Skorpion 3 (3)
7:20serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieKsięga wielkich życzeń
od 3:55dramat obyczajowy
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
5:30serial dokumentalny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Święta krowa
6:15komedia
Aktualności filmowe+
7:50magazyn filmowy
CANAL+ 1
Rozdroże Café
od 2:45dramat obyczajowy
Granice wytrzymałości
4:40film krótkometrażowy
Księga wielkich życzeń
4:55dramat obyczajowy
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
6:30serial dokumentalny
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Święta krowa
7:15komedia
CANAL+ Family
Nowa Tonacja
od 3:40magazyn muzyczny
Drzazgi
4:10komediodramat
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Volta
6:30komedia
CANAL+ Film
Aktualności filmowe+
od 3:45magazyn filmowy
Dług
4:15dramat sensacyjny
Listy do M. 3
6:00komedia romantyczna
Nie przegap
7:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Skazany na bluesa
od 3:20dramat biograficzny
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:15magazyn filmowy
CBS Europa
Cena honoru
od 2:05dramat wojenny
Whiskey Business
4:35komediodramat
Kuzyni
6:00komedia romantyczna
HBO
Kubuś i przyjaciele
6:00film animowany
HBO 2
Thor: Mroczny świat
od 3:40film przygodowy
Filmy i gwiazdy
5:30magazyn filmowy
Droga do odkupienia (2-ost.)
6:00dramat historyczny
HBO 3
Rodzinka Robinsonów
6:00film animowany
Wbrew regułom
7:30dramat psychologiczny
Kino Polska
Chrzest
od 3:40dramat obyczajowy
Fusy
5:30film krótkometrażowy
Wesela nie będzie
6:00dramat psychologiczny
Kino TV
Generacja hmm
od 3:00dramat obyczajowy
Burmistrz Mary
5:40komediodramat
Skrywana przeszłość
7:05dramat obyczajowy
Polsat Film
Ślad (48)
4:00serial kryminalny
Ślad (1)
5:00serial kryminalny
Stołeczna drogówka (49)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (50)
6:30serial dokumentalny
Nasz nowy dom (93)
7:00reality show
Stopklatka TV
Huśtawka
od 2:10komediodramat
Plebania (217)
4:15serial obyczajowy
15.7 km
6:05film krótkometrażowy
Złotopolscy (219)
6:25telenowela
Złotopolscy (220)
6:55telenowela
Plebania (223)
7:25serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 2:50mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Wisła Kraków
5:30serial dokumentalny
LaLiga Highlights Show
6:00magazyn piłkarski
Bundesliga Highlights Show
7:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
4:0017. etap: Commezzadura - Antholz
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
5:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
6:00magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
6:3017. etap: Commezzadura - Antholz
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
7:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
4:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:0017. etap: Commezzadura - Antholz
Pojedynek dnia
6:30magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:3017. etap: Commezzadura - Antholz
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Celta Vigo - Rayo Vallecano
Polsat Sport News
Pro Bull Riding
6:00magazyn sportowy
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga włoska
7:07mecz: UC Sampdoria - Juventus FC
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
zdjęcieHokej: NHL
6:00mecz finałowy fazy play-off

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!